Leasing bez wkładu własnego

Najlepsze firmy leasingowe.

Leasing bez wkładu własnego

Postautor: korczan » wtorek 11 kwie 2017, 15:50

Czy coś takiego jest możliwe? W dodatku przy działalności, która dopiero została niedawno rozpoczęta?
Nie dysponujemy wkładem własnym bo mamy akurat taki moment w działalności - gotówka jest, ale musi być do dyspozycji na bieżące wydatki.
Co proponujecie w takim przypadku?
korczan

Re: Leasing bez wkładu własnego

Postautor: gorgon » czwartek 13 kwie 2017, 15:49

Nowa działalność, tzn. jak długo istniejecie? Wykazujecie dochody? Nie ma was w żadnych bazach dłużników?
gorgon

Postautor: korczan » piątek 14 kwie 2017, 15:41

Działalność od 3 miesięcy. Dochody są wykazywane, ale jednak wszystko jest wykorzystywane na bieżąco i średnio mamy z czego wykazać jakiś racjonalny wkład własny. Pytanie czy to nie będzie decydującą przeszkodą.
korczan

Postautor: gorgon » wtorek 18 kwie 2017, 15:50

Kontaktuj się z Sociel Banking z Poznania - finansowanie prawie na pewno ci załatwią, kwestia jedynie taka, jakie postawią warunki, co będziecie musieli spełnić. My dostawaliśmy finansowanie w trudniejszej sytuacji niż wasza. Po tym co mówili w Social Banking wyszło na to, że w zasadzie każdy może dostać środki - pytanie na jakich warunkach.
gorgon

Postautor: adamknoszek » środa 19 kwie 2017, 15:55

Dzwoniłem tam dzisiaj, tj. do Social Banking. Szukam finansowania od kilku tygodni - właśnie bez wkładu własnego.
To nie była jeszcze oficjalna oferta, ale człowiek z którym rozmawiałem przedstawił mi naprawdę ciekawe warunki.
Zobaczymy czy to się potwierdzi. Pokazał jakie warunki dostał poprzedni klient - miał gorsze parametry niż ja, a finanasowanie ma przyznane.
Ciekawe.
adamknoszek

Postautor: gorgon » czwartek 20 kwie 2017, 15:46

Tam jak przewiniesz na ich stronie do opisów leasingu do masz takie info:

podpisujemy umowy z nowo powstałymi firmami
rok produkcji pojazdów bez ograniczeń
procedury uproszczone
proponujemy atrakcyjne ubezpieczenia pakietowe
minimum formalności
szybka decyzja
obsługujemy klientów z całego kraju
bazy BIK nie mają dla nas znaczenia
czas trwania umowy : 12 – 60 miesięcy

Patrząc po ofertach jakie sam analizowałem, raczej niespotykane. Ale wiadomo, że oferta w zależności od danego przypadku pewnie zawsze wygląda inaczej.
gorgon

Postautor: adamknoszek » piątek 21 kwie 2017, 15:52

Najbardziej zaskakujące, że BIK nie ma znaczenia - teraz nawet firmy pożyczkowe coraz częściej go wymagają.
W praktyce ponoszą duże ryzyko dając pieniądze takim klientom, ale skoro dalej to robiom, to zakładam, że model jest dokładnie przeanalizowany.
Gdyby to się nie opłacało, to nikt by nie przyznawał finansowania.
adamknoszek

Postautor: paweł koszek » poniedziałek 24 kwie 2017, 15:46

Nie rozumiem tej ekscytacji. Skoro firma załatwia leasing na dobrych warunkach to po prostu korzystacie. Co was obchodzi to, w jaki sposób oni na tym zarabiają? To nie ma znaczenia. Gdyby im się nie opłacało, to by tego nie robili. Dla Was powinno się liczyć przyznanie finansowania na rozsądnych warunkach. I to wszystko.
paweł koszek

Postautor: radekt » środa 26 kwie 2017, 15:39

Dzwoniłem dzisiaj do nich czy mają kogoś, kto mi przyna leasing w przypadku negatywnego BIKu.
Wszędzie mi odmówili, a oni twierdzą, że tak - jutro mam z rana przesłać pełne info. Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie.
Ogólnie ciekawi mnie kto w praktyce przyzna takie finansowanie.
Żeby była jasność - mam w BIK 2,5 zł przypadkowego opóźnienia.
radekt

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing