Przykładowy biznes plan do urzędu pracy

Jak załatwić dotację.

Przykładowy biznes plan do urzędu pracy

Postautor: Ciekawy » piątek 09 lis 2012, 19:04

Witam, chciałbym założyć firmę internetową i tworzyć strony www na zlecenie. Wiem , że można dostać na to dotacje z urzędu pracy i trzeba tylko złożyć wniosek, który między innymi zawiera biznesplan. Czy macie jakieś doświadczenia i gotowe biznesplany ale takie sprawdzone, które najczęściej przechodzą i dzięki nim można dostać dofinansowanie na założenie nowej firmy internetowej. Mój kolega nie dawno starał się o takie dopłaty z funduszy unijnych i niestety został mu odrzucony biznesplan przez urząd pracy. Dlatego szukam teraz takiego biznesplanu który już ktoś napisał i który działa.
Ciekawy

Re: Przykładowy biznes plan do urzędu pracy

Postautor: sdjk3 » piątek 09 lis 2012, 20:58

ale po co chcesz niby kopiować cudzy biznesplan? To jest beznadziejne moim zdaniem... możesz się wzorować na innych ale kopiowanie to plagiat.
Pozdrawiam
sdjk3

Postautor: mms » środa 05 gru 2012, 18:24

kopiowanie biznes planu tak naprawdę doprowadzi do błędnych założeń zakładającego firmę, a może nawet do totalnej porażki przedsięwzięcia. Problem bardziej polega na nie znajomości tematu jak pisze się taki dokument i jak wypełnić kompletnie wniosek do urzędu - bo to rzeczywiście w niektórych wypadkach niezła biurokracja. Mogę pomóc w napisaniu takiego wniosku wraz z załącznikami - proszę o kontakt pod adres biuro@menikini.com.pl
mms

Postautor: Mariola » środa 22 sty 2020, 17:01

mms pisze:kopiowanie biznes planu tak naprawdę doprowadzi do błędnych założeń zakładającego firmę, a może nawet do totalnej porażki przedsięwzięcia. Problem bardziej polega na nie znajomości tematu jak pisze się taki dokument i jak wypełnić kompletnie wniosek do urzędu - bo to rzeczywiście w niektórych wypadkach niezła biurokracja. Mogę pomóc w napisaniu takiego wniosku wraz z załącznikami - proszę o kontakt pod adres biuro@menikini.com.pl

No z plagiatami to lepiej uważać, bo można wpędzić się w niezłe kłopoty... Ja korzystam z Plagiatnever.pl, polecam :)
Mariola

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dotacje