Co warto dzisiaj sprowadzać z Chin?

Procedury eksportowe. Porady dla importerów.

Re: Co warto dzisiaj sprowadzać z Chin?

Postautor: luksusowy » piątek 20 cze 2014, 17:56

Handel jest najlepszą drogą aby się dorobić. Stosunkowo niewielkie środki właściwie zagospodarowane można obrócić nawet cztery razy w ciągu roku. Porównując ze stopami zwrotu na giełdzie, funduszami lub lokatami, handel jest kilkukrotnie bardziej opłacalny. Oczywiście trzeba sie znać na produkcie i mieć pomysł na zbudowanie sprzedaży. Kwestie z związane z zaopatrzeniem, dostawcami, odprawami załatwiają firmy organizujące import na zlecenie. Polecam współpracę z http://importbiuro.com.pl/
luksusowy

Postautor: Edek-kowalczyk » poniedziałek 14 lip 2014, 17:34

Ważne rzeczy być pierwszy w sprowadzaniu danego towaru. Wtedy zysk jest największy.
Edek-kowalczyk

Postautor: ewka21 » środa 08 lip 2015, 15:25

Według mnie lepiej jest znaleźć firmy specjalizujące się w importowaniu rzeczy, mają one pojęcie w kwestii prawnej, a także są w stanie wyszukać odpowiednich producentów. Więcej informacji na stronie http://www.izch.pl/.
ewka21

Postautor: MarekJ » czwartek 11 sie 2016, 12:21

Dziwny ten kolega, ja rozumiem próbować ale nie żeby wydawać kasę nie wiadomo na co. Na twoim miejscu wolałbym wynająć jakiegoś pośrednika, wiem, że http://www.accbiznes-chiny.com/pl zajmuje się importem z Chin, może oni ci pomogą, ale wchodzenie w układ z kolegą na twoim miejscu bym sobie odpuścił.
MarekJ

Postautor: marcel » wtorek 29 lis 2016, 13:04

Witam
Ja sprowadzam z Chin maszyny i elektronikę za pośrednictwem firmy Coltar. Towary sprowadzane są super jakości i nie mam do nich zastrzeżeń.
marcel

Postautor: knat » czwartek 23 mar 2017, 23:47

a mnie ciekawi kwestia, czy warto ściągać z Chin np. elektronikę ale taką bardziej niszową. Np. takie domofony do obsługi kilkudziesięciu mieszkań - w necie można znaleźć za ok 4 tys. PLN - np. eltrox.pl/automatyka-domowa/domofony/domofony-bezprzewodowe.html - jest to o tyle niszowy moim zdaniem sprzęt, że nie będzie ściągany przez wszystkich jak leci, a zarazem zobaczcie, że przy tej cenie to wydaje mi się, że powinienem móc to sprowadzić taniej z chin. Pytanie, czy ktoś orientuje się gdzie mogę szukać chociaż orientacyjnych cen? Nie chcę skończyć z tym, że zamówię, a wyjdzie de facto to samo co tam w sklepie a ja przez brak zasięgu zostanę z drogim towarem i brakiem klientów :/
knat

Postautor: Welmer » piątek 24 mar 2017, 15:54

Warto na pewno śledzić niektóre trendy na Zachodzie, część z nich przychodzi potem do Polski. A czy warto ściągać niszową elektronikę? Warto, dopóki jest niszowa i są na nią chętni kupcy.
Welmer

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Import – eksport towarów i usług