Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Gdzie znaleźć kredyt na firmę.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: bikowiec » poniedziałek 19 lis 2012, 11:07

Gdzie dostanę pożyczkę dla zadłużonych z komornikiem przez internet? Tylko nie podsyłajcie tutaj setek linków do programów partnerskich bo już to przerabiałem i szkoda zaśmiecać temat bo jestem pewien że jest więcej osób które są w takiej potrzebie jak ja. Mam trochę zaległości płatniczych i siedzi już na mnie komornik a przez to żaden bank nie chce mi udzielić pożyczki więc muszę pilnie pożyczyć od instytucjo pozabankowej lub od jakiegoś prywatnego inwestora. Mam jak trzeba jakieś opcje zabezpieczenia takiej pożyczki więc jak jest tu jakiś uczciwy pożyczkodawca lub firma pozabankowa która udziela pożyczek osobom zadłużonym z komornikiem to prosze pisać propozycje.

Kliknij poniżej i wyślij wniosek kredytowy.
http://banknet.pl/formularz-kontaktowy/
bikowiec

Re: Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: zen88 » wtorek 20 lis 2012, 12:09

dzisiaj dla osób zadłuzonych w bik jedynym wyjściem sa pożyczki pozabankowe, można je bez problemu wziąc nawet majac komornika lub zadłużenie w bik, zanim jednak wezmiemy taka pozyczke dobrze jest miec o niej jakies pojecie i porównac ja z innymi
zen88

Re: Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem

Postautor: Porcelanowalady » piątek 30 lis 2012, 20:14

Bez problemu tak,... ale sztuka jest wziąć taką pożyczkę na tyle mądrze, by potem nie mieć problemów z jej spłacaniem... :)
Dla poszukujący zostawiam namiar na ranking całkowitych opłat za takie pożyczki pozabankowe dla zadłużonych: zobacz tutaj.
Warto to wiedzieć przed świętami.
Taka stara piosenka była... "Laleczka z saskiej porcelany, twarz miała bladą jak pergamin..."
Porcelanowalady

Pożyczka na komornika

Postautor: Z długami » sobota 01 gru 2012, 18:49

Mój wspólnik mnie oszukał - po prostu wyczyścił nasze firmowe konto i wyjechał. Niestety mieliśmy spółkę cywilną i teraz ja muszę spłacać wszelkie zobowiązania spółki.
Szczęście jest takie, że firma jakoś się kula i przynosi dochód. Mogę wyjść na prostą, ale muszę najpierw spłacić komornika. Szukam uczciwego parabanku lub prywatnego inwestora, który pożyczy mi 50000 zł na rok czasu.
W ekstremalnej sytuacji mogę przyjąć wspólnika do biznesu, który wniesie taki wkład.
Z długami

gdzie dostanę pożyczkę mając komornika

Postautor: skoczek » czwartek 27 gru 2012, 21:21

Sprawdź w którymś ze skoków. Nie jestem pewien , ale chyba w SKOK Wołomin są pożyczki nawet z zadłużeniem komorniczym jednak wymagają jakiegoś konkretnego zastawu. Nie dam sobie głowy uciąć i tak mi się obiło kiedyś o uszy więc sam dokładnie się dowiedz czy są w stanie CI pomóc.
skoczek

Gdzie po pożyczkę z zadłużeniem komorniczym

Postautor: ktoś » piątek 11 sty 2013, 18:24

Wszystko zależy od tego jak duże jest to zadłużenie i jak długo już zalegamy. Jeśli nie jest duże czyli maks 1 tys. zł i mamy widoki na to, że w najbliższej przyszłości uda nam się wymaganą kwotę zdobyć, a teraz jej nie mamy to rzeczywiście można rozważyć opcję szybkiej pożyczki. Jeśli jeszcze nie trafiliśmy do KRD to najszybszym ratunkiem będzie chwilówka, ale myślę, że to na maksymalnie miesiąc bo one są drogie. Chodzi o to żeby ustrzec się wszystkich dodatkowych kosztów związanych z egzekucją i sądami itp idt. Czasem lepiej pożyczyć i mieć na chwilę z głowy windykatorów o ile koszt pożyczki nie przewyższy kosztów windykacyjnych :)
ktoś

Pożyczka na komornika w Providencie

Postautor: nani » niedziela 13 sty 2013, 20:39

Kiedy na człowieku ciąży dług i grozi egzekucja komornicza to każda pomoc finansowa jest na wagę złota. Taką sytuację wykorzystują często pseudo firmy pożyczkowe i wpędzają klientów w dalsze kłopoty finansowe. Trzeba uważać na oferty para bankowe i korzystać jedynie ze sprawdzonych rozwiązań. Niewątpliwie sprawdzoną firmą pożyczkową jest Provident. Otrzymamy w nim kredyt bez żadnych zaświadczeń i sprawdzania rejestru BIK. Oznacza to tyle, że chwilówkę z Providenta można spokojnie przeznaczyć na spłatę komornika. Szczególnie jeśli maksymalna kwota kredytowania wynosi 7 tysięcy złotych.
nani

Pożyczka na stare długi

Postautor: król maciuś » niedziela 13 sty 2013, 21:20

Długi naszych rodaków wynoszą blisko 40 miliardów złotych. Jest to przerażająca kwota. Dlatego nigdy nie będę popierał nadmiernego zadłużenia i zaciągania na potęgę szybkich i łatwo dostępnych pożyczek gotówkowych. Tylko w jednej sytuacji dopuszczam korzystanie z szybkich i drogich rozwiązań finansowych. Kiedy grozi egzekucja komornicza z majątku…. Lepiej jest ponieść dodatkowe koszty pożyczonego kapitału niż narażać rodzinę na wizytę komornika w domu, który zajmie jakiś sprzęt itp. Na stronie internetowej Domkredytowy24.pl uzyskamy pomoc w zdobyciu łatwej pożyczki bez sprawdzania rejestru BIK, KRD i BIG. Dlatego nie ma obawy, że nie pożyczą nam pieniędzy na spłatę zobowiązań z pominięciem komornika. Ponadto decyzja kredytowa wydawana jest od ręki, a kwota o jaką można się starać może wynieść nawet kilka tysięcy złotych. Jest to przykład pożyczki na dowód osobisty.
król maciuś

Re: Pożyczka na komornika w Providencie

Postautor: Provident Polska » środa 16 sty 2013, 14:29

Provident jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą. Przeprowadzamy badanie zdolności kredytowej potencjalnego klienta. Jest ono kilkuetapowe, uwzględnia dane statystyczne, historyczne (jak dany klient spłacał pożyczkę w przeszłości), zapytanie w biurze informacji gospodarczej czy wreszcie końcową weryfikacje przedstawiciela w trakcie wizyt w domu klienta. Podejmujemy decyzje w oparciu o rzeczywista sytuacją finansowa klienta. Dzięki temu nie dyskryminujemy osób otrzymujących dochody w oparciu np. o umowę o dzieło, zlecenie, czy prowadzenie działalności gospodarczej.

Więcej informacji: http://www.csr-provident.pl/faq.html?parent=6

Biuro Prasowe Provident Polska

nani pisze:Kiedy na człowieku ciąży dług i grozi egzekucja komornicza to każda pomoc finansowa jest na wagę złota. Taką sytuację wykorzystują często pseudo firmy pożyczkowe i wpędzają klientów w dalsze kłopoty finansowe. Trzeba uważać na oferty para bankowe i korzystać jedynie ze sprawdzonych rozwiązań. Niewątpliwie sprawdzoną firmą pożyczkową jest Provident. Otrzymamy w nim kredyt bez żadnych zaświadczeń i sprawdzania rejestru BIK. Oznacza to tyle, że chwilówkę z Providenta można spokojnie przeznaczyć na spłatę komornika. Szczególnie jeśli maksymalna kwota kredytowania wynosi 7 tysięcy złotych.
Provident Polska

gdzie po pożyczkę komorniczą

Postautor: ktoś » wtorek 22 sty 2013, 18:24

Też mi się wydaje, że provident będzie najtańszy z tych wszystkich złodziejskich chwilówek jednak oni chyba wymagają zaświadczeń o zarobkach bo w jakiś tam sposób ustalają czy mamy wystarczającą zdolność kredytową żeby w przyszłości spłacać regularnie pożyczkę.
ktoś

Następna

Wróć do Kredyty i pożyczki