pomysł na pierwszy biznes

W jaki biznes warto zainwestować.

Re: pomysł na pierwszy biznes

Postautor: karlik » piątek 17 lut 2017, 13:42

Ja kiedyś myslałem o tym, by zostać dystrybutorem systemów POS, ale, niestety, ciężko by było przebić się przez takie firmy jak LSI, która ma w swojej ofercie systemy POS. Jednak wybicie się na tle producentów to trudna sprawa ;/
Żeby być sobą trzeba być kimś.
karlik

Postautor: wiking » wtorek 07 mar 2017, 13:40

Ja zamierzam pójść w fitness. Mam gotówkę, ale nie mam doświadczenia w branży, więc poważnie rozważam franczyzę. Dostałem ofertę z FitCurves i wstępne warunki są do przyjęcia. Rozglądam się za odpowiednim lokalem, który mógłbym zaadaptować na klub i być może jeszcze w tym roku uda mi się otworzyć taką działalność.
wiking

Postautor: Dreammaker » sobota 22 kwie 2017, 11:57

Witam. Trafiłem na to miejsce i nie mogłem się oprzeć aby podzielić się z Wami moim sposobem stworzenia niezależności finansowej.
Od pewnego czasu współpracuje z firmą światowej kasy, która pomaga ludziom osiągnąć imponujące zarobki przy niewielkiej inwestycji początkowej. Jeśli chcielibyście rozwinąć własny, dobrze prosperujący biznes ale brakuje Wam, ogromnego kapitału i doświadczenia to zachęcam do kontaktu ze mną.
nkamilqn@gmail.com
Dreammaker

Postautor: Renata » wtorek 16 maja 2017, 19:33

Mogę potwierdzić, szyciowy biznes to dobra inwestycja. Wydaje jednorazowo większą kwotę na maszynę albo hafciarkę i potem już samo się kręci. Ja zaczynałam od haftowania dla najbliższych, a teraz kupiłam bardziej zaawansowaną hafciarke Berniny i sprzedaję coraz więcej i coraz dalej. Na pewno na tego typu rzeczy jest popyt. Poza tym też nie ryzykujesz zbyt dużo, bo taką hafciarkę na pewno wykorzystasz szyjąc dla siebie i najbliżysz, więc tak czy siak to dobra inwestycja.
Renata

Postautor: AdamOlszek » sobota 02 wrz 2017, 11:27

Ciężka sprawa, taki pomysł na nowy biznes... Wszystko zależy od tego, ile ma się pieniędzy i jakie możliwości.. Ale w sumie teraz na rynku jest tyle możliwości wsparcia dla przedsiębiorców... np. te Inkubatory Przedsiębiorczości. Może dobrze jest z nimi pogadać?
AdamOlszek

Postautor: oberon » sobota 02 wrz 2017, 19:44

Nie masz pomysłu na biznes ? Żaden problem zajrzyj na tą stronę - zarabianieodzaraz.pl.tl
oberon

Postautor: tom899 » poniedziałek 18 wrz 2017, 08:28

Skoro masz zamiar otworzyć własny biznes, to powinieneś oprzeć go na tym, na czym się znasz :) Chcesz zajmować się czymś w "ciemno"? Pomysł na biznes powinien urodzin się z wiedzy, a nie z braku pomysłów ;)
tom899

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam ciekawego pomysłu na biznes