Ochrona aut GPS

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

Ochrona aut GPS

Postautor: Gary » wtorek 31 mar 2020, 09:09

Moje pytanie jak w tytule! Czyli na jaki sprawdzony system monitoringu GPS warto postawić? Chodzi mi o dobranie optymalnego systemu - nie za drogiego, dającego przede wszystkim sygnał o położeniu auta - ale też w miarę możliwości dodatkowe moduły wspomagające prowadzenie działalności czy bezpieczeństwo kierowcy. Jesteście mi w stanie coś doradzić, na podstawie własnych doświadczeń?
Gary

Re: Ochrona aut GPS

Postautor: Boguslaw » środa 01 kwie 2020, 12:45

Z przykladu z mojego otoczenia moge polecic kazdemu, kto posiada wartosciowe pojazdy czy maszyny, wprowadzenie ukrytych nadajnikow GPS - znajomego maszyna zostala odzyskana w nastepny dzien po kradziezy! Bez takiego cacka pozostalo by liczyc tylko na ubezpieczenie
Boguslaw

Postautor: magik » czwartek 02 kwie 2020, 10:41

Do monitoringu za pomocą gps świetnie sprawdza się niedrogi, polski system Flotman. W cenie kilkunastu złotych od maszyny mam możliwość podglądu położenia w dowolnej chwili. Jeżeli jesteś na poważnie zainteresowany zakupem to najlepiej zadzwoń do nich i umów się na spotkanie z przedstawicielem
magik

Postautor: Gary » piątek 03 kwie 2020, 12:31

magik pisze:Do monitoringu za pomocą gps świetnie sprawdza się niedrogi, polski system Flotman. W cenie kilkunastu złotych od maszyny mam możliwość podglądu położenia w dowolnej chwili. Jeżeli jesteś na poważnie zainteresowany zakupem to najlepiej zadzwoń do nich i umów się na spotkanie z przedstawicielem

Czy miałeś okazję korzystać osobiście z tego sytemu? Interesuje mnie jakie posiada moduły ponad te podstawowe funkcje o których wspomniałeś. Podejrzewam, że systemy różnią się między sobą właśnie tymi dodatkowymi opcjami i od tego może być zależna ich cena?
Gary

Postautor: magik » sobota 04 kwie 2020, 16:08

W aplikacji Flotman masz takie moduły jak podstawowe - planowanie i podgląd tras, harmonogramów, podgląd prędkości i spalania. Do tego dochodzi cała masa modułów wspomagających pracowników biurowych, jak zarządzanie kosztami czy obsługa stanów paliwowych. Ten program to prawdziwy kombajn, za małe pieniądze widzisz wszystkie działania w firmie, także myślę warto go wprowadzić.
magik

Postautor: MariuszSt » wtorek 07 kwie 2020, 13:24

Również planujemy właśnie rozbudowanie systemu do obsługi floty i ogólnie zarządzania firmą transportową. Słyszałem sporo dobrych opinii odnośnie Flotman i dobrze, że znalazłem tutaj temat gdzie trochę bardziej jest to wyjaśnione. Na pewno zajrzę na ich stronę i może podejmę już pierwsze kroki w tym zakresie, bo też oszczędności mają coraz większe znaczenie przy rosnącej flocie.
MariuszSt

Postautor: Vezzi » środa 15 kwie 2020, 13:46

Tutaj mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedników ponieważ sam system do monitoringu GPS może przynieść sporo korzyści jeśli chodzi o organizację jazdy, zachowanie pełnej wydajności oraz ograniczeniu kosztów utrzymania. Wszystko jest w jednym miejscu, niczego nie pomijamy i możemy nadal się stabilnie rozwijać.
Vezzi

Postautor: MajorZ » poniedziałek 04 maja 2020, 08:12

Dobre wiedzieć w jakim kierunku się to rozwija i przede wszystkim na co stawiają jednak sprawdzone firmy z wieloletnim doświadczeniem w transporcie, bo w raz z rozwojem firmy nie jest to najłatwiejszy "kawałek chleba", aby wszystko ze sobą dobrze współgrało.
MajorZ

Postautor: Martinos » środa 17 cze 2020, 13:01

magik pisze:W aplikacji Flotman masz takie moduły jak podstawowe - planowanie i podgląd tras, harmonogramów, podgląd prędkości i spalania. Do tego dochodzi cała masa modułów wspomagających pracowników biurowych, jak zarządzanie kosztami czy obsługa stanów paliwowych. Ten program to prawdziwy kombajn, za małe pieniądze widzisz wszystkie działania w firmie, także myślę warto go wprowadzić.

Potwierdzam! Flotman to system-bajka! Widzialem u kolegow jak takie programy im prace utrudnily zamiast ulatwic - tutaj wszystko jest jasne, jak na dloni, czytelne raporty, wykresy i sama obsługa zadań.
Martinos

Wróć do Ubezpieczenia