Sale szkoleniowe Lublin - najlepsze oferty

Informacje o bieżących kursach biznesowych

Sale szkoleniowe Lublin - najlepsze oferty

Postautor: Dobry » piątek 19 sie 2016, 13:20

Cześć, szukam jakichś dobrze wyposażonych sal szkoleniowych w Lublinie albo okolicy. Będę wdzięczny za sprawdzone miejsca. Chcę żeby wszystko wypadło jak należy
Dobry

Re: Sale szkoleniowe Lublin - najlepsze oferty

Postautor: Irma » poniedziałek 22 sie 2016, 12:56

Mozesz sobie zerknac na oferte hotelu inbetween w jaskowie jakies 8-10 kilometrow od centrum lublina. Byłam tam niedawno na weselu kuzynki i widziałam że mają też całkiem sensowne zaplecze konferencyjno-szkoleniowe. Obsługa bardzo profesjonalna, a na stronie widzę że mają też różne multimedia, klimatyzację i różne udogodnienia
Irma

Postautor: stoprocent » wtorek 23 sie 2016, 14:04

w sumie chyba najlepiej organizować jakieś szkolenia albo konferencje właśnie w hotelu który ma takie sale bo mamy przuynajmniej dostęp do baru, restauracji i zawsze można nocować na miejscu
stoprocent

Postautor: Dobry » środa 24 sie 2016, 10:42

No tak, to rzeczywiście jest spora wygoda, więc pewnie wezmę to miejsce pod uwagę. A kojarzycie może ile tam się mieści osób. Nie wiem jeszcze dokładnie ale musimy szykować się na 300-400
Dobry

Postautor: Irma » czwartek 25 sie 2016, 08:23

Sala miesci podobno nawet do 600 ale na pewno najlepiej będzie tam zadzwonić albo napisać i wypytać dokładnie o wszystkie szczegóły
Irma

Postautor: Dobry » poniedziałek 24 paź 2016, 14:52

Skontaktowałem się już z inbetween i podobno te 300-400 osób to żaden problem. Dowiedziałem się też dokładniej co mają w tym swoim zapleczu konferencyjnym i prezentuje się to nieźle. Jestem z nimi wstępnie dogadany w każdym razie. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze
Dobry

Postautor: Irma » wtorek 25 paź 2016, 08:12

No to cieszę się że mogłam pomóc. Daj znać jak wrażenia jak już będziesz po konferencji. Trzymam kciuki!
Irma

Postautor: Dobry » czwartek 10 lis 2016, 16:02

Konferencja na początku grudnia więc już niedługo. Dogadywałem jeszcze szczegóły nagłośnienia i okazuje się że mają to bardzo sensownie ogarnięte. Można tam nawet robić tłumaczenie symultaniczne bo jest odpowiedni sprzęt
Dobry

Postautor: Gość » czwartek 17 lis 2016, 10:43

No, dobre sale konferencyjne są dobrze przygotowane więc teraz z takimi sprzętami nie ma problemu. Kiedyś trzeba było sobie to wszystko organizować na własną rękę
Gość

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kursy i szkolenia