Darmowy program do wystawiania faktur

Jak płacić mniejsze podatki.

Darmowy program do wystawiania faktur

Postautor: Firmowiec » piątek 09 lis 2012, 19:10

Szukam gdzie znajdę jakiś naprawdę dobry i sprawdzony program do wystawiania faktur vat za darmo. Ja mam małą firmę i wystawiam dosłownie kilka fv miesięcznie więc szukam jakiegoś takiego prostego i nie skomplikowanego programu, który służy do wystawiania faktur vat. Może znacie jakąś stronę gdzie można wystawiać faktury przez internet i nie trzeba nawet trzymać go na swoim komputerze. Nie chcę przepłacać a słyszałem że można takie coś znaleźć też za darmo bo naprawdę nie będę wystawiał więcej niż 5 fv w miesiącu.
Firmowiec

Re: Darmowy program do wystawiania faktur

Postautor: sdjk3 » piątek 09 lis 2012, 20:57

A co możecie polecić z tych komercyjnych? Czym się różnią programy komercyjne od darmowych?
sdjk3

Postautor: releion » piątek 02 sie 2013, 13:14

Darmowe programy to z reguły niedziałające badziewy... ;) Przetestowałem to na własnej skórze. Polecam Ci faktumfaktura.pl, prosty program do fakturowania, zresztą sam się przekonaj, bo przez dość długi czas jest całkiem gratis.
releion

Postautor: Jery » środa 25 wrz 2013, 14:50

Zgadzam się z przedmówcą. Ja znalazłem darmowy na rok. Potem jakieś grosze. Warto sprawdzić.
Jery

Postautor: adam » czwartek 31 paź 2013, 13:40

ja korzystam z tego programu http://www.efaktury.org/ przez pierwsze 100 dni masz za darmo, a potem na rok płacisz tylko 50 zł, więc jak za darmo, a jest lepszy od tych zupełnie darmowych, bo nie robi błędów i jest prosty w obsłudze
adam

Postautor: Samozatrudnienie.net » niedziela 03 lis 2013, 11:29

Polecam zupełnie darmowy program FIT Faktura. W zupełności wystarczy na potrzeby małej działalności
Samozatrudnienie.net

Postautor: gość » poniedziałek 10 mar 2014, 11:00

ifirma.pl ma darmowy program do wystawiania faktur i rachunków. infakt też, tyle, że tam chyba do 5 faktur na miesiąc, a w ifirmie bez limitu. sprawdź sobie oba, w zależności od tego ile faktur na miesiąc wystawiasz. pozdrawiam
gość

Postautor: włodzio » wtorek 18 mar 2014, 17:06

Najlepszym systemem do fakturowania online jest BizIn. Darmowy, prosty i przyjazny dla użytkownika. Nie trzeba nic instalować tylko wystarczy mieć dostęp do Internetu.
włodzio

Postautor: Gość » poniedziałek 31 mar 2014, 11:20

nie jestem przekonany czy za darmo trafi się program, który będzie spełniał nasze oczekiwania. dosc dlugo szukalem, testowałem aż w koncu postawiłem na program Faktura VAT Pakietu Przedsiębiorcy - prosty, intuicyjny i niedrogi program - to to co mnie przekonało do zakupu. Po zakupie miło się zaskoczyłam gdyż gdy tylko masz jakis problem/ pytanie z programem, smialo mozna dzwonic/ pisać do firmy i zawsze chetnie udzielają odpowiedzi.
Gość

Postautor: kamyk » piątek 02 maja 2014, 07:55

Nie mam przekonania do darmowych programów. Szukałem dobrego oprogramowania dla mojej małej jednoosobowej działalności i znalazłem. Program SAMozatrudnienie (znajdziecie go na stronie www.programy-format.pl) Oprogramowanie zawiera nie tylko fakturowanie , ale kilka innych przydanych w małej firmie modułów. Jest możliwość bezpłatnego wypróbowania przez 60 dni.
kamyk

Następna

Wróć do Podatki