Samochód w leasingu

Najlepsze firmy leasingowe.

Samochód w leasingu

Postautor: Czyzka » środa 20 mar 2013, 15:06

Moi znajomi zastanawiają się nad kupieniem samochodu do firmy. Co myślicie o leasingu na samochód? Jakie warunki musi spełnić przedsiębiorstwo by wziąć samochód w leasing? Jak wyglądają te wszystkie procedury, które trzeba spełnić? Jak odbywa się wzięcie samochodu w leasing?
Czyzka

Leasing a kredyt

Postautor: Maczka » poniedziałek 25 mar 2013, 10:58

Jeżeli weźmiesz samochód na kredyt, wtedy po spłaceniu kredytu samochód będzie Twój. Jeśli jednak wybierzesz leasing na samochód, jedynie przy dopisaniu stosownej klauzuli w umowie leasingowej, będziesz mógł za określoną kwotę wykupić samochód. Dlatego ja na Twoim miejscu zastanawiałabym się co jest bardziej opłacalne.
Maczka

Re: Samochód w leasingu

Postautor: Kameczka » poniedziałek 25 mar 2013, 11:03

Maczka, jest coś w tym co napisałaś, jednak są też korzyści z leasingu. Przy leasingu masz mniej formalności. Nie musisz osobiście ubezpieczać ani rejestrować samochodu. Poza tym leasing można załatwić szybciej niż kredyt, ponieważ nie trzeba przechodzić procesu badania zdolności kredytowej.
Kameczka

Postautor: michal01 » wtorek 07 maja 2013, 18:03

A co myślicie żeby wziąć w leasing samochód hybrydowy? Marzy mi się taki hybrydowy Lexus http://mototarget.pl/news,polacy_wola_e ... 16451.html ciekawy jestem czy jest na to szansa?
michal01

Postautor: Barthez11 » czwartek 23 maja 2013, 08:12

W sumie dobry pomysł. wasze to jakaś oszczędność :D
Barthez11

Postautor: koko » środa 26 cze 2013, 09:37

Leasing to rzeczywiście bardzo fajna opcja, chociaż czasami warto raczej przejrzeć oferty na używana auta i znaleźć wśród nich jakąś ciekawą cenowo ofertę.
koko

Postautor: DariuszRozentop » środa 26 cze 2013, 10:59

Leasing jest bardzo szybkim procesem "kupna" samochodu. Dostępny jest także dla nowych firm i można go otrzymać nawet pierwszego dnia po założeniu firmy/działalności. Zaletą jest to, że rata leasingowa, a raczej czynsz/najem jest w całości wliczany do kosztów uzyskania przychodu. W przypadku kredytu, tylko odsetki. Z dwojga złego, lepiej płacić 1000 zł leasingu niż 1000 zł kredytu. Warto wiedzieć jeszcze, że leasing nie zmniejsza zdolności kredytowej, a więc nie jest zaliczany jako kredyt, a najem.
DariuszRozentop

Postautor: Andrzej Mol » poniedziałek 14 paź 2013, 14:25

Dla firm leasing jest moim zdaniem bardziej opłacalny dlatego że raty wpisujesz w koszty . Sam leasingowałem samochód na firmę , fakt że używany ale za to na dobrych warunkach w Idea Bank.
Andrzej Mol

Postautor: Nikolaa » wtorek 12 lis 2013, 19:22

Leasingowanie samochodu dla firmy jest dobrym sposobem na koszty. Radziłabym zgłosić się po dokładniejsze wiadomości do Idea banku . oni udzielaja takiego kredytu i dość szybko załatwiają to . Mówię o tym banku ponieważ sama mam samochód firmowy w leasingu od mnich.
Nikolaa

Postautor: najlepszy » niedziela 02 mar 2014, 14:15

A czy jest szansa na leasing dla młodej firmy bez dużych dochodów?
najlepszy

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing