Program do rozliczania PIT

Odpowiedz


To pytanie jest elementem zabezpieczającym przed automatycznym zamieszczaniem postów.
Emotikony
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone
Przegląd tematu
Jeśli zamieszczasz link w poście to :
- niech post składa się z kilku zdań (pseudoposty będą kasowane)
- NIGDY NIE "WZMACNIAJ" swoich postów linkowaniem (posty i linki zostaną skasowane)
Chcesz wyróżnić swój post ? Daj mu +1 - stosowny button czeka na to
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Program do rozliczania PIT

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: kalusia » wtorek 09 lip 2019, 09:00

Przy rozliczaniu się z podatku PIT bardzo ważne jest by pamiętać o wpisaniu w odpowiedniej rubryce numer KRS fundacji którą chcemy wesprzeć. Ja w tym roku wparłam Fundacje Szlachetny Gest szlachetnygest.pl/ która wspiera ciężko chore dzieci. Wy także możecie im pomóc i zostać ich darczyńcami

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: stella93 » środa 26 cze 2019, 14:59

Ja co roku rozliczałam się z programem, który narzucał mi nieznane mi OPP, ale teraz zdecydowanie sama się rozliczę i wpiszę KRS fundacji Szlachetny Gest zlachetnygest.pl/ . To właśnie ich chcę wspomagać, bo zajmują się najbardziej potrzebującymi i cierpiącymi.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Daczkowski » czwartek 12 kwie 2018, 09:45

Programów jest bardzo wiele chociażby na stronie fundacji Pociecha masz bardzo fajny dostępny - pit.fundacjapociecha.pl/

Tutaj też od razu prośba o 1% podatku dla Fundacji Pomocy Dzieciom POCIECHA która zajmuje się finansowaniem ferii, obiadów, ale także doraźnej pomocy dzieciakom poprzez świetlice środowiskowe, które wspomaga właśnie poprzez ten jeden 1% podatku również. Nie każdy ma równe szanse na normalne życie, może warto spróbować niektórym chociaż odrobinę pomóc w osiągnięciu normalności? Pamiętajcie tylko, aby w odpowiedniej rubryce wpisać KRS 0000 426 589 to jedyna gwarancja, że środki dotrą tam gdzie chcecie.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 19:57

Czy programy do rozliczania podatków mogą popełniać błędy?

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Romad » niedziela 05 lut 2017, 17:33

Ja co roku do rozliczania pitów korzystam z programu pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit . To fajna i bardzo popularna opcja, bo można tam też rozliczać pity dla firm ( PIT 11, PIT 40R i inne) i to chyba najpopularniejszy tego typu program, który poleciła mi już moja była ksiegowa. Myślę, że warto się zainteresować tym tematem.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Cybl » poniedziałek 23 sty 2017, 20:35

Ja w tamtym roku rozliczałam się przez stronę pitax.pl W tym roku też mam zamiar się tak rozliczyc. Szybko można wszystko zrobić i co jest najfajniejsze to prostota. Rozliczanie PITu przez stronkę jest totalnie darmowe, a i z porady konsultanta można skorzystać.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: merma » środa 18 maja 2016, 07:14

Trzymajcie propozycje - http://pitprojekt.pl/
To jest bardzo prosty program, kwestia przepisania wszystkich danych z pit 11 i to wszystko.
No chyba że macie dziwne źródła dochodu, ale pewnie w faq każdy przypadek został opisany.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Grecia11 » środa 27 maja 2015, 15:17

Dla osób fizycznych w zupełności wystarczy przesłanie rozliczenia podatkowego za pośrednictwem platrformy podatnik.ifno. Cała operacja jest poświadczona UPO i trzeba jedynie znać dochody za wcześniejszy rok.

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Mirek_32 » piątek 13 mar 2015, 22:24

A ja polecę program , który można ściągnąć sobie bezpośrednio ze strony http://www.pit-format.pl/rozlicz-darmowy-pit/ . Program jest prosty w obsłudze można w nim rozliczyć wszystkie pit, w tym PIT-36 i PIT-37. Program ten ułatwi w skorzystaniu z odliczeń czy ulg takich jak za internet czy prorodzinnej. Jest co ważne zgodny z wymogami Ministerstwa Finansów a oprócz skorzystania do własnych deklaracji PIT można go również używać w celach zarobkowych. Najbardziej znany program do rozliczania PIT 2014. Mi pomógł dlatego Wam o tym pisze ;o)

Re: Program do rozliczania PIT

Post autor: Gabi33 » piątek 30 sty 2015, 23:44

Ja korzystam z PITy 2014 Format z http://www.pity-online.pl/ Program jest łatwy i prosty w obsłudze. Dzięki kreatorowi raczej nie da się pomylić. :)

Na górę

» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «