Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: olek-1988 » czwartek 13 cze 2019, 09:07

Cały świat przenosi się do internetu. Strona internetowa to podstawa. Oczywiście trzeba ją wspierać w tym momencie kontami społecznościowymi (FB, Insta, Twitter, wizytówka Google), ale wciąż, żeby zyskać zaufanie klienta należy taką wizytówkę posiadać. Szczególnie teraz nie musi być ona bardzo droga. Często taką stronę możesz zrobić sam korzystając wcześniej z szybkiego z kursu np. sklepdlazielonych.pl. Hosting i domenę jesteś w stanie kupić sam. Potem trzeba przebrnąć przez proces instalacji, trochę trudniejszy. Pamiętaj, że samo zrobienie strony to początek. Jakaś firma zrobi Ci to lepiej bo po prostu się znają i ogarną SEO na stronie jak przypilnujesz. Pamiętaj, że sama strona to dopiero początek. Potem dochodzi jeszcze promocja w sieci, pozycjonowanie, reklamy adwords. W asander.pl dokładnie wytłumaczą Ci ten proces. Ogólnie każda firma Ci to powinna wytłumaczyć przygotowując ofertę. Pytaj o hosting, domenę, stronę, panel admina, edycję strony, seo na stronie, wsparcie techniczne. Myślę, że z prostą wizytówką można się teraz zamknąć w kwocie 2tyś zł.
Pozdrawiam

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: majki001 » czwartek 11 kwie 2019, 10:36

Dzisiejsze czasy wymagają od nas dostępności dla klienta. Każdy najpierw sprawdza zanim się zdecyduje na jakąś usługę. Dobrze opracowana strona internetowa możne zdecydować o naszym sukcesie. Warto zlecić to specjalistą. Amatorska strona raczej odstraszy klientów. Musi być stosownie do branży, zawierać niezbędne informacje, być przejrzysta i zachęcająca- po prostu ładna.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: LPBayerGroup.pl » środa 20 lut 2019, 11:18

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat tutaj pełna zgoda, podstawową kwestia prowadzenia biznesu jest dzisiaj dobre reklama internetowa, własna strona jak i reklama stacjonarna, dzięki czemu zwrócimy uwagę największej liczbie potencjalnych klientów, pamiętajmy o tym. Strona firmy to dzisiaj także jej wizytówka.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: ewa571 » niedziela 17 lut 2019, 21:59

Pewnie że warto. W ogóle warto dużo zainwestować w reklamę, szczególnie tą internetową. Poza tym różne sprawy papierkowe też są bardzo ważne. Nawet adwokat może byc potrzebny przy prowadzeniu firmy. Bo wiadomo - raz jakiś problem z kontrahentem, raz coś się stało z pracownikiem i trzeba to jakoś rozwiązać. Mi w tym pomaga kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: 3Dprint.pl » czwartek 20 gru 2018, 09:50

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Zdecydowanie warto a nawet trzeba mieć własną stronę interneto2wą w sieci, to dzisiaj absolutna podstawa. Dzięki temu każdy z potencjalnych klientów, zainteresowanych będzie mógł nas bez problemu znaleźć i skontaktować się, to bardzo wiele daje

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: norby » środa 19 gru 2018, 16:01

Pewnie, że warto, ale nie ma sensu przepłacać. Znalazłem taniego web designera na targach Remadays w Nadarzynie, w przyszłym roku będą w lutym, warto się wybrać i pozbierać oferty od różnych firm.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: odszkodowania-info » wtorek 11 gru 2018, 13:09

moim zdaniem własna strona w internecie to podstawa. :!: :!: :!:

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: B52_com_pl » wtorek 11 gru 2018, 11:54

Moim zdaniem obecnie to jest podstawowa konieczność. Strona internetowa naszej firmy to nasza wizytówka, która wiele mówi o naszej firmie i podejściu do jego prowadzenia.

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: Salomona » środa 10 paź 2018, 12:55

Wydaje mi się że we współczesnym świecie bez strony internetowej nie masz co myśleć :D o biznesie
Stronę musisz mieć tak jak konta socialowe, czy inne formy promocji
mogę polecić ci agencję, która zrobiła mi stronę a teraz bardzo fajnie ją pozycjonuje i rozwija
Setia.pl
ul. Milusińskich 2,
43-300 Bielsko-Biała
33 496 84 88
606 428 824

Re: Czy warto mieć stronę własnej firmy w internecie

Post autor: ress » czwartek 28 cze 2018, 14:09

Bardzo często sama strona internetowa może nie starczyć i najlepiej oddać w ręce agencji reklamowej obsługę social media. Wtedy klienci będą wiedzieć, że aktywnie działamy. ;)
Prawdziwych profesjonalistów w tym zakresie można znaleźć tutaj: testimo.pl/social-media-marketing-i-pr/kompleksowa-obsluga-social-media/

Na górę

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «