Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: grzegorz11 » środa 25 maja 2016, 12:59

myślę, że kiedy firma zaczyna pokazywać się w Internecie, lepiej aby wizerunkiem i reklamą zajmowała się profesjonalna agencja PR, znam dużo przypadków kiedy firma więcej straciła niż zyskała robiąc kampanie na własną rękę. Mogę polecić agencję Conture od kampania reklamowych w internecie i dbania o pozytywny PR w sieci

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: maslowska » czwartek 18 lut 2016, 18:04

Moim zdaniem warto zainteresować się marketingiem mobilnym, ponieważ jest to najszybsza droga do tego, aby dotrzeć do klienta. Przy czym decydując się na takie działania, trzeba mieć dobrze sprofilowaną bazę odbiorców. U nas wykorzystujemy sms-y do informowania klientów o terminie dostawy oraz aktualnych promocjach.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: karlik » wtorek 05 sty 2016, 10:54

Jak dla mnie reklama jest dość szerokim pojęciem. Mozna pomyśleć o rozdawaniu ulotkach, promocji w internecie czy gazetach. Sposobem na promocje sa też takie ekspozytory warszawa: http://www.bbmeble.pl/ekspozytory.html Jak dobrze ulożyc towar możesz sie liczyc ze zwiększonym niz dotychczas zainteresowaniem. Oczywiscie dotyczy to działalności tylko stacjonarnych...

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: Mariusz #dlafirm » niedziela 22 lis 2015, 20:44

nori pisze:Samodzielnie można prowadzić profile w mediach społecznościowych, pozycjonowanie i adwrodsy warto zostawić profesjonalistom. Jeżeli ktoś z Was prowadzi e-sklep, mogę polecić narzędzie do masowej wysyłki powiadomień sms np. o statusie zamówienia czy rabatach. Więcej informacji znajdziecie na serwersms.pl, działania nie są kosztowne, platformę można bardzo łatwo zintegrować z systemem firmowym, korzysta z niej wiele firm.


Całą promocję oferty firmy można prowadzić samodzielnie. To kwestia kompetencji, strategii, celów i etapu rozwoju na jakim znajduje się firma. Nie jest prawdą, że pozycjonowanie czy AdWords-y trzeba koniecznie zlecać. Agencje potrafią wiele popsuć.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: nori » środa 11 lis 2015, 22:31

Samodzielnie można prowadzić profile w mediach społecznościowych, pozycjonowanie i adwrodsy warto zostawić profesjonalistom. Jeżeli ktoś z Was prowadzi e-sklep, mogę polecić narzędzie do masowej wysyłki powiadomień sms np. o statusie zamówienia czy rabatach. Więcej informacji znajdziecie na serwersms.pl, działania nie są kosztowne, platformę można bardzo łatwo zintegrować z systemem firmowym, korzysta z niej wiele firm.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: hajkens » wtorek 20 paź 2015, 13:42

Ale przecież tak samo dobrze możecie sami obsługiwać kanały social media. To również jest bardzo proste i wymaga w zasadzie kursu + poświęcenia nieco czasu na zdobycie doświadczenia. Na spokojnie można to już prowadzić na wysokim poziomie nawet po kilku tygodniach. To nie są trudne zagadnienia.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: hanszik » czwartek 15 paź 2015, 13:17

Jestem już zapisany na najlepszy wolny termin do GAUM - 8 listopada. Wiem, że to dobra decyzja, bo jeśli faktycznie się tego nauczę, to w cała inwestycja się zwróci w max dwa miesiące. To dobra decyzja. W sumie to zakładając ten temat nie sądziłem, że tak szybko podejmę odpowiednie kroki - zobaczymy co z tego wyjdzie.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: bekos » wtorek 13 paź 2015, 13:53

Zaliczałem szkolenie z Adwordsów na poziomie zaawansowanym nie mając żadnego doświadczenia. Raz tylko przeglądałem jak dokładniej wygląda ten panel, jak się go obsługuje. I poradziłem sobie. Po prostu dużo ćwiczyłem, optymalizowałem, konsultowałem się i jakoś dałem radę. Więc podejrzewam, że podobnie będzie i w Twoim przypadku.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: gartes » poniedziałek 12 paź 2015, 13:39

Ma sens, ale moim zdaniem powinieneś poświęcić trochę czas na rozklikanie systemu. Kilka godzin i poznasz go dosyć dokładnie. Później już poziom zaawansowany, najpierw zacząć od darmowych kuponów, próbować optymalizować kampanię, wyciągnąć z niej jak najwięcej przy danym budżecie. To wcale nie jest takie trudne, wymaga jedynie doświadczenia.

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Post autor: hanszik » piątek 09 paź 2015, 13:08

Jak rozumiem mowa jest o tym - http://gaum.pl/szkolenie-otwarte/zaawansowane-funkcje-programu-google-adwords-jak-wycisnac-jeszcze-wiecej-z-systemu/ Tak?
Tylko ok, tutaj jest mowa o zaawansowanych funkcjach systemu. Czy takie szkolenie ma sens w przypadku kogoś, kto nie zrobił nic poza założeniem konta? Nie ma żadnej konkretnej kampanii zrealizowanej?

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «