restauracja - pomysl na biznes ?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: restauracja - pomysl na biznes ?

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: davto958 » poniedziałek 15 kwie 2019, 10:20

Zgadzam się, reklama będzie bardzo ważna, ale pamiętajcie, ze najpierw trzeba wypracować sobie odpowiednią jakość! Jeśli jedzenie nie będzie dobre to nawet najlepsza reklama niewiele da. Jak zagwarantowac jakość jedzenia? Warto korzystać z produktów dostarczanych przez zaufanych dostawców. Np. jeśli chodzi o drób, to może to być resdrob.pl. Oni gwarantują wsparcie na każdym etapie. Zapewniają zrównoważoną hodowlę kurczaków, a także ich bezpieczny i zgodny z prawem transport i przetwórstwo przeprowadzone z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: LPBayerGroup.pl » środa 20 lut 2019, 11:23

Tutaj mogę się zgodzić, z jednej strony restauracja to dobry pomysł na biznes, z drugiej jest on również bardzo trudny i wymagający jeżeli chodzi o prowadzenie, Bez dobrej i skutecznej reklamy restauracji na pewno się nie obędzie i od tego należy zacząć.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: ziemniakispolka » poniedziałek 05 lis 2018, 08:28

Szukasz sprawdzonego pomysłu na biznes? Chcesz spełniać marzenia?
Zostań naszym partnerem.
Sieć restauracji Ziemniak i Spółka® szuka franczyzobiorców we wszystkich regionach Polski.
Posiadamy 3 własne restauracje w najlepszych lokalizacjach Szczecina. Zatrudniamy blisko 60 osób, obsługujemy dziesiątki tysięcy klientów każdego miesiąca.
Nasz pomysł jest innowacyjny, znaleźliśmy doskonałą niszę klientów, nasze produkty wyróżniają nas na tle konkurencji.
Właśnie teraz rozpoczynamy rozwój wgłąb kraju, to jest odpowiedni moment żeby wspólnie z nami budować firmę.
Niskie koszty wejścia do sieci, w zamian oferujemy maksymalne wsparcie w drodze do sukcesu.
Więcej informacji oraz kontakt z nami znajdziecie Państwo na: ziemniakispolka.pl/franczyza
Bo pasja tworzy jakość!

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: Drukarnia-Panda » wtorek 30 paź 2018, 13:16

Restauracja to przede wszystkim trudny oraz wymagający biznes, miejmy to na uwadze i niezbędna będzie odpowiednia forma reklamy tak aby każdy z okolicznych mieszkańców wiedziało istnieniu danej restauracji, lokalu.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: DoradcaOnlineTauron » poniedziałek 15 paź 2018, 16:42

Witajcie
Pomysł – w przypadku restauracji – to klucz do sukcesu. Jeżeli stworzycie coś co będzie przyciągało swoją innością lub elegancją to na pewno odniesiecie sukces. Wiem, że to bardzo uproszczone myślenie, bo dokumentacji jest niezwykle dużo. W tym wszystkim nie można zapominać o dostawcy gazu, bo jak inaczej gotować dla klientów? Oszczędności płynące z gazu od Taurona mogą wynosić nawet 5% w porównaniu do największego sprzedawcy gazu w Polsce , a na początku każdy grosz ma znaczenie.
Pozdrawiam
Adam Doradca Online TAURON

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: binek » środa 10 paź 2018, 10:35

porządne oprogramowanie jest też w stanie konkretnie zoptymalizowac i przyspieszyć codzienną prace. Zerknij sobie chociażby na darmowy program Barfitter stworzony dla osób prowadzących działalność gastronomiczną. To bardzo rozbudowana aplikacja on-line, ułatwiająca zarządzenie firmą. Nie trzeba istalować żadnych dodatkowych oprogramowń, wystarczy zwykła przeglądarka .Jest też fajna opcja związana z analizą statystyk sprzedaży.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: czarnowłosa » sobota 18 sie 2018, 15:10

Nie wiem czy odważyłabym się otworzyć swoją restaurację... Biorąc po uwagę wszystkie papiery jakie należy załatwić i pomysłowość na takie miejsce - no, nie jest to proste. A naprawdę trzeba mieć głowę, że stworzyć oryginalną restaurację przykładowo taką jak Bubbles w Warszawie. Prawda? Także myślę, że jest to biznes dla odważnych :).

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: Dawido333 » środa 27 cze 2018, 13:46

Dobry, teraz gastronomia w Polsce rozkwita, coraz więcej ludzi stać na to zeby chodzić do restauracji i coraz więcej osób z tego korzysta. Ale pamiętaj - dobra ekipa i dobry sprzęt to podstawa. Ja ostatnio szukałem dobrych zmywarek i udało mi się świetny sprzęt od Winterhalter zamówić - na prawdę porządne maszyny

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: Brajan » niedziela 03 cze 2018, 06:13

Jeżeli masz sporo pieniędzy na start, a w okolicy nie ma nic wartego uwagi (z restauracji), to faktycznie biznes ma szanse powodzenia. Niestety jak wszędzie o powodzeniu decydują szczegóły.

Re: restauracja - pomysl na biznes ?

Post autor: fester » poniedziałek 14 maja 2018, 16:40

Pamiętaj, że koniecznie na terenie restauracji tego typu musisz mieć dostęp do środków czystości i chemii. Twój lokal powinien prezentować się czysto i schludnie, aby zachęcać a nie odstraszać klientów. Postaw na chemie jak najwyższej jakości, dzięki której zachowanie porządku będzie w ogóle możliwe. Udało nam się to na terenie naszej restauracji za sprawą chemii z oferty hurtowniachemiczna.com/ .

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «