Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać leasing?

Najlepsze firmy leasingowe.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać leasing?

Postautor: damtox » poniedziałek 28 maja 2012, 12:57

Witam,
zastanawiam się nad wzięciem leasingu, ale nie wiem jakie warunki muszą być spełnione, aby otrzymać dany leasing. Czy ktoś może podać te warunki? Jak wygląda również sprawa kosztów leasingu?
damtox

Re: Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać leasing?

Postautor: Porcelanowalady » wtorek 16 paź 2012, 06:55

Hm, moim zdaniem kazda firma leasingowa określa inne zasady, ale tu nie ma jakichś top wyśrubowanych warunków.. leasing to wszak nie kredyt.
Najlepiej zadzwoń do jakichś brokerów leasingowych, jak np f4b (http://f4b.pl/) - tacy ludzie najlepiej się orientują i za darmoszkę wyjaśnią co i jak i na co patrzeć.
Tak myslę :)
Porcelanowalady

Postautor: eking » sobota 10 sie 2013, 10:11

Leasing jest wyceniany indywidualnie. Także trzeba mieć pewną zdolność kredytową aby takowe leasingi otrzymać.
eking

Postautor: Karol » niedziela 25 sie 2013, 15:41

Ma ktoś może samochód w leasingu i jak na tym wychodzi?
Karol

Postautor: malutki » środa 23 paź 2013, 11:11

damtox pisze:Witam,
zastanawiam się nad wzięciem leasingu, ale nie wiem jakie warunki muszą być spełnione, aby otrzymać dany leasing. Czy ktoś może podać te warunki? Jak wygląda również sprawa kosztów leasingu?

Każdy bank ma inne warunki . Najlepiej porównać kilka ofert i dopiero wybrać . Najlepiej to zrobić zlecając zestawienie jakiemuś doradcy np. z open Finanse
malutki

Postautor: Yokan » czwartek 14 lis 2013, 09:07

Ja, kiedy brałem sprzęt w leasing bardzo mocno korzystałem z pomocy firmy greensteam, od której ten sprzęt brałem. Oni pomogli ogarnąć sporo formalności. Uważam, że taki układ jest bardzo korzystny dla dwóch stron, bo ja mam łatwiej ze zdobyciem sprzętu, a oni zadowolonego klienta.
Yokan

Postautor: Binko » poniedziałek 18 lis 2013, 13:14

To rozwiązanie o którym pisze Yokan wydaje się być bardzo rozsądne, bo zmniejszamy tym sposobem liczbę pośredników i dodatkowych osób, które chciałby na tym biznesie zarobić. Mały liczba pośredników na linii Greensteam-klient pozwala zminimalizować koszta.
Binko

Postautor: Dawido » wtorek 28 sty 2014, 10:58

Leasing to bardzo dobra forma. Np otwierasz kawiarnie i dostajesz o np Nescafe cały sprzet, zarąbisty express do kawy, gadżety wyposażneie do kawiarni, stojaczki na stoły, jakbyś miał to wszystko sam kupować to dodatkowe koszty jakies 20 tys. a takto mozesz juz sobie wyposażyć firmę a dobry sprzet.
....Pisanie Prac ----> www.lextext.pl
Dawido

Postautor: karol837 » wtorek 28 sty 2014, 12:09

No nie wiem czy dostajesz? Za darmo to można jedną rzecz dostać:P
karol837

Postautor: anja87 » środa 24 wrz 2014, 09:20

to prawda z tą darmową rzeczą huihi :) jak chcesz to wbij na forum comperii http://comperia.pl/ i sobie obczaj temat o leasingach, są też artykuły jakie warunki ogólne trzeba spełniać - wiadomo każda firma ma jeszcze swoje dodatkowe wymogi :)
anja87

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing