Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Re: Szkolenia menedżerskie i sprzedażowe

Postautor: Grzegorz_Z » czwartek 22 wrz 2016, 13:53

Korzystaliśmy kilka razy z oferty szkoleniowej firmy Kontrakt OSH http://www.kontraktosh.pl. Wypada bardzo ciekawie na tle konkurencji, a z prowadzonych szkoleń naprawdę można wynieść sporo przydatnej wiedzy.
Grzegorz_Z

Postautor: AgataBielecka » piątek 18 lis 2016, 13:20

Oczywiście wszystko zależy od branży, w której działasz jednak jeśli chodzi o sprzedaż i stanowiska menadżerskie warto poszukać szkoleń dotyczących rozwoju osobistego. Ważny jest trening interpersonalny. Moja firma zorganizowała nam takie szkolenie, które składało się z kilkunastu spotkań http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Odbywało się w weekendy i było podzielone na kilka etapów. W tym był własnie trening interpersonalny i to podobało mi się najbardziej. Był też jeden ciekawy blok, który mnie nie dotyczył ale poruszył temat mobbingu i zjawiska agresji i bardzo mi się podobał. Ogólnie bardzo polecam bo to ciekawe doświadczenie
AgataBielecka

Postautor: Michalinna » poniedziałek 05 gru 2016, 13:56

Bartoszsz pisze:Poszukuję sprawdzonej firmy szkoleniowej, która specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich i sprzedażowych. Czy ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w tego rodzaju spotkaniach? Czy możecie polecić mi jakieś namiary? Będę bardzo wdzięczny.

Ja byłam dwa razy na szkoleniach w Poznaniu w http://www.szkolenia-semper.pl. Jeśli chodzi o odczucia - byłam bardzo mile zaskoczona. Prowadzący szkolenia posiadają naprawdę dużą wiedzę popartą też doświadczeniem na stanowisku menadżerskim. Dowiedziałam się sporo, jak współpracować z ludźmi, jak ich motywować. Niby człowiek to wie, ale metod jest sporo, które mogę poprawić i relację i wydajność. Śledzę teraz dość często ich szkolenia i widziałam, że najbliższe menadżerskie jest w połowie grudnia w Wawie.
Michalinna

Postautor: Marlena Laskowska » piątek 17 lut 2017, 17:18

Jako jedna z uczestniczek szkolenia dot. zarządzania zasobami ludzkimi - bardzo polecam trenera Wiktora Wojciechowskiego! Dużo cennych rad, fajne ćwiczenia. Całe szkolenie miało charakter rozwojowy, można było sprawdzić się w różnych sytuacjach i przez to lepiej poznać siebie. Prowadzący bardzo dobrze się przygotował.
Marlena Laskowska

Postautor: xanti » sobota 25 lut 2017, 14:01

Bartoszsz pisze:Poszukuję sprawdzonej firmy szkoleniowej, która specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich i sprzedażowych. Czy ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w tego rodzaju spotkaniach? Czy możecie polecić mi jakieś namiary? Będę bardzo wdzięczny.

Centrum Szkoleń i Konferencji SEMPER organizuje w dniach 16-17 marca organizuje dwudniowe warsztaty szkoleniowe z negocjacji zakupowych w praktyce. Na szkoleniu można dowiedzieć się między innymi jak skutecznie krok po kroku budować właściwe relacje z dostawcami. Na stronie szkolenia-semper.pl/ znajduje się pełen harmonogram szkolenia.
xanti

Postautor: Patrykee » wtorek 28 mar 2017, 16:42

Moja firma ma zamiar zorganizować takie szkolenie dla menedżerów chyba mają jechać do Grudziądza do Ibis Styles, jest to nowy hotel i podobno fajne sale konferencyjne mają mieć. Takie szkolenia to super sprawa, byłem dwa razy i można naprawdę wiele się dowiedzieć.
Patrykee

Postautor: Janek89 » wtorek 25 kwie 2017, 14:14

Firma szkoleniowa Maciołek&Wspólnicy organizuje szkolenia menadżerskie i sprzedażowe. Na ich stronie możesz sprawdzić jakie szkolenia odbędą się w najbliższym czasie. Byłem na szkoleniu z umiejętności osobistych, które organizowali i przeprowadzali i nie myślałem, że szkolenie może być poprowadzone w taki ciekawy sposób. Było prowadzone w formie warsztatów z wykorzystaniem symulacyjnych gier szkoleniowych. Była część teoretyczna (ta trochę nudniejsza) i część praktyczna, która była bardzo ciekawa. Jeżeli poszukujesz dobrych szkoleń to z pewnością mogę polecić Ci tą firmę.
Janek89

Postautor: blondie111 » czwartek 06 lip 2017, 09:42

Ja osobiście brałam udział w szkoleniu firmy Winners. Polecam mają naprawdę ciekawą ofertę .
blondie111

Postautor: Janek89 » poniedziałek 25 wrz 2017, 13:19

Ze swojej strony mogę polecić szkolenia organizowane przez firmę szkoleniową Maciołek&Wspólnicy. Szkolenia są prowadzone w sposób ciekawy przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Podczas szkoleń wykorzystywane są symulacyjne gry szkoleniowe dzięki czemu na szkoleniach się nie nudzimy a podczas "zabawy" możemy zapamiętać więcej informacji, które przydadzą nam się w pracy. Jeżeli zdecydujecie się na skorzystanie z ofert tej firmy na pewno nie będziecie zawiedzeni. Jak chcelibyscie się zapoznać z innymi opiniami to zapraszam do artykułu, w którym pewien ekspert wypowiedział się i ocenił szkolenia z firmy Maciołek&Wspólnicy: szkolenia-24.pl/opinie-o-firmie-maciolekwspolnicy
Janek89

Postautor: Barry27 » wtorek 24 paź 2017, 23:54

Hej, mam pytanie związane z tematem, tzn chodzi mi właściwie o studia menadżerskie, a nie szkolenia, ale myślę, że tutaj najprędzej znajdę kogoś, kto będzie w stanie mi podpowiedzieć - czy ktoś z Was robił może takie studia MBA na Wyższej Szkole Bankowej? Chciałbym poznać opinie absolwentów, głównie w sumie interesuje mnie poznańska placówka, ale jestem zainteresowany w ogóle opiniami o ich metodach. Być może w przyszłym roku rozpocznę naukę i jestem ciekaw czego się spodziewać. Póki co sprawdzałem rankingi mba Polska i z tego co piszą na studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow wygląda na to, że to odpowiednia droga, w zestawieniach uczelnia wypada naprawdę dobrze. Będę wdzięczny za odpowiedzi, pozdrawiam :)
Barry27

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia