Gadżety reklamowe

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Gadżety reklamowe

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: mariuszenko » poniedziałek 13 lis 2017, 16:43

Jak gadżety to tylko oryginalne i niebanalne, żeby nie poszły zaraz w śmietnik. Na ostatnich Remadays znalazłem namiar na firmę, która robi notesy z kamienia. Super sprawa jako prezent dla klienta. W marcu też się wybieram, żeby się rozejrzeć za nowościami. Może power banki albo okulary vr tym razem?

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: qasanek » poniedziałek 13 lis 2017, 16:03

gadżety kupisz tutaj: drukpolska.pl

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Uther » poniedziałek 07 sie 2017, 10:31

Gadżety to wg mnie takie "chodzące billboardy" , np odzież reklamowa np. james harvest albo upominki, np. sagaform, warto rozważyć oznakowanie ubrania i gadżety jako formę reklamy ;)

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:51

Nie chodzi o promocję w firmy i reklamę w internecie, ale ściśle o gadżety reklamowe, a to bardzo dużą różnica. Taki gadżet to zazwyczaj niewielki bonus dla klienta w postaci długopisu, smyczy czy chociażby kalendarza. Niewielki dodatek który może zaowocować i nie musi być wyokonany dużym nakładem kosztów.

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: swing » poniedziałek 22 maja 2017, 20:42

Myślę że promocja w internecie jest najbardziej opłacalną formą reklamy.

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: koczkodan » poniedziałek 24 kwie 2017, 14:44

ja bym wolał zamiast inwestować w gadżety i inne tego typu bajery to zainwestować kasę w swoją stronę internetową :) ostatnio wyłożyliśmy trochę kasy dla tej firmy like.agency/pl/ ale to co zrobili z naszym www przerosło nasze oczekiwania. Strona jest czytelna i przejrzysta dla użytkowników, nie tylko dla robotów hehe :) polecam jak najbardziej

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: e214 » czwartek 13 kwie 2017, 20:34

Nie polecam firmy AgentBuzz prowadzonej prze Pana Michała K. i Pana Kamila Sz.. To firma krzak, która niszczy firmom reputację i jest jedną z najgorszch w branży. Trzeba na nich mieć oko.

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Uciec » piątek 07 kwie 2017, 18:27

Na marketing szeptany trzeba bardzo uważać, spotkałam się z wieloma "szeptaczami", którzy nigdy nie pracowali w firmie marketingowej i nie mają pojęcia o profesjonalnych działaniach w tej dziedzinie a przyciągają klientów usługami za jakieś grosze i w domach spamują niszcząc wizerunek firm. Wiem o czym mówię bo na sobie przetestowałam takich "specjalistów" i długo podnosiłam się z syfu jaki mi zafundowali w internecie. Wiadomo że każdy chce wydać jak najmniej ale nie polecam korzystać z tanich usług niewiadomo kogo tylko trzeba zgłosić się do agencji, która wie co robi. Marketing szeptany może rozwinąć firmę ale tak samo może ją zniszczyć. Sprawdzona firma to podstawa. Odradzam współpracę z K. Szajewskim i M.Kormilukiem. Ten agent buzz to słaba firma i niszy wizerunek innym firmom. Postępując niezgodnie z prawem. Co powoduje niezadowolenie ludzi, bo wszystkich okłamuje.

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: kazik44 » wtorek 24 sty 2017, 10:21

Gadżety powinny być przede wszystkim praktyczne i użyteczne aby nasz klient chciał z nich często korzystać a najlepiej codziennie. Takim gadżetem który jest chętnie przyjmowany przez klientów a później użytkowany są kubki reklamowe. Każdy chętnie je przyjmuje a następnie z nich korzysta przez długie lata więc inwestycja w taki gadżet procentuje nam przez długi czas. Długopisy są wyrzucane kiedy wkład się skończy, kalendarze po roku lądują w koszu a z takiego kubka korzystamy i korzystamy :)

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: bieslku » środa 18 sty 2017, 12:09

Wiecie co gadżety, gadżetami, ale tak jak już ktoś wspomniał gadżetami nowych klientów raczej nie przyciągniemy :p Lepiej to zrobić trochę inaczej. Przede wszystkim jeśli chcemy zwiększyć rozpoznawalność firmy warto bywać na wydarzeniach i targach branżowych. Na takich targach są zazwyczaj setki firm więc istotne jest aby wyróżnić się z tłumu. jak? Według mnie najlepiej oryginalnym stoiskiem. Przepiękne stoiska robi Berkano berkano.pl/portfolio?category=17#. Moja znajoma ma takie stanowisko i zawsze przyciąga bardzo dużo osób.

Na górę

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «