Leasing sprzętu komputerowego

Najlepsze firmy leasingowe.

Leasing sprzętu komputerowego

Postautor: MarekOl » czwartek 21 maja 2020, 10:39

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, gdzie leasingujecie sprzęt komputerowy do swojej firmy i oczywiście na co postawiliście w tym zakresie? Laptopy, komputery stacjonarne i jakie wersje oraz marki? Pozdrawiam i dziękuję z góry za informacje!
MarekOl

Re: Leasing sprzętu komputerowego

Postautor: Kons » niedziela 24 maja 2020, 15:30

Koniecznie zwróćcie uwagę na korzystneit.pl ponieważ to świetny sklep z szerokim wyborem komputerów, laptopów i do tego przystępnymi opcjami leasingu.
Kons

Postautor: Rudi » wtorek 26 maja 2020, 07:42

Ja tutaj jak najbardziej mogę zgodzić się z wypowiedzią poprzednika i również uważam, ze jeśli chodzi o porządny sprzęt komputerowy to jednak lepiej postawić na cenione marki i sklep w którym będziecie mogli liczyć na jak najlepsze ceny. Ostateczny wybór w moim przypadku to HP ThinkPad znaleziony w korzystneit.pl dobre ceny, parametry i też wsparcie obsługi.
Rudi

Postautor: FilipM » wtorek 26 maja 2020, 08:10

Na pewno sprawdzę, mam nadzieję że będzie to dobry kierunek wyboru.
FilipM

Postautor: TomaszLec » wtorek 26 maja 2020, 08:25

W pełni zgadzam się z poprzednikami i uważam, że jeśli chodzi o sprzęt komputerowy z przeznaczeniem biznesowym oraz biurowym to warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane właśnie w korzystneit.pl ostateczny wybór to Lenovo ThinPad L580 ponieważ był dostępny w naprawdę dobrej cenie, do tego spełniał moje wymagania co do parametrów oraz wysokiej jakości wykonania i trwałej baterii, także jestem przekonany że się nie zawiedziecie!
TomaszLec

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing