Czy powinno się zaufać tego typu agencji pracy?

Szukam pracy za granicą. Pośrednictwo pracy.

Czy powinno się zaufać tego typu agencji pracy?

Postautor: aniamroz79 » piątek 21 paź 2016, 13:32

Witam, zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec. Chciałabym podjąć zatrudnienie w charakterze opiekunki osób starszych. Sporo się widzi w telewizji jak opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego mam duże wątpliwości. Są w Polsce firmy, które pośredniczą w znalezieniu zatrudnienia jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , lecz czy korzystając z pośrednictwa takiej agencji pracy mam pewność, iż nie zostanę oszukana? Potrzebuje na prawdę troszkę dorobić, natomiast nie chcę pracować trzy miesiące za darmo. Dlatego jeśli ktoś zna uczciwą agencję to będę wdzięczna za namiary na nią. Proszę również o wypowiedź osób, które wyjechały z podaną przeze mnie firmą w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.
aniamroz79

Re: Czy powinno się zaufać tego typu agencji pracy?

Postautor: hankawalczak » wtorek 13 cze 2017, 13:45

ja gdzieś czytałam o medipe, że wszystko fajnie organizują i nie ma żadnych niedogodności i problemów więc warto rozważyć taki wyjazd.
hankawalczak

Postautor: RenataMiśkiewicz » piątek 23 cze 2017, 08:08

hankawalczak pisze:ja gdzieś czytałam o medipe, że wszystko fajnie organizują i nie ma żadnych niedogodności i problemów więc warto rozważyć taki wyjazd.

Ja się zgłaszałam do nich i muszę przyznać wszystko fajnie zorganizowane, zawsze pieniądze na czas i stawki bardzo korzystne. Jak będę mogła to na pewno pojadę jeszcze raz ;)
RenataMiśkiewicz

Postautor: Hala » wtorek 27 cze 2017, 15:15

RenataMiśkiewicz pisze:
hankawalczak pisze:ja gdzieś czytałam o medipe, że wszystko fajnie organizują i nie ma żadnych niedogodności i problemów więc warto rozważyć taki wyjazd.

Ja się zgłaszałam do nich i muszę przyznać wszystko fajnie zorganizowane, zawsze pieniądze na czas i stawki bardzo korzystne. Jak będę mogła to na pewno pojadę jeszcze raz ;)

Ja teraz będę z nimi jechała! :D Cieszę się, że jesteś zadowolona to dobry znak :D
Hala

Postautor: joanna42 » wtorek 11 lip 2017, 11:25

ja też jechałam z nimi bo miałam kontakt od koleżanki i faktycznie wszystko przejrzyście, na czas, stawka jedna z lepszych moim zdaniem.
joanna42

Postautor: darjankor » środa 26 lip 2017, 07:21

Hej :) Jeśli szukasz pracy wejdź na stronę weegree. Jest wiele ciekawych ofert w kraju i za granicą na różne stanowiska. W tamtym roku wyjechałam do Belgii do pracy dzięki tej firmie i byłam bardzo zadowolona. Normalna umowa - solidna firma. W tym roku wybieram się do Niemiec:) Polecam mają naprawdę świetne oferty i co najważniejsze płacą dobrze i na czas:) Pozdrawiam
darjankor

Postautor: hanna32 » sobota 21 paź 2017, 15:09

Słyszałam o tej medipe, sama nie była, mam małe dziecko więc taka decyzja na razie na pewno odpada, ale dobrze wiedzieć co i jak i z kim ludzie jeżdzą
hanna32

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Praca za granicą