Gdzie leasing przy stracie w dokumentach?

Najlepsze firmy leasingowe.

Gdzie leasing przy stracie w dokumentach?

Postautor: bekos » czwartek 11 maja 2017, 15:46

Czy w sytuacji kiedy firma w dokumentach wykazuje stratę, ma jakiekolwiek szanse na otrzymania finanasowania w formie leasingu?
Jeśli tak, to u kogo? Oczywiście biorąc pod uwagę legalne oferty, w których kosztych nie będą kosmicznie wysokie...
bekos

Re: Gdzie leasing przy stracie w dokumentach?

Postautor: merkato » poniedziałek 15 maja 2017, 15:58

Znajdź w Google kontakt do Leasing24 Poznań.
Załatwiali nam finansowanie właśnie przy stracie z działalności - o dziwo, wszystko zostało ogarnięte przy naprawdę bardzo dobrych warunkach, zatem - o co chodzi?
Złóż wniosek i zobacz jaką dostaniecie odpowiedź, ale wszystko powinno być w porządku.
merkato

Postautor: bekos » wtorek 16 maja 2017, 15:47

A czym oni się konkretnie różnią od firm leasingowych? Nie działają czasami na takich samych zasadach, jak wszystkie inne firmy?
bekos

Postautor: merkato » środa 17 maja 2017, 15:52

Tym, że załatwili finansowanie w sytuacji, w której inni go odmówili.
Jak w większości firm wspomnisz o stracie w dokumentach, to dostaniesz od razu negatywną odpowiedź.
A oni w prawie każdej sytuacji finansowanie zapewnią - kwestia warunków.
Znajdź numer telefonu do Leasing24 Poznań - niech ci przedstawią sytuację.
merkato

Postautor: bekos » czwartek 18 maja 2017, 15:50

Długo się naszukałem tego, o co dokładnie ci chodzi, ale domyślam się, że o to - leasing24.poznan.pl
Pół godziny temu puściłem wniosek. Miałem już wstępny telefon z potwierdzeniem, gościu twierdził, że finansowanie będzie, ale jutro przedstawi szczegóły. Bardzo szybko działają. Kiedy dowiem się konkretów, to na pewno je wam przedstawię.
bekos

Postautor: merkato » piątek 19 maja 2017, 15:35

Tak, o nich pisałem. Zakładam, że finansowanie już dostałeś.
Jeśli możesz napisać, to podziel się warunkami. Ogólnie już kilka osób do nich skierowałem, z bardzo różną historią i w zasadzie każdy dostał finansowanie, zatem chyba to jasno świadczy o tym, jaką mają bazę współpracujących firm. Prawie nic nie przekreśla finansowania, no chyba że dany klient faktycznie ma fatalną historię kredytowania.
merkato

Postautor: bekos » poniedziałek 22 maja 2017, 15:56

Konkretnymi warunkami wolę się nie dzielić. Ale ogólnie te warunki mam naprawdę bardzo dobre i udało się całkiem nieźle na tym wyjść. Plusów wiele.
Podoba mi się konkretność rozmowy z nimi, nie było banałów, przedstawiono nam sugestie i sądzę, że całkiem nieźle na tym wyszliśmy.
Nie spodziewałem się takich warunków leasingów, przy takich parametrach.
bekos

Postautor: kopas » wtorek 23 maja 2017, 15:53

Dane kontaktowe miałeś z leasing24.poznan.pl tak? Też spróbuję. Działalność od 3 miesięcy, ale jak na razie same straty.
Zobaczymy co dalej z tego wyjdzie. Auto jest mi potrzebne. Mogę je sobie zapewnić na inne sposoby, ale wynajem zawsze będzie zdecydowanie droższy, niż własność, albo po prostu leasing. Środków na zakup nie mam. Pozostaje leasing.
kopas

Postautor: kompaner » środa 02 sie 2017, 11:10

Dzięki wielkie za ten kontakt. Dla nas brak możliwości finansowania był problemem - jesteśmy na początku działalności, na razie te nasze wyniki są kiepskie.
A oni nam finansowanie zapewnili i to na dobrych warunkach, dużo lepszych, niż zakładaliśmy.
Ogólnie nie sądziliśmy, że ktoś nam da finansowanie, przy takich naszych parametrach.
kompaner

Postautor: AdamsGPA » piątek 04 sie 2017, 07:50

Myślę, że dostaniesz. Leasing łatwiej dostać niż kredyt, bo auto i tak należy do banku.
Tylko może nie skupiaj się na jednej firmie wyślij wnioski do kilku. Poczytaj też opinie w Internecie o firmach, które Cię interesują. Oczywiście możesz też skorzystać z brokera, bo to nic nie kosztuje, oni mają prowizje od firm leasingowych, ale oprócz tego warto też samemu pozyskać kilka ofert, bo nie zawsze ta od pośrednika będzie najtańsza.
Zbierz trochę ofert i wybierz najlepszą, czy najtańszą. Jak tam wolisz. Przy czym nie koniecznie tani leasing jest najlepszym wyborem. Poczytaj sobie trochę o leasingu:
http://autonakredyt.com.pl/tani-leasing/
http://www.radiownet.pl/publikacje/leas ... b-na-auto/
Wymaga to trochę pracy i zachodu, ale warto, bo leasing się spłaca przecież kilka lat i zwykle są ta niemałe pieniądze. Warto też trochę ponegocjować, bo zazwyczaj obniżą ratę w stosunku do pierwszej oferty jaką dostaniesz.
AdamsGPA

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing