Zetaniche - Program Partnerski

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zetaniche - Program Partnerski

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » czwartek 14 gru 2017, 12:49

Witam wszystkich,

Tym razem poruszymy temat, który jest dziś niewątpliwie tematem-rzeką dla każdego, a z biegiem lat coraz częściej gości w naszych codziennych rozmowach. Tematem tym jest niewątpliwie zdrowie. Powinno być ono priorytetem w życiu każdego z nas, czymś, co powinniśmy chronić i pielęgnować, jednak szybki tryb życia sprawia, że powoli tracimy orientację i wszystko wydaje nam się być ważniejsze od naszego zdrowia.

Z całą pewnością jednym z wszechobecnych złych nawyków, znacząco pogarszających stan ludzkiego zdrowia jest palenie tytoniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest nałogowemu palaczowi rzucić palenie. Niektóre kraje, wprowadzając całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych, próbowały w ten sposób wpłynąć na ograniczenie palenia tytoniu wśród ludzi. Jesteśmy tak samo świadkami, że stosując właściwe metody może odnieść sukces. Dlatego napotykamy dziś na wiele produktów i preparatów, które pomagają wyjść z nałogu tytoniowego.

Ponieważ sieć Zetaniche jest niezwykle aktywna, jeśli chodzi o kategorię Health i posiada bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę, pozwoliło nam to dotrzeć do produktu dla osób pragnących rzucić palenie. Wszyscy nasi afilianci mają możliwość osiągnięcia wysokich zarobków promując jeden z naszych produktów - NilSmoke.

NilSmoke to dwa pozłacane magnesy, które po założeniu na ucho stymulują określone punkty na ciele, prowadząc do ograniczenia lub całkowitej eliminacji chęci zapalenia papierosa. NilSmoke okazał się bardzo skutecznym produktem w walce z nikotyną, uzyskując świetne oceny, a to z kolei bardzo dobra wiadomość dla afiliantów, gdyż w ten sposób nie tylko zarabiają na promocji NilSmoke, ale też pomagają w walce z uzależnieniem nikotynowym, tak więc produkt ten zyskał sobie specjalne miejsce na naszym blogu.

Magnesy NilSmoke można promować w 16 krajach. Należą do nich: Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Estonia, Grecja, Chorwacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia i Słowacja, a prowizje dla afiliantów w zależności od kraju wynoszą od 7,50 EUR do 12,50 EUR.

W przeciwieństwie do palenia tytoniu, istnieje też inne, niezależne od woli człowieka zjawisko, czyli chrapanie. Jest to z kolei zadanie innego naszego produktu - Snore Terminator. Jak sama nazwa wskazuje, pomaga on w rozwiązywaniu problemów z chrapaniem. Zjawisko to dotyka dziś wielu osób, jest ono jednak w większości wypadków ignorowane z powodu powszechnie panującego przekonania, że chrapanie nie powoduje większych problemów. Przekonanie to jest jednak błędne, gdyż chrapanie może z czasem prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Pisaliśmy o tym na naszym blogu podkreślając zalety Snore Terminatora zarówno dla konsumentów, jak i dla afiliantów. Snore Terminator można promować w 16 krajach przy prowizjach dla afiliantów wynoszących od 7,50 EUR do 10,00 EUR.

Oba produkty należą do kategorii naszych programów COD (cash on delivery), najczęściej wybieranych przez konsumentów, jeśli chodzi o sposób płatności w krajach, w których są one dostępne.

Więcej informacji na temat tych produktów możecie znaleźć na naszym blogu, zaś rejestracja w Zetaniche umożliwi natychmiastową ich promocję oraz świetne zarobki.

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » wtorek 28 lis 2017, 09:34

Drodzy forumowicze,

wierzę, że wielu z was w tym jesiennym okresie myśli o ciepłych krajach.

Ponieważ Zetaniche trzyma się „gorących“ rynków, postanowiliśmy przedstawić wam nasz nowy gorący region - Nigerię!

O ile jesteście zainteresowani tym rynkiem, Zetaniche udostępnił niedawno program WhatsChat, który zaczął przynosić niebezpiecznie wysokie zyski w Nigerii, a już wkrótce dla tego regionu będą dostępne także inne popularne produkty z naszej bogatej oferty. Biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym roku Nigeria miała 91,6 milionów użytkowników internetu, wierzę, że będziecie chcieli wykorzystać potencjał tego rynku bez większego wahania. Więcej informacji na temat danych statystycznych dotyczących tego rynku można znaleźć w przeprowadzonych przez nas badaniach.

Przypuszczam, że przyzwyczailiście się już do tego, że często piszemy o wszystkich krajach objętych naszymi popularnymi programami, tak więc z Afryki wracamy teraz do Europy, aby dostarczyć wam nieco więcej informacji na temat bałkańskiej piękności - Chorwacji.

Kontynuując w tym samym dobrym i interesującym rytmie, po pierwsze, chcielibyśmy przedstawić wam kilka ciekawych faktów na temat Chorwacji. Uważamy, że istnieje tysiąc powodów, dla których można się w niej zakochać. Chorwacja ma wszystko - począwszy od bogatej historii Bałkanów, poprzez nasłonecznione wybrzeża, przepiękną architekturę, liczne wyspy, aż do przepysznej kuchni i jednych z najlepszych win na planecie! Czy wiedzieliście o tym, że jeden z najpopularniejszych seriali HBO, "Gra o tron", był kręcony w Dubrowniku, na chorwackim wybrzeżu?

Wróćmy jednak do kilku faktów, które mogą was zainteresować w kwestii promocji produktów. Jeśli chodzi o korzystanie z internetu w Chorwacji, ankiety przeprowadzone przez nas w 2016 r. wykazały, że z ogólnej liczby 4.225.001 mieszkańców aż 74,2% korzysta z internetu, czyli ni mniej ni więcej - 3.133.485 Chorwatów.

Jeśli zaś chodzi o zakupy w sieci to 1,7 milionów Chorwatów kupuje przez internet, przy czym przeciętny online paragon wynosi 185 euro. Tak jak w większości krajów, i w tym regionie jednym z najpopularniejszych rozliczeń jest COD, tak więc nie popełnicie błędu, jeżeli do promocji wybierzecie jeden z naszych popularnych programów COD.

Więcej informacji na temat Chorwacji (traffic, Browser, OS, Social media share) można znaleźć w badaniach, które przeprowadziliśmy dla tego regionu.

Jak zawsze, zapraszamy do komentowania i opisywania waszych doświadczeń związanych z tymi krajami.

Nie wahajcie się do nas dołączyć i zostać jednymi z wiodących promotorów programów, które oferujemy w tych krajach!

Wasz zespół Zetaniche!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » poniedziałek 13 lis 2017, 12:11

Jeśli chodzi o afiliację, z pewnością jedną z podstawowych kwestii, z jakimi zmaga się każdy afiliant jest odpowiedź na pytanie, od jakiej niszy zacząć, która nisza jest najbardziej dochodowa, a następnie jak wybrać odpowiedni produkt w morzu produktów z tej samej niszy.

Jeśli chodzi o produkty dla mężczyzn, wybraliśmy nasz produkt - TurboMax. Mając na uwadze fakt, że coraz więcej mężczyzn stawia dziś czoła niepewności i poszukiwaniu nowych i ulepszonych metod, które mają im pomóc w przywróceniu utraconej pewności siebie, nie jest zaskoczeniem to, że produkty przeznaczone dla mężczyzn stały się szczególnie popularne w ciągu ostatnich kilku lat. Zetaniche nie jest w tej kwestii wyjątkiem, dlatego wszystkim naszym partnerom oferujemy możliwość promowania oferty TurboMax, która codziennie osiąga godne pozazdroszczenia wyniki, co czyni ją jedną z naszych najpopularniejszych ofert i zdecydowanie jest świetnym wyborem dla każdego afilianta. TurboMax jest dostępny w następujących krajach: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Macedonia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowenia, Słowacja. Prowizje za TurboMax we wspomnianych krajach wynoszą od 4 € do 10 €. Warto wspomnieć, że TurboMax należy do ofert COD (cash on delivery) i jest dostępny na obu platformach: komputerowej i mobilnej. Jest to produkt, który osiąga świetne wyniki we wszystkich rodzajach ruchu.

Gdy w grę wchodzą afilianci, naszym głównym celem jest pomóc im skupić się na produktach posiadających ogromny potencjał w osiąganiu zysków, tak więc oprócz TurboMax, na uwagę zasługują też dwa nowe produkty, które znalazły się ostatnio na naszej liście Top offers.

Jeden z tych produktów należy do kategorii health, a mowa o CleoLux, kremie przeciw grzybicy, przeznaczonym do pielęgnacji stóp. Pomimo faktu, że CleoLux trafił do naszej oferty całkiem niedawno, szybko zyskał ogromne zainteresowanie wśród odbiorców osiągając świetne wyniki. CleoLux oferujemy w promocji na rynkach Włoch, Czech, Węgier, Chorwacji, Słowacji i Słowenii, gdzie afilianci mogą zarabiać od 7,50 € do 10 € za konwersję.

Poza kremem CleoLux, kolejny nowy produkt osiągnął wspaniałe wyniki w bardzo krótkim czasie, a mianowicie - Tesla Saver ECO. Zaawansowany sposób na oszczędność energii elektrycznej z pewnością jest czymś, do czego dąży każde gospodarstwo domowe i zakład pracy, w którym występuje ogromne zużycie energii elektrycznej. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że nasz produkt, Tesla Saver ECO, bardzo szybko przeniknął na rynek osiągając widoczne rezultaty. Zdecydowanie polecamy go naszym afiliantom, gdyż podobnie jak CleoLux, jest on zaawansowanym rozwiązaniem dla problemów, z którymi na co dzień spotykają się odbiorcy. Tesla Saver ECO jest dostępny do promocji w następujących krajach: Węgry, Czechy, Chorwacja, Słowacja i Polska, gdzie prowizja wynosi od 7,50 € do 10,00 €.

Aby nie przeciążać tego forum ogromną ilością informacji, proponujemy odwiedzenie naszego bloga i bliższe przyjrzenie się produktom oferowanym przez Zetaniche.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do naszej sieci i zarabiania na promowaniu produktów z naszej oferty.

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » środa 01 lis 2017, 07:43

Ponieważ zawsze dążymy do tego, by użytkownikom tego forum dostarczać jak najwięcej informacji w kwestii marketingu afiliacyjnego i aktualnych trendów, ten post nie będzie wyjątkiem.

Do tej pory pisaliśmy o licznych oferowanych przez nas produktach, tym razem postanowiliśmy zwrócić szczególną uwagę na jeden z nich należący do kategorii health – Diabetes No More.

Produkt ten jest przeznaczony dla osób cierpiących na cukrzycę. Cukrzyca to obecnie jedna z najczęściej występujących chorób, a osoby cierpiące na przewlekłe choroby, w tym na cukrzycę chcą na dłuższą metę poczuć się lepiej i w miarę możliwości przyjmować jak najmniej leków.

Naturalne rozwiązania dla cukrzycy są dziś bardzo popularne, ponieważ posiadają zwykle mniej skutków ubocznych i stanowią mniejsze zagrożenie dla zdrowia niż działanie niektórych leków. Promocja metod oferujących całkowicie naturalne rozwiązania jest wyjątkowo popularna i stanowi pole do popisu dla afiliacji z racji tego, że pasjonaci alternatywnych sposobów na rozwiązywanie swoich problemów są gotowi na ponowny zakup produktu.

Diabetes No More to poradnik zawierający opis 3 etapów leczenia cukrzycy w sposób całkowicie naturalny. Diabetes No More można dziś promować w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii, na Węgrzech i we Włoszech. Prowizja wynosi od € 7.50 do € 10.00 w zależności od regionu. Produkt może być promowany na platformach mobile i desktop.

Przy okazji ruchów desktop i mobile, nasz zespół przeprowadził pewne badania dotyczące korzystania z internetu w krajach, w których działamy. Okazało się, że wśród krajów Zetaniche, najwięcej mobilnego surfowania odnotowały w zeszłym miesiącu Polska (65,18%), Albania (54,68%) i Czarnogóra (50,04%), jeśli zaś chodzi o desktop, tu dominują Ukraina (83,10%), Czechy (78,66%) i Białoruś (76,35%). W każdym z tych regionów posiadamy różnego rodzaju programy mające ogromny potencjał promocyjny.

W naszych badaniach dokonaliśmy też małego przeglądu korzyści płynących z promocji w ruchu mobile i desktop oraz czynników, na które należałoby zwrócić uwagę, niezależnie od tego, czy posiadacie własną stronę czy też macie do czynienia z ruchem płatnym.

Jak zawsze zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga, nad którym codziennie pracuje nasz zespół. Dołącz do naszej sieci i zostań partnerem naszego programu Diabetes No More oraz wielu innych programów, zarówno na desktopie, jak i na mobile'u!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » poniedziałek 16 paź 2017, 10:04

Witam wszystkich,

W Zetaniche pisaliśmy niedawno o określonych krajach low competitve oraz zaletach affiliate marketingu w tych właśnie krajach, no i jestem ciekawa, jak to wygląda w waszym przypadku. Z jakimi krajami współpracujecie, czy promowaliście już produkty w krajach low competitive? Jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii?

Każdemu afiliantowi zdecydowanie przydają się określone informacje związane z krajem, w którym chcą promować określone produkty. Chodzi mi o informacje typu: procent osób korzystających z internetu, nawyki osób robiących zakupy w sieci i opcje płatności, z których korzystają nabywcy. Tego typu informacje dają osobom zainteresowanym afiliacją określoną wiedzę na temat określonego kraju.

Ostatnio, na przykład, udało nam się zdobyć pewne interesujące informacje na temat rynku bułgarskiego. Okazuje się bowiem, że 59,8% mieszkańców Bułgarii korzysta z internetu. Osoby robiące zakupy online stanowią 20% ogólnej liczby mieszkańców, a większość z nich to kobiety. Wśród tych 20% online nabywców, zdecydowana większość woli zapłacić przy odbiorze, co oznacza, że oferty COD to świetny wybór, jeśli chodzi o bułgarski rynek.

Podobna sytuacja ma miejsce w Serbii, której rynek badaliśmy całkiem niedawno, poświęcając mu całego posta. Z internetu korzysta w Serbii 68,1% mieszkańców. Jeśli jednak chodzi o zakupy online, coraz więcej Serbów wybiera ten trend, na co wskazuje stały wzrost liczby Serbów kupujących online, który wynosił ostatnio 10%. Spośród nabywców online w Serbii, każdy wykonuje przeciętnie 13 transakcji online, zaś połowa osób robiących zakupy w sieci także preferuje zapłatę przy odbiorze.

W tekstach opisujących rynki Bułgarii i Serbii zamieściliśmy, rzecz jasna, o wiele więcej tego typu informacji. Dla tych zaś, którzy są zainteresowani współpracą z tymi dwoma krajami, przygotowaliśmy wiele interesujących danych.

Po krótkiej analizie tych danych, można dojść do wniosku, że oferty COD (Cash on Delivery) są idealnym wyborem dla krajów, w których zakupy online nie cieszą się jeszcze ogromną popularnością, ale posiadają dużą tendencję wzrostową. My, w Zetaniche, na wspomnianych rynkach promujemy właśnie produkty COD, nie tylko zresztą na tych, działamy też w wielu innych krajach low competitive. Jeżeli chcecie poznać większą liczbę szczegółów, prosimy o odwiedzenie naszego bloga lub o kontakt.

Nie jesteś jeszcze częścią sieci Zetaniche? Nie czekaj, dołącz do nas już dziś!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » poniedziałek 02 paź 2017, 06:13

Jak często zastanawiałeś się nad tym, czy produkt, który promujesz, to właściwy wybór? Czy produkt ten jest w stanie przyciągnąć uwagę osób odwiedzających Twoją stronę lub innych źródeł trafiku, z którymi działasz i czy przyniesie Ci maksymalne zyski?

Zetaniche to sieć afiliacyjna, znana z tego, że w swojej bogatej ofercie produktów do promocji posiada produkty należące do różnego rodzaju bardzo popularnych kategorii i, co najważniejsze, zorientowana jest na to, by w każdej chwili iść z duchem czasu i trendami narzucanymi przez rynek.

Gdy sam wchodziłeś w świat afiliacji, pewnie tak samo opuszczałeś swoją komfortową strefę i decydowałeś się na bardziej zaawansowane i bardziej wymagające formy zarabiania. Zarabianie online jest czymś bardzo popularnym od wielu lat, zwłaszcza w krajach zachodnich, jednak ta forma zarabiania jest także dużym wyzwaniem dla krajów, w których działa Zetaniche.

Mieszkańcy niektórych krajów europejskich nadal posiadają wiele problemów egzystencjalnych lub nie są zadowoleni z wykonywanych w chwili obecnej zawodów, w związku z czym interesują ich możliwości dodatkowych zarobków ONLINE. Praca w domu, samowystarczalność, dodatkowe zarobki! Faktem jest, że marzy o tym każdy z nas!

W tym momencie na scenę wkracza nasz My Cash Professor, produkt z kategorii BizOp (business opportunity). My Cash Professor to zaawansowana strategia zarabiania online, którą oferujemy w celach promocyjnych naszym partnerom w krajach takich, jak: Słowenia, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Włochy, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Rumunia, Polska, Węgry, Estonia, Litwa i Łotwa. Produkt jest dostępny do promocji zarówno na platformie komputerowej, jak i mobilnej, zaś prowizja w wyżej wymienionych krajach wynosi: €10. Więcej o zaletach promowania My Cash Professor możesz przeczytać w naszym blog poście.

My Cash Professor należy co prawda do kategorii produktów fizycznych, ale Zetaniche, w swojej ofercie produktów do promowania, posiada też produkty cyfrowe. Ludzie są dziś gotowi nie tylko na poszukiwanie metod online zwiększających ich zarobki, ale w ten sam sposób poszukują też przyjaciół, związków lub czegoś więcej. Tak, to prawda. :)

Naszym najpopularniejszym produktem cyfrowym jest bez wątpienia dating chat – WhatsChat. Dlaczego? Ponieważ coraz więcej osób odbiega dziś od tradycyjnych i ustalonych form poszukiwania partnera, coraz częściej poszukując go właśnie online. WhatsChat to usługa premium SMS i należy wspomnieć, że poprzez promowanie tego produktu oferujemy Ci możliwość całkowitej monetyzacji Twojego trafiku, ponieważ nasz produkt działa na obu platformach, komputerowej oraz mobilnej i konwertuje zarówno na trafiku carrier, jak i wi-fi. WhatsChat można obecnie promować w 17 krajach, w których odbiorcy nie są przyzwyczajeni do tego typu reklamy, zaś na temat wysokości prowizji, pełnego opisu produktu oraz zalet promowania możesz przeczytać w naszym blog poście.

Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować Cię naszymi produktami, obok których odwiedzający Twoją stronę z pewnością nie przejdą obojętnie! Nie jesteś naszym affiliate? To na co jeszcze czekasz? Dołącz do nas jeszcze DZIŚ!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » poniedziałek 25 wrz 2017, 10:54

Witam wszystkich,

jak co tydzień, postanowiliśmy wzbogacić treść tematu na forum o coś, co z pewnością zainteresuje wielu z was, którzy zajmują się affiliate marketingiem.

Jeżeli w pewnym momencie zastanawialiście się w jaką niszę uderzyć najpierw, z pewnością jedną z najpopularniejszych nisz jest Weight Loss. Generalnie, nisza Health należy do niszy evergreen, a Weight Loss jako jej subnisza, jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych obecnie nisz, która bez przerwy zyskuje na popularności.

My w Zetaniche zwróciliśmy na to uwagę poprzez wgląd w nasze listy Weekly top offers, a tylko w tym tygodniu aż dwa produkty z tej właśnie kategorii znalazły się na naszej liście.

Przygotowaliśmy więc krótki tekst, w którym podkreśliliśmy zalety tej niszy, odpowiedzieliśmy na pytanie, dlaczego właśnie teraz jest odpowiedni moment na to, żeby pójść w tym kierunku, a także jakie produkty można znaleźć w ofercie Zetaniche, pochodzące właśnie z tej kategorii.

Jesteśmy świadomi faktu, że dla tych z was, którzy znaleźli przydatne informacje w trakcie czytania naszego blog posta i być może postanowili spróbować szczęścia z niszą Weight Loss oraz dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę właśnie z nami, jedną z wielu rzeczy, które interesują każdego affiliate, są oczywiście proponowane przez nas opcje płatności. Otrzymacie tu wszystkie informacje na temat oferowanych przez nas opcji płatności, a są to: Paxum, Payoneer i rzecz jasna wire, dowiecie się też, jakie są ich zalety.

Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do Zetaniche jeszcze DZISIAJ!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » piątek 15 wrz 2017, 10:29

Witam wszystkich,

jak co tydzień, także w tym tygodniu pracowity zespół Zetaniche postanowił podzielić się z Tobą pewnymi informacjami, które z pewnością przydadzą się w osiąganiu zarobków na współpracy z affiliations.

Przede wszystkim, przyjrzyj się naszej cotygodniowej liście TOP Offers.

Ponieważ w tym tygodniu na naszej liście znalazły się też dwa produkty przeznaczone na rynek węgierski, wybraliśmy dla Ciebie kilka przydatnych informacji, jak na przykład: odsetek osób kupujących online na Węgrzech, najbardziej popularne metody płatności w przypadku zakupów online oraz najpopularniejsze wśród Węgrów metody dostaw. Nasze produkty COD w pełni odpowiadają przyzwyczajeniom węgierskich odbiorców, poświęć zatem kilka minut na bardziej szczegółowe sprawdzenie informacji, które przygotowaliśmy dla Ciebie na naszym blogu i rozpocznij promowanie naszych węgierskich produktów.

Ze względu na to, że bieżący tydzień upływa pod znakiem GEO’s, przygotowaliśmy też dla Ciebie post na temat tego, w jaki sposób wybrać geo ZETA. Wymieniliśmy wszystkie kraje, w których Zetaniche sugeruje obecnie oferty promocyjne, mając na uwadze konkurencyjność oraz pewne przyzwyczajenia mieszkańców tych krajów w zakresie robienia zakupów online.

W postach, które pojawią się w niedalekiej przyszłości, zajmiemy się szczegółowiej każdym z tych krajów, nie zapomnij więc zapisać się do naszego newslettera, aby na bieżąco śledzić wszystkie nowości.

Nie promujesz jeszcze naszych ofert? Ponieważ każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie nowości i dostosowujemy się do potrzeb rynku, nie zwlekaj już dłużej! DOŁĄCZ DO NAS JESZCZE DZISIAJ!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » piątek 08 wrz 2017, 13:48

Witam wszystkich,

zespół Zetaniche ciężko pracuje zarówno nad rozwojem swojej sieci, jak i na wzbogacaniu asortymentu dla naszych drogich affiliates oraz na przygotowywaniu materiałów dla wszystkich, którzy chcieliby lepiej poznać naszą sieć, ale także dołączyć do świata affiliation.

Postanowiliśmy więc, że za pośrednictwem posta z bieżącego/zeszłego tygodnia przybliżymy naszą sieć oraz sposób, w jaki ona funkcjonuje wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową.

Przedstawiliśmy więc kilka kroków, które należyłoby znać, aby rozpocząć z nami swoją pierwszą kampanię. Z naszego ostatniego bloga można dowiedzieć się W jaki sposób poprosić o ofertę, jakie metody reklamy oferujemy, jak skonfigurować śledzenie, śledzić statystyki i o wiele więcej.

Jeżeli nie jesteś zbyt dobrze zaznajomiony z samym pojęciem affiliates, wyjaśniliśmy to, abyś mógł uzyskać więcej informacji na temat tego, czym w rzeczywistości są affiliates i w jaki sposób możesz dodatkowo zarobić jako affiliate.

P.S. Wyróżniliśmy także "Top Offers of the week".

To nie koniec…

Będziesz miał okazję przeczytać informacje dotyczące zalet promowania naszych ofert SMS Premium oraz co one takiego przedstawiają.

Jak widać, w naszym ostatnim wpisie do bloga przygotowaliśmy dla Ciebie wiele interesujących materiałów i będziemy je nadal przygotowywać, tak więc w każdej chwili możesz odwiedzić naszą stronę i zobaczyć, co takiego wyróżniliśmy dla Ciebie.

Oczywiście, wszelkie pytania dodatkowe można do nas kierować bezpośrednio drogą mailową oraz za pośrednictwem Skype'a.

dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ!

Re: Zetaniche - Program Partnerski

Post autor: Sally89 » piątek 01 wrz 2017, 10:43

Witam wszystkich!

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym affiliate czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z marketingiem affiliate, z całą pewnością często zastanawiasz się, czy wybrałeś lub wybierzesz najbardziej odpowiedni i najbardziej zyskowny niche do promocji.

Zetaniche nieustannie pracuje nad badaniami rynku i precyzyjnym odczytywaniem potrzeb odbiorców, w związku z czym dąży do tego, aby w swoim pakiecie ofert promocyjnych zawsze mieć najbardziej poszukiwane produkty. Zetaniche koncentruje się na promocji produktów w regionach, które nie posiadają zbyt dużej konkurencji, tak więc wybór promocji naszych produktów, tak bardzo poszukiwanych przez odbiorców w regionach nie posiadających zbyt dużej konkurencji, jest w rzeczywistości zwycięską kombinacją dla każdego publishera.

Jak wybrać niszę?

• Jeżeli jesteś bezpośrednim właścicielem witryny, wybierz niszę o zawartości podobnej do Twojej witryny, gdzie możesz mieć pewność co do pozytywnego oddźwięku wśród odbiorców Twojej witryny.
• Jeżeli pracujesz z wieloma źródłami ruchu internetowego lub masz zamiar z nimi pracować, wybierz niszę, która łączy wasze wspólne interesy, gdyż łatwiej zrozumiesz potrzeby odbiorców oraz zwiększysz rentowność kampanii.
• Wybór niszy ze względu na jej popularność, biorąc pod uwagę konkurencyjność regionu do promocji.

O tym wszystkim i o wielu innych interesujących kwestiach przeczytaj w ostatnim wpisie do naszego bloga, który przygotował dla Ciebie zespół Zetaniche. Przygotowaliśmy także materiał dotyczący szczegółów i zalet nisz, z którymi pracuje nasza sieć oraz pewne sugestie na temat tego, które nisze i podnisze wybrać, w zależności od zawartości Twojej witryny, jej potrzeb i celów. Nie zapomnieliśmy też o sugestiach na temat tego, które oferty wybierać w której kategorii. Ze względu na powyższe, nie przegap okazji do tego, aby odwiedzić naszego bloga!

NISZE Zeta to:
health, weight loss, beauty, dating, adult, make money.

Kraje, na terenie których pracujemy to:
Rumunia, Finlandia, Bułgaria, Litwa, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Albania, Chorwacja, Serbia, Słowenia, Słowacja, Łotwa, Czarnogóra, Cypr, Czechy, Estonia, Portugalia, Macedonia, Kazachstan, Maroko, Białoruś, Grecja, Włochy, Polska, Ukraina.

Nie zastanawiaj się dłużej, dołącz do naszej sieci jeszcze DZISIAJ! W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej lub Skype'a.

Na górę

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «