Sposób na bezpieczne pozycjonowanie strony firmowej

Promocja stron w internecie. Porady.

Re: Sposób na bezpieczne pozycjonowanie strony firmowej

Postautor: grey tree » poniedziałek 24 lip 2017, 08:16

Jeżeli nie ma Pan wiedzy i doświadczenia w pozycjonowaniu, to rozsądniej będzie poprosić o wsparcie profesjonalną agencję. Nie tylko wypozycjonuje stronę, żeby była wysoko w wynikach wyszukiwania, ale przede wszystkim zrobi to bezpiecznie. Nie trzeba wówczas się martwić o wyniki, bo gros agencji daje gwarancję skuteczności.
Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa
grey tree

Postautor: avatar » wtorek 25 lip 2017, 11:24

Dokładnie ja też podzielam zdanie, że nie warto brać się za to samodzielnie jeśli nie mam odpowiednich kwalifikacji. Ja na przykład polecam skorzystanie z oferty agencji Soluma SEM. Współpracuję z nimi od kilku miesięcy i widzę już bardzo wymierne efekty tej współpracy. Przede wszystkim warto zlecić im pozycjonowanie, audyty SEO czy badanie konkurencji. Ja od czasu do czasu kupuje także od nich teksty seo - świetna jakość.

Postautor: Pawlo54 » piątek 15 wrz 2017, 13:25

Też uważam, że najlepiej zlecić to jakiejś firmie. Samemu możemy sobie nieźle zaszkodzić. Jeżeli chodzi o firmy to wcześniej należy sprawdzić dokładnie opinie o niej - kogoś kto korzystał z jej usług
Pawlo54

Postautor: Maka30 » wtorek 19 wrz 2017, 13:02

Czytam bloga Oli Gościniak i oglądałam jej live'y odnośnie SEO i parę rzeczy można samemu zrobić, żeby polepszyć pozycję marki, ale trzeba znać swoją stronę i nie bać się jej modyfikować. Jeżeli ktoś nie potrafi poruszać się na swojej stronie to lepiej, żeby zgłosił się do agencji. Ja mam sronę na Wordpressie i mniej więcej wiedziałam co trzeba zrobić. Ale to jest tylko wierzchołek góry lodowej - część rzeczy robię sama: blog, aktualności na stronie, social media, ale pozycjonowanie zleciłam agencji SOLV. Wyniki mnie zadowalają, jednak wiem, że nie na pewno nie dałabym rady sama zająć się działaniami pozycjonowania.
Maka30

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak pozycjonować swoją stronę internetową