Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: dedezet » wtorek 24 lut 2015, 13:43

Rozpoczynasz działalność chcesz dowiedzieć się więcej jak prowadzić i zarządzać wlasnym biznesem odwiedź biznescampwarszawa.evenea.pl zapisz się na kurs.Wychodząc z warsztatów Biznes Camp

Będziesz miał w głowie strategię dla swojej firmy ponieważ poznasz sprawdzony schemat budowania zyskownych biznesów. Już samo to da Ci olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Dowiesz się w jakich branżach odnosi się najszybciej sukces finansowy i to za co najbardziej cenią to spotkanie uczestnicy,

Poznasz kilka gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes. Na przykład: jak zbudować firmę, która zarabia na prowadzeniu social mediów lub jak zaplanować dochodową firmę usługową

Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie ponieważ Biznes Camp prowadzą tylko praktycy biznesu, którzy wielokrotnie odnieśli sukces. Kurs ma atrakcyjna cenę 195 zł sprawdź http://biznescampwarszawa.evenea.pl
dedezet
 
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 lut 2015, 13:40

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: Salomona » piątek 10 kwie 2015, 16:18

Równie dobrze mozna zgłosić sie do swojego urzedu pracy gdzie równiez mamy mozliwość dostania się na darmowe i bardzo dobre szkolenia.
Salomona
 
Posty: 104
Rejestracja: środa 18 mar 2015, 10:47

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: janek80 » środa 30 wrz 2015, 13:34

Szkolenia z urzędu pracy są lekko mówiąc... słabe. Ja byłem na dwóch takich i to był koszmar. Wolę zapłacić za szkolenie i miec pewność, że mi się to przyda. Ludziom z Krakowa zawsze będę polecał pm2pm, bo współpracuję z nimi od lat. Prowadzę działalność, gdzie takie szkolenia się przydają. Nie płacę niewiadomo ile a jestem zawsze zadowolony. Dla zainteresowanych: http://pm2pm.pl/.
janek80
 
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 20 sie 2015, 09:02

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: pelegrin » środa 24 lut 2016, 00:17

Sam nie miałem nigdy okazji się przekonać na własnej skórze, ale też słyszałem, niestety, same złe opinie o szkoleniach z urzędów pracy. Myślę, że jednak jak chce się rzeczywiście poważnie w siebie zainwestować, to trzeba zainwestować też czas i pieniądze w profesjonalne szkolenie. Też planuję trochę poszerzyć swoje kompetencje, więc przeglądam ostatnio sporo ofert, szeroki zakres szkoleń proponuje firma http://www.academyofbusiness.pl/pl/szkolenia/acca,1/ , ale jeszcze nie jestem w 100% zdecydowany, ktoś może mi poradzić czy warto się do nich wybierać?
pelegrin
 
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 23 lut 2016, 23:57

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: Barry27 » czwartek 25 lut 2016, 09:03

Zamiast szkoleń, jeżeli ma się na to czas, można sobie zafundować studia II stopnia lub podyplomówkę z MBA, to są rzeczowe studia, które pozwolą rozwinąć umiejętności z zarządzania firm, projektami, zarządzania w biznesie, jak ktoś nie miał styczności, to warto sobie poczytać studiamba.wsb.pl/ , ja się właśnie nad nimi zastanawiam, zaoczne studiowanie nie zaburzy jakoś wybitnie mojego tygodniowego planu zajęć, a wiadomo, że rozwój zawsze trzeba stawiać na I miejscu :)
Barry27
 
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 25 sty 2016, 07:35

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: magda86 » wtorek 16 sie 2016, 19:50

Bardzo fajne studia pierwszego, drugiego i podyplomowe ma Wyższa Szkoła Bankowa (http://www.wsb.pl/kandydaci/dlaczego-wsb/jakie-studia-wybrac)
Jeśli chodzi o studia podyplomowe z zakresu zarządzania to polecam Akademia menedżera.
Cel studiów:
Przekazanie słuchaczom kompleksowej informacji zwrotnej o ich zasobach i rezerwach (mocnych i słabszych stronach).
Uzyskanie przez studentów biegłości w stosowaniu priorytetowych dla menedżera kompetencji miękkich (m.in. motywowania, coachingu, inspirowania, wywierania wpływu, rekrutacji talentów z rynku pracy).
Trening umiejętności zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą profesjonalnego menedżera.
magda86
 
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lut 2015, 16:25

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: xanara » wtorek 19 gru 2017, 21:25

Chętnie zapisałabym się na szkolenia poszerzające moją wiedzę!
xanara
 
Posty: 67
Rejestracja: piątek 01 gru 2017, 17:11

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: danny4231 » poniedziałek 14 maja 2018, 12:36

A ja uważam, że nie ma lepszego sposobu na nauke zarządzania firmą jak właśnie skończenie studiów w tym kierunku. Przekonałem się o tym za sprawą Gdańskiej Szkoły Wyższej gsw.gda.pl w której to postawiłem na zarządzanie. Po 3 latach studiów zgromadziłem niewyobrażalną wiedzę, która pozwoliła na późniejsze wykorzystanie, właśnie we własnej firmie! To był doskonały ruch. :)
danny4231
 

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: popen » piątek 14 lut 2020, 07:22

Berberis - z tym działam i widzę tego efekty. Każda decyzja była u nas zaplanowana, przemyślana, pilnowaliśmy zdrowego rozsądku.
Mamy takie funkcje, które faktycznie były nam potrzebne w biznesie i jak na razie nie mamy pod tym względem problemów.
Raczej przeciwnie - widać realną optymalizację.
popen
 

Re: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem

Postautor: Laguna » czwartek 05 lis 2020, 23:18

Dziś zarządzanie rozwijającym się biznesem wymaga umiejętności konkurowania na zarządzania nowoczesnymi narzędziami biznesowymi. Znalazłam możliwość zdobycia takich umiejętności na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi na nowym kierunku Agile – zwinne zarządzanie w organizacjach.
Laguna
 
Posty: 2
Rejestracja: środa 22 sie 2018, 21:29


Wróć do Kursy i szkolenia

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «