Czy używacie systemów CRM?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czy używacie systemów CRM?

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: pakson » wtorek 10 gru 2019, 07:17

Hmm... na pewno w tych czasach zarządzanie działalnością bez oprogramowania jest trudne. Akurat widzimy, ile nam dało wprowadzenie Berberis, jak wiele spraw poprawiło i ulepszyło. Można powiedzieć, że sytuacja wygląda bez porównania lepiej. W momencie, kiedy wszystko jest w jednym systemie, jednocześnie łatwiej przebiegają wszystkie pracy i to powinno być najważniejsze. Mylę się? Kontrola w takich biznesach nie jest prosta.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: tomaska » czwartek 05 gru 2019, 09:27

Działam ostatnio w firmie na programie do CRM, fajny i intuicyjny, ostatnio z Firmao, nawet mają teraz obniżkę 10% z kodem DejyeMRQkq

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: jamedo » środa 04 gru 2019, 07:17

Na pewno polecam Berberis, bo widzę, ile nam daje, ale ogólnie tutaj głównie chodzi o jakość rozwiązań.
O ile wszystko zostanie dopasowane z nastawieniem na jakość, to powinno być OK.
Stawiajcie na najlepsze w danym momencie rozwiązania, to dobrze na tym wyjdziecie.
Przy tej skali optymalizacja to podstawa.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: topels » poniedziałek 02 gru 2019, 07:16

Ta sama sytuacja. Berberis - działa normalnie, stabilnie, nie ma problemów. Ogólnie warto stawiać na solidne aplikacje, w których macie wszystkie istotne rozwiązania. To taka absolutna podstawa do tego, żebyś coś z tego wyciągnąć, ale od razu cudów nie będzie. Optymalizacji też trzeba poświęcić trochę czasu.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: Fire.Kal » czwartek 31 paź 2019, 19:43

Ciężko sobie wyobrazić pracę handlowca bez crm online . Warto zaopatrzyć swój dział sprzedaży w takie oprogramowanie, gdyż dzięki temu możemy podnieść skuteczność sprzedaży, co przełoży się na zyski firmy. Z doświadczenia wiem, że typowe papierkowe sprawy mogą utrudnić pracę oraz rozpraszać handlowców, więc taki system crm to powinna być podstawa w każdym dziale sprzedaży. Swoją drogą to co sądzicie o tym oprogramowaniu bs4.pl/ ? Próbował ktoś?

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: karetan » poniedziałek 21 paź 2019, 06:16

Wiadomo, że Berberis robi różnicę i przynosi zmianę. Chodzi tutaj głównie o podstawowe kroki. Akurat ten temat nie jest dla mnie anonimowy. Odpowiednimi rozwiązaniami osiągniecie sporo. Optymalizacja biznesu w tych czasach? Niezbędna, szczególnie jeśli chodzi o sprawne zarządzanie i kontrolę, ale oczywiście takie systemy to również szereg innych rozwiązań.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: krmak » środa 09 paź 2019, 06:17

Używam i trudno mi sobie wyobrazić w tych czasach działalność bez wsparcia ze strony CRM. To podstawa. Pracuję na takich systemach już długo. Widzę, jakie to daje efekty. O ile odpowiednio dopasujecie każdy element to zawsze zmiana będzie. Tylko w tym wszystkim chodzi o absolutnie podstawowe ruchy. To właśnie od nich zależy uzyskana zmiana. Cudów to na pewno od razu nie będzie, bo też nie mają one jak się pojawić. Po prostu działajcie rozsądnie.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: petus » poniedziałek 07 paź 2019, 06:15

Przy dużej skali działalności nie da się tego ogarnąć bez wsparcia ze strony CRM, bo niby jak? Nikt nie jest w stanie poradzić sobie z setką różnych zadań - nikt. Tutaj naprawdę trzeba zwrócić uwagę na szereg tematów. Inaczej nic z tego nie wyjdzie. A zarządzanie biznesem to jednak poważny temat. Ogrom procesów. Tutaj nic nie jest proste.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: hemest » piątek 04 paź 2019, 06:18

Na pewno polecam działanie na Berberis, bo porządny system jest w stanie naprawdę przynieść sporą zmianę. Kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań, a co wam się sprawdzi, to już całkiem inna kwestia. Pod względem realiów rynkowych zmieniło się naprawdę dużo i trudno mi sobie teraz wyobrazić działanie bez wsparcia ze strony odpowiednich rozwiązań. Przynajmniej jak dotąd wszystko działa, jak należy.

Re: Czy używacie systemów CRM?

Post autor: janek198 » piątek 20 wrz 2019, 11:58

Oprogramowanie typu CRM jest bardzo przydatny i bardzo ułatwia komunikacje.

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «