Proszę o polecenie

Promocja stron w internecie. Porady.

Proszę o polecenie

Postautor: Marta_887 » poniedziałek 13 kwie 2020, 12:44

Hej!
Widzę, że takie wątki już były ale sporo czasu minęło od odpowiedzi a mi zależy na aktualnych danych :)
Razem z mężem prowadzimy firmę, zależy nam na tym, aby ją nieco "rozkręcić'.
Chcemy nową stronę internetową, chcemy aby była pozycjonowana.
Przydałby się również jakiś odświeżający branding... Znacie jakieś sprawdzone agencje?
Marta_887

Re: Proszę o polecenie

Postautor: Paweł_Mak » poniedziałek 13 kwie 2020, 12:54

hej :)
Miałem przyjemność współpracować niedawno z Media Project Group - bardzo fajna agencja interaktywna, pozytywni ludzie, pełni energii. Zrobili kawał naprawdę dobrej roboty przy mojej stronie, pozycjonowaniu etc. Zajrzyj na och stronę :) mediaprojectgroup.com
Paweł_Mak

Postautor: OnRise » wtorek 14 kwie 2020, 08:49

W kwestii nowej strony oraz jej pozycjonowania zapraszamy do skontaktowania się z nami - onrise.pl
OnRise.pl - Skuteczny marketing i reklama w internecie - Pomożemy Twojej firmie zaistnieć w sieci.
OnRise

Postautor: koziolek » wtorek 28 kwie 2020, 10:20

Hej, my współpracujemy z powodzeniem z agencją Zdobywcy Sieci. Na bieżąco dostajemy raporty z działań, a co najważniejsze widać efekty pozycjonowania. Mamy swojego doradcę, żadnych ukrytych kosztów. Mogę polecić!
koziolek

Postautor: Maciek_72 » poniedziałek 31 sie 2020, 11:19

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Wam - AW PROJEKT Agencja Interaktywna. Mamy abonament na pozycjonowanie sklepu, oczywiście na całą Polskę. Pierwsze efekty były zauważalne już po niecałych 3 miesiącach. Bardzo dobra współpraca i ogromna wiedza.
Maciek_72

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową