PBR Media Krzysztof Kujawiński

Telepraca. Oferty pracy przez internet.

Postautor: Mateo01 » środa 04 maja 2016, 21:10

Wypełnianie płatnych ankiet na platformie to bardzo dobry sposób na dodatkowe pieniądze. Nie wymaga to dużo czasu i wysiłku. Serdecznie polecam firmę PBR Media Krzysztof Kujawiński. Aktualnie firma poszukuje takich osób. Warto też wspomnieć o wynagrodzeniu, które jest bardzo dobre i wypłacane na czas bez żadnego problemu. Nad nasza pracą czuwa opiekun, który pomoże w każdej złej i problemowej sytuacji.
Mateo01

Re: PBR Media Krzysztof Kujawiński

Postautor: Justyna Jastrząb » wtorek 02 sie 2016, 11:47

Zgadzam się :) Praca jest banalnie prosta i - co najważniejsze - całkowicie zdalna! Idealne rozwiązanie dla uczniów, studentów i osób, które szukają dodatkowego zajęcia. Ogromnym plusem jest atmosfera - pracownicy pomagają w każdej problemowej lub niejasnej sytuacji.
Justyna Jastrząb

Postautor: Agnieszka Gral » poniedziałek 08 sie 2016, 19:49

Polecam współpracę z firmą PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Firma rzetelna, zadowalające wynagrodzenie, dobry kontakt, w razie pytań czy problemów zawsze można liczyć na pomoc i wskazówki. Firma oferuje elastyczny czas pracy, sam decydujesz kiedy i ile czasu poświęcasz na wykonanie zadań. Dobry sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.
Agnieszka Gral

Postautor: Paulina Łapińska » poniedziałek 08 sie 2016, 19:57

Z całą pewnością mogę polecić firmę PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Praca jest idealna dla osób szukających dodatkowego zajęcia, przy którym można się rozwijać. Zlecenia wykonywanie są zdalnie, można więc przeznaczyć wolną chwilę na podreperowanie domowego budżetu. Ponadto w każdym momencie można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie zachęcam.

Paulina Łapińska
Paulina Łapińska

Postautor: Paulina Łapińska » poniedziałek 15 sie 2016, 07:38

Z całą pewnością mogę polecić firmę PBR MEDIA KRZYSZTOF KUJAWIŃSKI. Praca jest idealna dla osób szukających dodatkowego zajęcia, przy którym można się rozwijać. Zlecenia wykonywanie są zdalnie, więc wolną chwilę wykorzystujesz na podreperowanie domowego budżetu. Ponadto w każdym momencie można liczyć na pomoc i wsparcie. Serdecznie zachęcam.
Paulina Łapińska

Postautor: onatres » czwartek 01 wrz 2016, 11:08

http://najgorszapraca.pl/opinie/ak_consulting___katowice/106012
Widać nie wszyscy tak pięknie polacją...
onatres

Postautor: kleoFas6 » środa 18 sty 2017, 11:41

Pracowałem i dalej pracuje dla PBR we Wrocławiu. Jako student jestem zadowolony z zarobku, zwłaszcza, że praca nie wymaga ani wielkiego kontaktu z klientem ani jest męcząca fizycznie. Proste, nawet ciekawe zadania dla każdego. Ja mogę polecić.
kleoFas6

Postautor: tomaszinio » poniedziałek 27 lut 2017, 13:49

Byłem bardzo zadowolona z tej pracy. Nie jest ona wymagająca i z pewnością jest to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Jedyny minus jest taki, że musiałem czekać miesiąc na wypłatę, po zakończeniu kampanii.
tomaszinio

Postautor: Martzin » poniedziałek 06 mar 2017, 15:33

Pracuje już tam rok i naprawdę mi się podoba. Studiuję dziennie, więc nie mam czasu na stałą pracę, takie rozwiązanie jest dla mnie idealne.
Martzin

Postautor: wuder » wtorek 21 mar 2017, 13:07

Interesująca praca. Płaca średnia ale jak na wykonywane usługi to jest całkiem w porządku. Zdecydowanie mogę polecić. Wydaje mi się, że szczególnie ofertą PBR media mogą być zainteresowani studenci, gdyż obowiązki są skonstruowane tak, aby pracować w wyznaczonym przez siebie samego czasie - moim zdaniem to całkiem w porządku.
wuder

Następna

Wróć do Praca w Internecie