Dobre miejsce na szkolenia

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Re: Dobre miejsce na szkolenia

Postautor: olka90 » czwartek 18 sie 2016, 22:20

Oprócz ciekawego miejsca na event, trzeba też pomysleć o cateringu i atrakcjach. Ja np. ostatnio natrafiłam na taki mobilny bar kawowy, perfect service i zamówiłam na swoje spotkanie branżowe. Goście byli wniebowzięci, mówili że tak pysznej kawy dawno nie pili :)
olka90

Postautor: Kate23 » niedziela 04 gru 2016, 22:00

Jeśli szukacie w Gliwicach to dobrą ofertę dla biznesu ma http://www.hotelmalinowski.pl/pokoje.html - noclegi niedrogie a można się zrelaksować po pracy podczas gry w kręgle :)
Kate23

Postautor: MarlenaH » wtorek 28 mar 2017, 16:45

Ja coś teraz słyszałam o Ibis Styles w Grudziądzu, hotel sieci Accor więc wydaje się być naprawdę w porządku. Dopiero mają otwierać także może być to ciekawe miejsce na konferencje czy szkolenie.
MarlenaH

Postautor: jurek » piątek 07 kwie 2017, 11:07

MarlenaH pisze:Ja coś teraz słyszałam o Ibis Styles w Grudziądzu, hotel sieci Accor więc wydaje się być naprawdę w porządku. Dopiero mają otwierać także może być to ciekawe miejsce na konferencje czy szkolenie.

A nie wiesz może kiedy ma być otwarcie tego Ibis Styles w Grudziądzu, bo my teraz szukamy miejsca właśnie w tamtych okolicach i może zgłosilibyśmy się do nich. Poszukam też w internecie na pewno będzie jakaś informacja.
jurek

Postautor: grzegorzwar » wtorek 11 kwie 2017, 12:01

jurek pisze:
MarlenaH pisze:Ja coś teraz słyszałam o Ibis Styles w Grudziądzu, hotel sieci Accor więc wydaje się być naprawdę w porządku. Dopiero mają otwierać także może być to ciekawe miejsce na konferencje czy szkolenie.

A nie wiesz może kiedy ma być otwarcie tego Ibis Styles w Grudziądzu, bo my teraz szukamy miejsca właśnie w tamtych okolicach i może zgłosilibyśmy się do nich. Poszukam też w internecie na pewno będzie jakaś informacja.

Zerknąłem w internecie o tym Ibis Styles i mają mieć otwarcie w kwietniu z tego co widziałem także już w tym miesiącu.
grzegorzwar

Postautor: marek » czwartek 04 maja 2017, 11:38

Ta sieć Accor, do nich należy Ibis Styles mają dobre hotele byłem kilka razy i nigdy się nie zawiodłem, akurat nie w Grudziądzu bo to nowy hotel, ale znając swoją pracę i to że jeżdżę po Polsce to pewnie zawitam i tam.
marek

Postautor: Welmer » piątek 05 maja 2017, 11:59

Accor to przecież międzynarodowa sieć, więc standardy w PL będą takie same jak na Zachodzie.
Welmer

Postautor: malwinkajac » wtorek 09 maja 2017, 07:21

Welmer pisze:Accor to przecież międzynarodowa sieć, więc standardy w PL będą takie same jak na Zachodzie.

Dokładnie, więc fajnie, że w tamtych okolicach otwiera się taki hotel. Grudziądz tak jak pisali, ładne miasto, ale nie wiem czy tak bardzo popularne a szkoda
malwinkajac

Postautor: joannakulczynska » wtorek 23 maja 2017, 10:25

malwinkajac pisze:
Welmer pisze:Accor to przecież międzynarodowa sieć, więc standardy w PL będą takie same jak na Zachodzie.

Dokładnie, więc fajnie, że w tamtych okolicach otwiera się taki hotel. Grudziądz tak jak pisali, ładne miasto, ale nie wiem czy tak bardzo popularne a szkoda

Ja nigdy nie byłam niestety w tym mieście, może czas najwyższy się tam wybrać :D Ten Ibis Styles już otwarty poszukałam w internecie ;)
joannakulczynska

Postautor: Adama79 » poniedziałek 18 wrz 2017, 08:41

Ja polecam Hotel Diament. Ma bardzo ciekawą ofertę.
hotel-diament.com.pl
Adama79

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia