Leasing a kredyt

Najlepsze firmy leasingowe.

Leasing a kredyt

Postautor: sdjk3 » piątek 09 lis 2012, 21:09

Witam
Mógłby mi ktoś napisać, jakie są różnice pomiędzy leasingiem a kredytem?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź!
sdjk3

Leasing czy kredyt

Postautor: Prostak » sobota 10 lis 2012, 11:41

Tam w największym skrócie jak bierzesz coś w leasing to tak jak być coś dzierżawił od kogoś a dokładnie od firmy leasingowej. Wystawiają CI co miesiąc fv za to że korzystasz z ich własności. Jeśli chodzi o kredyt to jak coś bierzesz na kredyt to jesteś tego właścicielem i spłacasz do banku raty za kasę która została pożyczona na zakup.
To tak naprawdę w największym skrócie jak się tylko da.
Leasing bardziej opłaca się, gdy masz firmę i szukasz kosztów i chcesz na przykład jeździć nowym samochodem.
Prostak

Re: Leasing a kredyt

Postautor: volf » czwartek 20 gru 2012, 12:08

Leasing zdecydowanie lepiej wychodzi dla firm.
Pieniądze szczęścia nie dają. Mam teraz 50 mln dolarów, ale jestem tak samo szczęśliwy jak wtedy, kiedy miałem 48 milionów.
volf

Postautor: DariuszRozentop » środa 26 cze 2013, 10:56

Spróbuję wytłumaczyć to w taki sposób. Jeśli chcesz kupić coś do firmy np: ruchomość, to warto zastanowić się nad leasingiem. Dlaczego? Ponieważ cała rata leasingowa wchodzi w koszt uzyskania przychodu. Jeśli bierzesz kredyt, to tylko odsetki, są kosztem uzyskania przychodu. Ma to duże znaczenie w sprawach podatkowych. Warto leasingować samochody zarówno nowe jak i używane takie 2-3 letnie. W przypadku leasingu, niektóre firmy doliczają do raty także koszty związane z ubezpieczeniem, a więc to też zaleta.
DariuszRozentop

Postautor: karlik » piątek 11 gru 2015, 15:32

Najprościej to powiedzieć, że w kredycie ty jesteś właścicielem, a w leasingu firmy od której leasingujesz. Trzeba pamiętać, że jak się decydujesz np. na leasing czy kredyt samochodu to musisz jeszcze zaplanowac inwestycję w postaci nie tylko oc, ale i ac. Ja na szczęście znalazłam tanie ubezpieczenia oc Ruda Śląska miała fajną firmę http://silesiaubezpieczenia.pl/ to mnie było też na ac stać, ale później może być zdziwienie....
karlik

Postautor: zerda » wtorek 30 maja 2017, 15:47

Kontaktuj się z nimi leasing24.poznan.pl
Załatwiali finansowanie nam i kilku innym firmom. W każdym przypadku te warunki finansowania były zdecydowanie dalekie od idealnych - w sensie parametrów finansowych klienta. Był np. negatywny BIK, był brak wkładu własnego, była też strata w działalności.
Najlepiej po prostu się kontaktować i rozmawiać. Nasze doświadczenia pokazują, że w każdym przypadku klient może otrzymać finansowanie.
zerda

Postautor: jakoster » środa 31 maja 2017, 16:01

Poważnie dostaliście finansowanie przy takich parametrach?
Na jakie auta? Jakiej wartości? Czy leasing24.poznan.pl to jest firma leasingowa, która udziela finansowania?
Czy raczej oni po prostu współpracują z innymi firmami leasingowymi i w zewnętrznych firmach tego finansowania udzielają?
jakoster

Postautor: zerda » piątek 02 cze 2017, 15:49

Nie. Oni po prostu współpracują z wieloma firmami leasingowymi i proponują konkretne oferty pod parametry danego klienta.
Zatem każdy dostaje finansowanie, no chyba że jest w naprawdę fatalnej sytuacji.
Ale tak jak pisałem - wejdź na stronę i zobacz w jakich warunkach oni udzielali już finansowania.
zerda

Postautor: gosyters » poniedziałek 05 cze 2017, 16:00

Składanie wniosków bezpośrednio do firm leasingowych mija się z celem, lepiej właśnie do tego typu firm - leasing24.poznan.pl
Po prostu oni wiedzą, gdzie ten wniosek w ogóle jest sens złożyć. Po co tracić czas na firmy leasingowe, w których i tak nie dostaniecie finansowania?
No właśnie...
gosyters

Postautor: kasperski » wtorek 06 cze 2017, 15:43

Jak długo w leasing24.poznan.pl rozpatrywane są wnioski?
I jakie dokładnie dokumenty są sprawdzane? Bo domyślam się, że muszę ich dostarczyć szereg.
To wtedy wszystko dzieje się online? W sensie - przesyła się do firmy leasingowej skany?
kasperski

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leasing