Kantor w Kołobrzegu

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Kantor w Kołobrzegu

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: zobin » piątek 17 sie 2018, 19:22

Mi bez różnicy, czy jestem w Kołobrzegu, czy w Zakopanem, jak mam wymienic pieniądze, to wymieniam przez Gieldawalut. Mają fajna stronę mobilną, która działa bez zarzutu, tak więc spokojnie można zrobić przewalutowanie przez telefon. A kursy zbliżone do rynkowych - w żadnym kantorze stacjonarnym takich dobrych cen nie widziałem.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: mufina » poniedziałek 13 sie 2018, 13:09

A może przewalutowania społecznościowe? Od pewnego czasu nurtuje mnie ten temat i chyba w końcu sprawdzę jak to działa na platformie Amronet. Kupowałam już tutaj walutę po kursie dostępnym parę razy więc już jestem z tą marką "oswojona" a sądzę że na zasadzie społecznościowej mogłabym zaoszczędzić jeszcze więcej, choć prawdę mówiąc absolutnie nie narzekam na kursy w Amronecie.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: Polkatner » wtorek 07 sie 2018, 19:52

Poza tym tradycyjne przewalutowania czyli w placówkach czas zajmują. Dzięki e-kantorom transakcję taką można natomiast w kilka minut w domowym zaciszu zrealizować. Na Pluskantor.pl realizacja jest natychmiast jak kliknę, nawet po godzinach pracy biura, usługa w pełni zautomatyzowana oraz bezpieczna.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: kodek » czwartek 02 sie 2018, 20:16

W kantorze stacjonarnym nie polecam wymieniać. Jest drogo. Dużo taniej wyjdzie wymiana na Gieldawalut.com - mają bardzo dobre kursy, a dla nowych klientów mają teraz bardzo dobrą promocję na prowizję. O bezpieczeństwo też się nie masz co obawiać - mają takie same zabezpieczenia jak witryny banków.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: videk » sobota 21 lip 2018, 23:16

Konkurencja jest dobra, bo właśnie powoduje to że każdy z e-kantorów stara się klientów przyciągnąć korzystną wyceną i komfortowymi warunkami przewalutowania:) Teraz mamy już bardzo duże kantorów online, ale te ktore powstały parę lat temu wcale się nie poddają, np. Amronet nie tylko utrzymał poziom ale i rozwinął zakres oraz standard usług. Można m.in. przewalutować pieniądze przy użyciu telefonu abo innego mobilnego urządzenia z netem jak również przelew zagraniczny wysłać ekspresem.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: mozajka33 » wtorek 10 lip 2018, 08:49

Ja się kiedyś z ciekawości przeszłam po kantorach stacjonarnych i co kantor inny kurs i to z zauważalną różnicą. Z ciekawości też sprawdziłam w cinkciarzu, bo tylko on był jedynym kantorem online i okazało się, że tam kurs już wtedy był najkorzystniejszy. Więc teraz raczej przy takiej konkurencji online też pewnie kursy są lepsze od kursów stacjonarnie a do tego wygodniej jest wymienić walutę nawet przez telefon.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: Yester » czwartek 05 lip 2018, 21:11

Zauważyłem to już dawno i szczerze mówiąc co najmniej rok czasu nie zajrzałem do żadnego z miejscowych kantorów. Gieldawalut.com cenowo przebija nawet internetową konkurencję przy zachowaniu wysokiej jakości obsługi online, więc na pewno nie miałbym w placówkach czego szukać.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: JacEnd » wtorek 26 cze 2018, 12:02

Lubię nasze miasto,mamy kilka dobrych restauracji, ciekawych sklepów, ale kantory jak wszędzie- kursy co najwyżej takie sobie. Korzystnymi bym ich nie nazwał, tym bardziej że jak teraz wymianę waluty robię przez Pluskantor.pl bezgotówkowo, mam porównanie i wiem jaka wycena jest uczciwa.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: Karolina » wtorek 19 cze 2018, 19:56

Korzystałam kiedyś z usług kantoru na Giełdowej w Kołobrzegu, po prostu miałam blisko. Szybko się jednak przekonałam do przewalutowań bezgotówkowych i jak poznałam ich zalety, to teraz głównie w internetowym Pluskantor.pl kupuję walutę, maksymalny spread jaki trafiłam przy zakupie EUR wynosił mniej niż 2 grosze, co na mieście byłoby cudem chyba. A, że teraz z racjo wielu obowiązków mam mało czasu, co raz mniej na wszystko to taka forma jest dla mnie idealna, maks 5 minut na wymianę waluty poświęcam.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post autor: Hushem » sobota 09 cze 2018, 00:13

Wiem o co chodzi:) Na takiej zasadzie czasem kupuję walutę przez Amronet. Ten kantor ma bardzo wielu klientów także przeważnie nawet po kursie własnym sprawnie idzie, najczęściej parę godzin a dodatkowa oszczędność jest, chociaż kurs dostępny zawsze też atrakcyjny trafiam, więc często nie kombinuję tylko realizuję blyskawiczne przewalutowanie. W sumie polecam obydwa modele internetowej wymiany waluty.

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «