Biznes w pojedynkę

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Biznes w pojedynkę

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: Kancelariaiodo.pl » czwartek 21 mar 2019, 21:35

Biznes w pojedynkę to trudna sprawa, na pewno warto z czasem i w miare rozowju firmy poszukać jakiś stałych bliższych współpracowników w takim przypadku.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: Bernata » wtorek 12 mar 2019, 18:58

To nie jest tak, że jeśli prowadzi się jednoosobową działalność gospodarczą, to trzeba znać się na wszystkim, u mnie też od początku księgowością zajmuje się zewnętrzna firma, od niedawna też Tax Care, bo jak każdy liczę koszty. Dodatkowo mam dzięki nim pakiet medyczny, a wiadomo, że przy naszej służbie zdrowia, jeśli samodzielnie się nie zadba o opiekę medyczną, to może być ciężko..

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: Logmaster.pl » czwartek 21 lut 2019, 11:45

Generalnie mogę się zgodzić, prowadzenie biznesu w pojedynkę to duże wyzwanie, głównie ze względu na szereg formalności i rzeczy którymi trzeba się zająć. Samodzielnie możemy nie dać sobie z tym rady nawet czasowo. Polecam współprace z dobrą firma logistyczną jak i biurem rachunkowym.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: świacka » piątek 01 lut 2019, 20:47

Osobiście nie polecam programów do samodzielnego prowadzenia tylko polecam oddać księgowość w ręce księgowego. Zbyt dużo można popełnić błędów i za dużo czasu się na to poświęca. Ja też na początku myslałem że to pikuś :) Teraz dopiero jak zdecydowałem się na ksiegowość zrozumiałem jaka to wygoda. U mnie też Taxcare bo wygrali jednak prowadzeniem zdalnym.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: MarekOl » czwartek 17 sty 2019, 16:11

Na pewno w takim razie dużo czasu tracisz na księgowości, dlatego ze swojej strony mogę zaproponować Ci fajne ułatwienie i rozwiązanie problemu poprzez sprawdzenie programu Inovice Digitizer który u mnie przyjął się świetnie i jednocześnie pozwala na dużo szybsze przerzucenie wszystkich papierowych faktur do systemu online i wyciągnięcia najważniejszych danych które są potrzebne. Nie ma więc problemów z dużą ilością błędów oraz utratą czasu i siedzenia po nocach.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: rubber » wtorek 01 sty 2019, 17:14

B52_com_pl pisze:Prowadzenie biznesu w pojedynke jest trudne. Jest dużo formalności i aktów prawnych do wypełniania. Czasami może być to za dużo jak na jedną osobę.


Właśnie dlatego warto oddać niektóre sprawy w odpowiednie ręce. Przecież prowadzenie firmy to nie jest krucjata :) Takie firmy jak np to Taxcare wspomagają wielu przedsiębiorców właśnie po to żeby ludzie mogli zająć się rozmowjem swojej firmy.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: B52_com_pl » wtorek 11 gru 2018, 11:46

Prowadzenie biznesu w pojedynke jest trudne. Jest dużo formalności i aktów prawnych do wypełniania. Czasami może być to za dużo jak na jedną osobę.

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: chroopka » wtorek 27 lis 2018, 23:48

Na stronie taxcare.pl/oferta/ksiegowosc/ masz formularz kontaktowy, na samym dole, wypełnij, skontaktują się z Tobą i będzie wiadomo ile możesz zapłacić za księgowość. 

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: franija » wtorek 27 lis 2018, 20:27

ksenka pisze:Spróbujcie, abonament zaczyna się od 99 zł,id o tego masz teraz przez 3 miesiące za darmo pakiet prawny i IT. Ja się spokojnie w tej kwocie mieszczę, mam zawsze szybką i fachową pomoc.


A ile masz faktur miesięcznie i czy zatrudniasz kogoś? Ja mam około 20 faktur i jestem na jednoosobowej działalności. Ciekawe ile by mi wyszło u nich?

Re: Biznes w pojedynkę

Post autor: ksenka » poniedziałek 19 lis 2018, 20:06

Spróbujcie, abonament zaczyna się od 99 zł,id o tego masz teraz przez 3 miesiące za darmo pakiet prawny i IT. Ja się spokojnie w tej kwocie mieszczę, mam zawsze szybką i fachową pomoc.

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «