Księgowy czy biuro rachunkowe?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: szymikar » środa 16 maja 2018, 20:56

Opieram się na usługach biura rachunkowego, a dokładnie Akro akro.waw.pl/ . O wiele lepiej postawić na pełną grupę profesjonalistów, wtedy będziemy mieć pewność o dobrze, szybko i skutecznie wykonanej pracy. Nadzór księgowy i podatkowy to dla nich pestka, z kolei księgi rachunkowe prowadzą centralnie w siedzibie naszej firmy! Wyszło im to bardzo super. :)

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: pawlik » wtorek 08 maja 2018, 14:03

SochaN pisze:Biuro rachunkowe to najlepsza opcja. Platformy internetowe może są tańsze i proste w obsłudze ale przecież w razie kontroli US nikt od nich nie przyjedzie do firmy. A z biura zawsze możemy liczyć na pomoc. Niektórzy chwala platformy, bo są dostępne online zawsze kiedy potrzeba. Biura rachunkowe też zaczynają dostrzegać takie potrzeby i też inwestują w dodatkowe rozwiązania. Kontakt przez internet? To nie problem. Są różne chaty, czy nawet sam Skype. Przechowywanie dokumentów w internecie z dostępem na hasło? Jaki problem. Nawet jak dostarczymy dokument papierowy to zawsze są narzędzia jak np. InvoiceDigitizer, które umożliwiają digitalizację takich dokumentów i mozna je w takiej wygodnej formie umieścić w odpowiednich zasobach - chmurze danych.

Ciekawe rozwiązanie ten InvoiceDigitizer. Skanowanie dokumentów do wprowadzenia do systemu to całkiem fajny pomysł, który mocno usprawni niejeden dział księgowy czy też same biura rachunkowe. Znając takie firmy z doświadczenia wiem, ile to generuje problemów pod koniec roku, jak każdy szuka kosztów i przywozi ostatniego grudnia stosy faktur. Takie skanowanie mocno przyspieszyłoby pracę i każdy byłby zadowolony. Rozwiązanie bardzo fajne i dziw, że nie jest już stosowane w każdym biurze.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: Kamila » piątek 04 maja 2018, 09:52

Ja szczerze mówiąc nie lubię tej całej biurokracji i często zapominam o terminach. To bylo głownym powodem nawiazania wspolpracy. Zdecydowalam sie na pomoc biura OPTIMA z Krakowa i dużo mnie odciazyli od obowiązkow :)

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: fess » czwartek 19 kwie 2018, 17:54

Ja opieram się na usługach Kancelarii biegłego rewidenta w Krakowie rachunkowosc.malopolska.pl/ . Z ich strony mogę liczyć na fachowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac, czy ewidencje księgowe i sprawozdania finansowe. Wszystko realizowane jest szybko, lecz bardzo sprawnie. Współpraca z fachowcami to czysta przyjemność!

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: SochaN » sobota 14 kwie 2018, 20:08

Biuro rachunkowe to najlepsza opcja. Platformy internetowe może są tańsze i proste w obsłudze ale przecież w razie kontroli US nikt od nich nie przyjedzie do firmy. A z biura zawsze możemy liczyć na pomoc. Niektórzy chwala platformy, bo są dostępne online zawsze kiedy potrzeba. Biura rachunkowe też zaczynają dostrzegać takie potrzeby i też inwestują w dodatkowe rozwiązania. Kontakt przez internet? To nie problem. Są różne chaty, czy nawet sam Skype. Przechowywanie dokumentów w internecie z dostępem na hasło? Jaki problem. Nawet jak dostarczymy dokument papierowy to zawsze są narzędzia jak np. InvoiceDigitizer, które umożliwiają digitalizację takich dokumentów i mozna je w takiej wygodnej formie umieścić w odpowiednich zasobach - chmurze danych.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: grażka » poniedziałek 09 kwie 2018, 12:39

Jestem zdecydowanie za biurem rachunkowym. Mieszkam w Gliwicach i tu współpracuję z biurem doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. Mają podnad 20 lat doświadczenia w branży, ogromną wiedzę i świetne relacje ze swoimi klientami. Ja mogę spać spokojnie bo wiem, że mam idealny porządek w papierach.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: Dominika1987Dominka » wtorek 03 kwie 2018, 09:59

Kiedy ja zakładałem firmę skorzystałem na samym początku z oferty biura rachunkowego Dakador . Ja jestem z okolic Kalisza i chodzę do biura rachunkowego na Młynarska 39. Wszystko wiem, co mam robić i co regularnie dostarczać do biura. Z tego co wiem oferują również szkolenia z zakresu rachunkowości ale też mają swoje filie w Zdzieszowicach i Kędzierzynie Koźlu.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: Szamam » piątek 30 mar 2018, 14:42

Cóż - jedno nie wyklucza drugiego;) We Wrocławiu i okolicach mogę polecić panią Halinę Jędrzejczak z biura Meritum - współpracuję już kilka lat i jestem mega zadowolony (wszystko jest zawsze na czas, co - z własnego doświadczenia wiem - nie jest wcale standardem). Pozdrawiam i życzę wesołych;)

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: barbara1 » poniedziałek 19 mar 2018, 13:40

Znam to biuro rachunkowe bo prowadzę u nich moje księgi handlowe. Bardzo sobie chwale i cenie współprace z nimi bo wykonują swoje pracę na bardzo wysokim poziomie. Przerobiłam wiele biur rachunkowych i oni są najlepsi nic nie ginie i wszystko jest robione na czas.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Post autor: Romek_dolny78 » poniedziałek 26 lut 2018, 12:54

Ja bardzo lubię korzystać z obsługi biura rachunkowego z Warszawy na Powsińskiej 106. Szybko i sprawnie możemy tu załatwić wszystko co z rachunkowością związane.

Na górę

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «