Multiagencja ubezpieczeniowa

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

Multiagencja ubezpieczeniowa

Postautor: Polisa » piątek 02 lis 2012, 13:05

Na rynku namnożyło się najróżniejszych firm oferujących ubezpieczenia. Ludzie zresztą na każdym kroku teraz potrzebują wykupywać ubezpieczenia.
Wiem, że konkurencja jest w tej dziedzinie niemała, dlatego chciałem spytać o opłacalność prowadzenia własnej multiagencji ubezpieczeniowej. Jakie jest Wasze zdanie ?
Polisa

Re: Multiagencja ubezpieczeniowa

Postautor: volf » czwartek 20 gru 2012, 12:28

Moim zdaniem znaczenie agencji ubezpieczeniowych będzie coraz mniejsze. Firmy ubezpieczeniowe oferują m.in. ubezpieczenia online, dlatego nie trzeba koniecznie chodzić do agencji ubezpieczeniowej. I myślę, że taka forma ubezpieczeń jeszcze bardziej się rozpowszechni w najbliższych latach. Sam niedawno kupiłem takie ubezpieczenie auta oc ac przez internet. Kiedyś chodziłem do agenta, ale teraz nie ma takiej potrzeby.
Pieniądze szczęścia nie dają. Mam teraz 50 mln dolarów, ale jestem tak samo szczęśliwy jak wtedy, kiedy miałem 48 milionów.
volf

Postautor: AdamsGPA » niedziela 30 gru 2012, 11:36

volf pisze:Moim zdaniem znaczenie agencji ubezpieczeniowych będzie coraz mniejsze. Firmy ubezpieczeniowe oferują m.in. ubezpieczenia online,

No niekoniecznie, bo jednak dużo ludzi w przypadku gdy chodzi o finanse woli kontakt osobisty. Starsze pokolenie, rzadko załatwia takie rzeczy przez internet.
Naprawa komputerów w Krakowie - mały, szybki serwis komputerowy specjalizujący się w naprawie komputerów Mac Apple
AdamsGPA

Postautor: Szymon » wtorek 05 lut 2013, 18:46

Według mnie multiagencje ubezpieczeniowe dalej będą dobrze działać. Jednak jest spora rzesza ludzi, która korzysta z ich usług. Ja sam korzystam z usług firmy PoliSafe z Katowic i dalej mam zamiar to robić. Jak dla mnie mają one sporo plusów. Dojazd do klienta można porównać do zamówienia przez internet, bo w obu przypadkach z domu się nie ruszamy.
Szymon

Postautor: amelkafr » niedziela 01 wrz 2013, 19:09

Multiagencje według mnie będą się w najbliższym czasie jeszcze bardziej rozwijać, zwłaszcza że wiele z nich oferuje bardzo rozbudowane porównywarki ubezpieczeniowe online. Np. taka http://www.comperia.pl umożliwia w kilka sekund porównanie dostępnych na rynku ofert ubezpieczeń za darmo i to bez wychodzenia z domu. Wybieramy interesujący nas produkt, uzupełniamy podstawowe dane i już dostajemy propozycję najkorzystniejszych ofert. Od razu można też umówić się na sfinalizowanie zakupu.
amelkafr

Postautor: Grzeggorz » czwartek 26 wrz 2013, 19:37

Myślę,że nie trzeba tłumaczyć aż tak szczegółowo jak w poście powyżej o co chodzi w porównywarkach.Każdy kto korzysta tego forum raczej radzi sobie z prostymi narzędziami.Co do multiagencji to trochę trwało nim się przekonałem, ale od 3 lat korzystam z usług CUK. Też mają kalkulator na stronie, żadna filozofia z niego korzystać
http://cuk.pl/samochod
Grzeggorz

Postautor: wolfie » wtorek 11 paź 2016, 19:13

Co do ubezpieczeń to tylko w tej kwestii nic się nie zmienia ;)
wolfie

Postautor: Gość » wtorek 22 sie 2017, 15:39

Cuk ma też dobry kalkulator majątkowy.Można od razu polisę przez internet zamówić.
Gość

Postautor: Gość » czwartek 28 wrz 2017, 09:46

Warto połaczyć sprzedaż ubezpieczeń z ofertą pożyczek.Lendero proponuje partnerom dobre warunki współpracy.
Gość

Postautor: Gość » sobota 30 wrz 2017, 13:41

Gość pisze:Cuk ma też dobry kalkulator majątkowy.Można od razu polisę przez internet zamówić.

Tam to się opłaca ubezpieczenie w szerszym pakiecie wykupić.
Gość

Następna

Wróć do Ubezpieczenia