Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Szukam pracy za granicą. Pośrednictwo pracy.

Re: Gdzie jeszcze jest dobra praca dla Polaków za granicą?

Postautor: martynowicz » wtorek 10 paź 2017, 17:04

Jak się ma dobry zawód np. stolarza, elektryka czy hydraulika, to raczej nie ma problemu ze znalezieniem pracy za granicą. Wiem, że firma budowlana Ensila wysyła swoich pracowników do Belgii do pracy, zarobki są dobre, poza tym oni opłacają mieszkanie. Zapewniają też ubezpieczenie, praca jest legalna.
martynowicz

Postautor: liliaa » sobota 21 paź 2017, 15:11

Medipe znam, moja siostra jeździ z nimi, zresztą już nie pierwszy raz. Niemiecki zna bardzo dobrze, ale początkowo była na kursie, który oni organizują żeby powtórzyć chociaż te podstawowe zwroty.
liliaa

Postautor: Cybl » poniedziałek 30 paź 2017, 19:39

Oczywiście, że jest. Pod warunkiem, że ma się jakiś fach w dłoni. Dużo ofert pracy ma agencja Brasco. Zerknijcie sobie na ich oferty. Ogólnie dobra opcja, bo organizują wszystko, załatwiają formalności a nawet można załapać się na darmowy kurs j. niemieckiego, także naprawdę warto.
Cybl

Postautor: Sybil » poniedziałek 04 gru 2017, 13:33

Jeśli ma się doświadczenie w pracy opiekunki to na pewno warto wyjechać do Niemiec. Praca bywa ciężka, ale taka już jej specyfika, a zarobić można dobrze. Ja już kilka razy byłam na wyjeździe z agencją opiekunkawniemczech.eu i na pewno jeszcze wrócę. Najważniejsze to szukać pracy legalnie, zwracać uwagę czy jest dokument A1, karta EKUZ itd.
Sybil

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca za granicą