Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: ewaboberr » czwartek 26 sty 2017, 15:48

Zastanawiam się mocno nad postawieniem takiego katalogu, wierzcie mi na słowo, w katalogach cały czas mnóstwo firm zajmująca się marketingiem internetowym zakłada profile. Może nie mocno opłacalny biznes, ale mieć 100 PLN, a nie mieć.... inwestycja mała, małe ryzyko, mało pracy...

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: kodor » środa 17 sie 2016, 11:54

Czy VPS? No w sumie dla stabilności lepiej to na VPSie od razu postawić.
W Minsthost coś takiego masz za 18 zł miesięcznie - i wystarczy.
W sumie to na spokojnie powinieneś postawić tam jeszcze kilka innych serwisów i całość powinna świetnie działać.

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: linka50 » czwartek 21 lis 2013, 16:56

Teraz jest tak dużo różnych hostingów i końcówek domen, że każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Mi osobiście spodobała się końcówka firma.pl - sądzicie, że dla małej firmy remontowej będzie to dobre końcówka?

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: fooosy » środa 03 kwie 2013, 14:33

Bill pisze:Jaki jest koszt jego utrzymania (serwer, domena, pozycjonowanie, reklama)?


Pozycjonowanie i reklama (np. Adwords) zależą od fraz kluczowych, na których ci zależy. Zgłoś się do jakiejś firmy pozycjonującej i poproś o ofertę. Pomogą ci w wybraniu fraz i je wycenią. Tak samo z Adwordsami. Do takiego katalogu na początek powinien ci wystarczyć VPS. Koszt to min. 50 zł miesięcznie (tu masz taką ofertę). Domena - zależy od dostawcy. U tych dużych rejestracja jest za free, ale potem dużo płacisz za odnowienie i nie zawsze można ją przetransferować do innego rejestratora.

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: luk2012 » piątek 07 wrz 2012, 11:36

Ostatnimi czasy seo katalogi raczej straciły bardzo dużo mocy tak więc coraz mniej ludzi z nich korzysta. Tym samym biznes staje się coraz mniej opłacalny.

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: tetsuo2 » czwartek 02 sie 2012, 15:33

Myślę że żeby to miało sens trzeba by to robić na skalę masową. Najlepiej przechwytywać domeny z wysokim PR i na nich stawiać (od razu pobierając opłatę).

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: damtox » poniedziałek 28 maja 2012, 13:31

Koszty to około 200zł rocznie, tak jak opisali inni. Ile ty na tym możesz zarobić? To wszystko zależy od popularności katalogu. Im więcej BL oraz wysoki PR (klienci zwracają na to uwagę), tym więcej możesz krzyczeć za wpis. Co do spamu to raczej nie będzie go, gdyż dopiero po opłaceniu wpisu możesz go zgłosić do katalogu...

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: Plastus » wtorek 13 wrz 2011, 12:45

Jak masz dobrze skonstruowany regulamin to nie musisz zwracać opłaty. Koszty utrzymania nie są duże. Rocznie jest to jakieś 200 zł dla przeciętnego katalogu. Zarobki to zależy ale kokosów na tym nie zarobisz. No chyba, że postawisz kilka mocnych katalogów z opłatą co najmniej 2 z ł + VAT.

Re: Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: Bill » poniedziałek 13 cze 2011, 16:10

Ile przeciętnie można zarobić na jednym takim katalogu oraz jakie powinien on posiadać statystyki? Jaki jest koszt jego utrzymania (serwer, domena, pozycjonowanie, reklama)? W katalogach zdarzają się pewnie także spamy (pomimo opłaty za wpis), czy w takim wypadku należy wspomnianą opłatę zwrócić klientowi?
Pozdrawiam,
Tomek

Zarabianie na płatnych seo katalogach sms

Post autor: zet » środa 08 cze 2011, 10:19

Jeden z najprostszych i ostatnio chyba najpopularniejszych sposobów na zarabianie w internecie poprzez system płatności sms są płatne seo katalogi stron internetowych. Tutaj można zakupić licencję http://www.seokatalogi.pl/. Polecam ten skrypt ponieważ jest chyba najbardziej dopracowany właśnie pod dotpay. Mają także bieżący support i cały czas rozwijają projekt. Nie będę tłumaczył jak załatwić wszystko od strony technicznej bo takie informacje znajdziecie na powyższej stronie.
W największym skrócie chodzi o to żeby zainstalować poprawnie skrypt, zrobić unikalną grafikę i kategorie. Następnie trzeba się zarejestrować w dotpay i wdrożyć te płatności w katalogu. Najtrudniejszą jednak sprawą jest promocja i linkowanie katalogu. Jeśli uda nam się go mocno wypromować i polinkować w google to możemy liczyć , że właściciele stron będą się do nas dopisywać i płacić za wpisy poprzez sms.

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «