Leasing maszyny

Najlepsze firmy leasingowe.

Leasing maszyny

Postautor: Maczka » środa 20 mar 2013, 15:10

Co zrobić, by móc wziąć w leasing maszynę budowlaną? Znacie jakieś przedsiębiorstwo, które podejmie się takie leasingu? Czy w ogóle jest ktoś, kto podejmuje się tego? A może lepiej wziąć kredyt w banku i te pieniądze przeznaczyć na maszynę budowlaną? Co o tym myślicie?
Maczka

Re: Leasing maszyny

Postautor: kaska453 » sobota 23 mar 2013, 11:29

W PKO na firmę możesz wziąść maszynę budowlaną w leasingu. Mają dobre warunki. Mój brat wziął u nich w leasingu koparkę i jest zadowolony. W ramach leasingu ma serwis maszyny. Więc się opłaca.
kaska453

Postautor: Maczka » niedziela 24 mar 2013, 15:19

A możesz powiedzieć więcej o tym leasingu? Dobre warunki to znaczy jakie? Co konkretnie podobało się Twojemu bratu w PKO? Na pewno ciekawy jest ten serwis maszyny w ramach leasingu. Tylko co poza tym? Powiedz dokładnie jak to wszystko wygląda.
Maczka

Leasing

Postautor: Palemka » poniedziałek 25 mar 2013, 12:34

Na pewno ten serwis w ramach leasingu powinien do Ciebie przemawiać. Poza tym Kaska nie powiedziała nic konkretnego. Szukałam na stronie PKO tego leasingu, ale nie znalazłam nic konkretnego. Musimy zaczekać na wypowiedź Kaski, mam nadzieję, że powie nam coś więcej na ten temat.
Palemka

Postautor: Tomash888 » czwartek 11 kwie 2013, 11:55

Spróbuj się dowiedzieć bezpośrednio u sprzedawcy/dealera. Mój znajomy w ten sposób wziął sprzęt do GreenSteam i był bardzo zadowolony. Myślę, że oni najlepiej będą potrafili doradzić w tej kwestii.
Tomash888

Postautor: Mysza » czwartek 23 maja 2013, 11:09

Według strony greensteam można taki biznes otworzyć bez żadnych pozwoleń czy dodatkowych sprzętów. Jeśli faktycznie to jest prawda, to przecież próg wejścia w ten biznes jest praktycznie ograniczony do zakupy maszyn. Jak dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem to rewelacyjna opcja. Ciekawe jak wygląda kwestia z dotacjami?
Mysza

Postautor: Mario » poniedziałek 03 cze 2013, 19:51

Mysza pisze:Według strony greensteam można taki biznes otworzyć bez żadnych pozwoleń czy dodatkowych sprzętów. Jeśli faktycznie to jest prawda, to przecież próg wejścia w ten biznes jest praktycznie ograniczony do zakupy maszyn. Jak dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem to rewelacyjna opcja. Ciekawe jak wygląda kwestia z dotacjami?

Pozwolenia żadne potrzebne nie sa, to duży plus takiego biznesu. Ale nie do końca na początek wystarczy tylko zakup maszyn - chyba, ze masz już jakieś zaplecze gdzie możesz wykonywać usługi albo jakiś większy samochód którym będziesz wozić myjnię w ramach myjni mobilnej. W innym przypadku trzeba zainwestować w lokal albo auto i przynajmniej jedną myjnię. I to praktycznie cały koszt na początek i faktycnzie patrząc na inne "biznesy" jest niewielki. Co do dotacji - są oczywiście możliwe z UP albo z Unii. Robiłem rozeznanie, znalazłem nawet firmę co pomaga w otrzymaniu dotacji ( napiszą biznes-plan, przygotują dokumenty i pokierują krok po kroku) Biznes-plan takiej myjni maja nawet na stronie, można zerknąć http://ecomyjnia.blogspot.com/2012/12/m ... iznes.html
Dość dokąłdnie jet to opisane. Równocześnie zajmują się sprzedażą urządzeń do mycia, prania tapicerki i chemii samochodowej więc wszystko można u nich kupić albo wyleasingować, no i opcje kredytu też dogodne.
Ktoś dobrze napisał ze zawsze warto zapytać u dystrybutora danego sprzęty, oni współpracują z bankami i mają dobre warunki sprzedaży w kredycie dla swoich klientów
Mario

Postautor: karolove » piątek 05 lip 2013, 11:29

Takich firm jest sporo, dlatego faktycznie odpowiedni resarch to podstawa, przed rozpoczęciem biznesu. O ile warunki podejrzewam są wszędzie takie same, to z jakością sprzętu bywa różnie. Osobiście pracuje na sprzęcie Optima i uważam, że jest to jakość o jaką w naszym kraju naprawdę trudno. Pewnie to wyda się Wam dziwne, ale w tym sprzęcie aż czuć moc w rękach.
karolove

Postautor: Turi » czwartek 18 lip 2013, 19:43

Karol ma rację decydując się na liderów, typu Optima kupujemy nie tylko jakość, ale też pewność i spokój. Moim zdaniem lepiej pójść tą drogą niż potem żałować.
Turi

Postautor: wbros » poniedziałek 22 lip 2013, 10:42

Popytaj w różnych miejscach - dowiesz się gdzie mają najkorzystniejsze warunki
wbros

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing