Tania i dobra księgowa dla spółek z o.o. i fundacji Szczecin

Najlepsze parabanki, inkubatory przedsiębiorczości itp.

Tania i dobra księgowa dla spółek z o.o. i fundacji Szczecin

Postautor: Money Szczecin » czwartek 12 mar 2015, 10:14

Szukam dobrego i nie drogiego biura rachunkowego do obsługi moich firm w Szczecinie. Potrzebna doświadczona księgowa do prowadzenia spółki z o.o. oraz nowo powstałej fundacji. Kto zna i poleci naprawdę solidne biuro księgowe oferujące obsługę podatkową firmy na ogólnych zasadach oraz na pełną księgowość bo nie mam zamiaru zmieniać co trochę obsługi? Najlepiej żeby to był jakiś mobilny księgowy, który oferuję także usługi z dojazdem do klienta i z biurem gdzieś w okolicach centrum Szczecina. Mam tez małą jednoosobową firmę więc w zakres obowiązków wchodzi także prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Oczywiście wszystkie sprawy takie jak kadry, płace, zus i tego typu deklaracje także.
Money Szczecin

Postautor: Karina Szczecin » czwartek 12 mar 2015, 10:54

Od kilku lat wszystkie moje firmy obsługuje Biuro Księgowe Pani Sylwii Jurskiej. Mam i zwykłe spółki cywilne oraz spółki z o.o. i jestem bardzo zadowolona z obsługi. Biuro mieści się w samym centrum Szczecina, a księgowa rzeczywiście zna się na rzeczy i potrafi zawsze dobrze doradzić w sprawach podatkowych. Nieraz zaoszczędziłam spora sume pieniędzy dzięki doradztwu tego biura. Ceny obsługi nie sa wygórowane, ale dla mnie oczywiście i tak najbardziej liczy się standard obsługi. Polecam !

Fin-Ask Sp z o.o.
księgowa Sylwia Jurska

70-254 Szczecin
ul. Łokietka 2/1
tel. 517 663 919
www.euro-business.com.pl
Karina Szczecin

Re: Tania i dobra księgowa dla spółek z o.o. i fundacji Szcz

Postautor: Gość » piątek 20 mar 2015, 18:47

Polecam biuro Pana Przemysława Rosickiego, gwarantuje pełny zakres usług księgowych oraz kadrowych dodatkowo opieka doradcy podatkowego sprawia, że można spać spokojnie.
Biuro nazywa się KDRC
tel. 604 084 882
Gość

Postautor: eliza54 » czwartek 30 lip 2015, 13:05

Ja mogę polecić księgowość on-line. Sama korzystam z pomocy Biura Kognitariat, które świadczy m.in. taką usługę. Nie muszę się o nic martwić a wszystko sprawnie funkcjonuje. Tu znaleźć można więcej informacji na ich temat: http://www.kognitariat.pl/
eliza54

Postautor: Kkluseek » wtorek 22 gru 2015, 14:33

Z tego co wiem, to Kancelaria Podatkowa http://www.wiol.com.pl/ która prowadzi mi księgowość zajmuje się również czymś takim;) są rzetelni i można im zaufać;)
Kkluseek

Postautor: entra » czwartek 07 sty 2016, 15:42

Ja od strony klienta, bo korzystam z ich usług, mogę polecić z całą pewność biuro MH Szczecin.
entra

Postautor: szczecinka » piątek 08 sty 2016, 13:19

MH bez dwóch zdań najlepsi!!!
szczecinka

Postautor: klient zadowolony » środa 16 mar 2016, 15:16

Polecam Kancelarię Rachunkowo Prawna na al. Papieża Jana Pawła II 50. Dwie babki. Księgowa i prawniczka. Mega zespół. Nie znają słowa nie można lub nie da się. Polecam. Korzystam juz 10 lat.
klient zadowolony

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Instytucje finansowe