Leasing samochodu dla nowej firmy

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Leasing samochodu dla nowej firmy

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: KacperIl » poniedziałek 05 lis 2018, 20:53

Jeżeli leasing to może warto abyście także sprawdzili warunki jakie oferuje Platforma Finansowa w szczególności warto pomyśleć nad i-leasing, czyli leasingiem internetowym. Świetne rozwiązanie dla rozwijających się firm, które potrzebują dobrego sprzętu do realizacji usług i zleceń na wysokim poziomie. My się zdecydowaliśmy i śmiało mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: gość » czwartek 11 paź 2018, 14:27

U nas to było kilka stów oszczędności, dlatego wiem że następnym razem też przez Cuk będę szukał gdzie OC jest najtańsze.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Gość » czwartek 19 lip 2018, 09:54

Co do ubezpieczenia to na kalkulatorze cuk można sprawdzić gdzie jest najkorzystniejsze.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Krachus » środa 13 cze 2018, 11:41

Preciozo pisze: Leasing jest opłacalny i ludzie go traktują jako korzystny sposób na zakup nowego auta.


Nie dla każdej firmy leasing jest opąłcalny. Np. jak ktoś jest na ryczałcie to nie odlicza kosztów, jak ktoś nie jest Vatowcem, to odlicza ale mniej. Wszystko zależy od samego przedsiębiorstwa.

Poza ratą jeszcze dochodzi ubezpieczenie, która w przypadku droższych aut lekko sięga kilku tysięcy złotych, do tego jakieś opłaty itp. Także nie zawsze jest to najtańsza forma zakupu samochodu.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Preciozo » środa 13 cze 2018, 11:38

Ja mam pełno znajomych, którzy właśnie tak pobrali samochody w leasing zaraz na początku. Leasing jest opłacalny i ludzie go traktują jako korzystny sposób na zakup nowego auta. Przy czym potem rata nieraz bardzo ciąży.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: AdamsGPA » środa 13 cze 2018, 11:36

Zależy, kto ma jaki kapitał. Chociaż rzeczywiście lepiej go przeznaczyć na realny rozwój firmy. Dopiero z nadwyżek pieniądze powinno się przeznaczać na konsumpcję. Dzisiaj nie jest łatwo rozwinąć firmę. Pierwsze lata zawsze są niestabilne obojętnie co sprzedajemy i czym się zajmujemy.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Onel » środa 13 cze 2018, 11:33

Jako nowa firma nie powinno się brać zaraz samochodu w leasing, chyba że rzeczywiście jest niezbędny w ogóle do prowadzenia działalności. Potem taka rata może być dużym obciążeniem w okresach gorszej koniunktury, a dzisiaj ludzie pierwsze co robią po założeniu firmy to biorą luksusowe auto w leasing. Według mnie to głupota.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Giepes » środa 13 cze 2018, 11:13

O Leasing w zasadzie łatwiej niż o kredyt. Leasing rządzi się swoimi prawami. Procedury są nieco inne niż przy kredytach.

Eilhart pisze:Zależy jaka to firma. Dużo firm dostaje leasing, ale nie każdej jest to potrzebne.


Kwestia opłacalności jeżeli firma ma nadwyżki przychodu nad kosztami i płaci wysokie podatki, to leasing samochodu jest najlepszy https://antyranking.blogspot.com/2017/0 ... gdzie.html
Tani leasing może wyjść taniej niż za gotówkę, jak się uwzględni korzyści podatkowe. Z kolei dla firmy, która nie generuje systematycznego dochodu leasing trochę mija się z celem. Warto zauważyć, że jednak młode firmy zwykle nie są zbyt stabilne w kwestii płynności finansowej.

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Eilhart » niedziela 10 wrz 2017, 18:40

Zależy jaka to firma. Dużo firm dostaje leasing, ale nie każdej jest to potrzebne. Ja popieram np leasing samochodów dostawczych - w końcu zacznie on na siebie szybko zarabiać. Sprawdź ofertę np PKO Leasing, znajomy ostatnio brał u nich w leasing jakiś samochód

Re: Leasing samochodu dla nowej firmy

Post autor: Magd4lena » środa 06 wrz 2017, 11:20

Zależe pewnie od kapitału, rodzaju firmy, branży w jakiej działasz i od dotychczasowej twojej historii - ale wydaje mi się ze to jak z kredytem, po prostu jeden miesiąc to nawet za bardzo nie masz ani żadnych rozliczeń ani nic... Ale musisz poszukać konkretnej firmy i ich zapytać, tak bedzie najlepiej :)

Na górę

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «