Pozycjonowanie sklepu internetowego - jak wykonać ?

Promocja stron w internecie. Porady.

Pozycjonowanie sklepu internetowego - jak wykonać ?

Postautor: garrincha » czwartek 18 cze 2015, 09:22

witam! drodzy panstwo, sklepik internetowy mi sie rozrasta (tfu tfu, nie zapeszam!), szykuje sie wlasnie do wyjscia poza rynek lokalny i uderzenia na cala polske! no i tu bym chcial zaczac jakos ta moja strone pozycjonowac, jest i tak dosc wysoko, ale nie w top 10, a druga strona wyszukiwania w guglu nadaje sie tylko do ukrywania zwlok :D:D:D powiedzcie mi ile taka impreza z pozycjonowaniem kosztuje, na co zwrocic uwage itd, bo nie mam o tym za wiele pojecia, wiem tylko ze bede musial strone troche przebudowac (na to srodki mam), pytanie jakie jeszcze wydatki mnie czekaja.
garrincha

Re: pozycjonowanie sklepu internetowego

Postautor: morswin » czwartek 18 cze 2015, 14:27

o, to trzeba strone tez przebudowac? ja wlasnie tez sie przymierzam do pozycjonowania sklepu ale nic o tym przebudowywaniu nie wiedzialem. mozesz wiecej powiedziec co trzeba zrobic?
morswin

Postautor: Robotocki » czwartek 18 cze 2015, 17:25

Jeśli chodzi o ceny, to wiem z doświadczenia, że różnią się one często diametralnie. Najlepiej uderzyć do kiklku firm z prośbą o ofertę, żeby mu sobie porównać, co proponują i w jakich cenach. Zatem przebudowa strony to raz, a pozycjonowanie to dwa, jeśli chodzi o wydatki. Zwróć uwagę przede wszstkim na to, czy firma obiecuje ci efekty w mgnieniu oka. Jeśli tak, to odrazu szukaj gdzie indziej ;) Zainteresuj się też optymalizacją swojej strony. Zapytaj, czy firma dokona takiej optymalizacji pod kątem SEO, bo to również bardzo wspomaga stronę w Google. Co od optymalizacji to mogę ci polecić takie źródło jak Księga Pozycjonera. Poczytaj, na pewno znajdziesz coś co cię zainteresuje. W sklepie pewnie masz zdjęcia produktów, więc może na początek coś o optymalizacji grafik ;) Tutaj masz artykuł http://www.ksiegapozycjonera.pl/14-sposobow-na-optymalizacje-obrazow-na-twojej-witrynie/
Robotocki

Postautor: garrincha » piątek 19 cze 2015, 09:00

nie wiem jak z ta przebudowa, slyszalem tylko ze tak sie robi, mialem nadzieje ze ktosik oblatany w tych sprawach mi powie :D
garrincha

Postautor: SupremumSEO » wtorek 23 cze 2015, 09:19

garrincha, podałeś za mało danych żeby można było powiedzieć coś konkretnego. Wiele zależy od branży, w której działasz, wyszukań fraz, które zamierzasz pozycjonować, ich ilości i paru innych czynników. Nie wiem co masz na myśli mówiąc o przebudowie strony - czy ktoś już to sprawdzał? Rzadko zdarza się, żeby trzeba było wprowadzać jakieś ogromne zmiany, najczęściej jest to modyfikacja treści i parę kosmetycznych ulepszeń.
SupremumSEO

Postautor: garrincha » środa 24 cze 2015, 08:47

no mam sklepik na prestashop, branzy wolalbym nie podawac bo wiadomo, ale konkurencja jest. a ile fraz (w sensie slow wpisywanych w wyszukiwarke?) mi sie oplaca pozycjonowac? jak dlugo sie czeka na efekty, sa od razu czy jak to dziala?
garrincha

Re: Pozycjonowanie sklepu internetowego - jak wykonać ?

Postautor: SupremumSEO » czwartek 25 cze 2015, 10:25

To jakie i ile haseł opłaca się pozycjonować właśnie zależy w dużej mierze od branży :) Proponuję Ci w tym układzie bezpłatną konsultację w SupremumSEO - możemy podpowiedzieć Ci jakie działania będą najodpowiedniejsze i podliczymy koszty. Naszą ofertę możesz sprawdzić na https://supremumseo.pl Pierwsze efekty widać zwykle po około 3 miesiącach systematycznych działań (chociaż zdarza się i dłużej jeżeli branża jest trudna), w tym czasie polecam skorzystanie z kampanii Google AdWords, które Supremum SEO również prowadzi. Długofalowo AdWords wychodzi drożej, ale jako doraźne działanie lub uzupełnienie pozycjonowania jest skuteczne. Kampanię można skonfigurować w jeden dzień. W razie pytań - służę pomocą.
SupremumSEO

Postautor: morswin » czwartek 25 cze 2015, 13:10

a taka konsultacja pozniej do czegos zobowiazuje?
morswin

Postautor: Gość » czwartek 25 cze 2015, 16:24

Czas pozycjonowania będzie na pewno zależny od konkurencyjności frazy. Duża konkurencja - potrzeba więcej czasu, mała - mniej ;) Czasami zajmie to kilka tygodni czasami kilka miesięcy. Wiele też zależy od branży w jakiej działsz. Trudno coś powiedzieć bez szczegółów, bo to właśnie pozwalają ustalić jakąś strategię i przewidzieć jej skutki i planowany czas :) Co do przebudowy to pewnie chodzi właśnie o optymalizację. Jakieś poprawy treści, tytułów i opisów stron, optymalizacja grafik. Polecam zajrzeć na bloga Księga Pozycjonera tam znajdziesz sporo przydatnych informacji, jeśli chodzi o optymalizację :)
Gość

Postautor: SupremumSEO » piątek 26 cze 2015, 07:40

garrincha - nie, służy to wspólnemu ustaleniu jakie działania promocyjne byłyby najlepsze dla Twojej firmy. Ostateczna decyzja o podpisaniu umowy należy oczywiście do Ciebie.
SupremumSEO

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową