Facebook

Ważne wydarzenia krajowe i zagraniczne.

Re: Facebook

Postautor: zuza166 » poniedziałek 10 lut 2014, 20:00

Ja korzystam z Facebooka ale w rozsądnych ilościach i stanowi on dla mnie świetne źródło informacji o różnych inicjatywach, projektach itp
zuza166

Postautor: re-kin » wtorek 03 cze 2014, 14:33

A ja powiedziałem sobie: albo jedno, albo drugie: przeminęła moda na nasza klasę, to usunąłem (z niemałym trudem) konto i założyłem facebooka. Mi do szczęścia w pełni wystarczy.
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: BlueOyster » poniedziałek 07 lip 2014, 22:40

Jeśli ma się głowę na karku i nie jest się naiwnym, nie klika we wszystko w co się tylko da tylko pomyśli trochę i jest się sceptycznym do wszystkiego to żadne wirusy nie mają szans. Mam konto na Facebook od 5 lat i nie dałem się żadnemu hakerowi.
BlueOyster

Postautor: Joanna.darc » czwartek 14 sie 2014, 13:11

Ja nie uważam Facebooka za nic złego, wręcz przeciwnie. Jest to doskonałe nerzędzie do komunikacji, przyswajania nowych informacji i wielu innych ;) A jeśli chodzi o podejrzane linki to wiadomo - nie klika się na wszystko co ci nawinie, trzeba uważać i korzystać ze wszystkiego z umiarem ;)
Joanna.darc

Postautor: tymon4 » wtorek 19 sie 2014, 21:06

Ja też korzystam z tego portalu społecznościowego i jak na razie nie zamierzam przestać.
tymon4

Postautor: re-kin » wtorek 28 paź 2014, 12:05

Jak myślicie - jaki serwis społecznościowy ma szansę zastąpić facebooka? Bo to, że jakiś serwis wcześniej czy później zdeklasuje tego giganta jest raczej pewne. Dziś ludzie ciągle poszukują nowych wrażeń a wszelkie nowości szybko im się nudzą. Z której strony by się nie patrzyło na fenomen facebooka to i tak trudno zaprzeczyć, że wielu osobom już spowszedniał...
"Połowa osiągnięcia celu to jego prawidłowe wyznaczenie"

https://www.youtube.com/watch?v=GLttbe7QjfM
re-kin

Postautor: Salomona » piątek 27 mar 2015, 10:09

Facebook to jest epicentrum dla hakerów dlatego trzeba sie mieć na baczności. Osobiście nie znosze "ciekawych" postów z linkami gdzie po wejścoiu na taką strone publikuje sie to dziadostwo na Naszym profilu, podczas gdy wcale nie wyrazilismy na to zgody...
Salomona

Postautor: Jimmy_B » czwartek 11 lut 2016, 14:54

an facebooku duza czesc wiadomosci itp jest po prostu fake'ami ..
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

Postautor: WojtekCki » środa 02 mar 2016, 12:22

Używam, ale nie jestem uzależniony jak pół świata. Śmieszy mnie publiczne pisanie o tym co właśnie zjadłem i gdzie byłem.... Trzeba więcej być tu i teraz a nie być w danym miejscu i zamiast sie tam dobrze bawić to zajmować się wrzucaniem zdjęć i opisów na fejsa :/
WojtekCki

Postautor: Stafanioo » piątek 04 mar 2016, 12:08

WojtekCki pisze:Używam, ale nie jestem uzależniony jak pół świata. Śmieszy mnie publiczne pisanie o tym co właśnie zjadłem i gdzie byłem.... Trzeba więcej być tu i teraz a nie być w danym miejscu i zamiast sie tam dobrze bawić to zajmować się wrzucaniem zdjęć i opisów na fejsa :/

otóż to, to wygląda jak chwalenie się
Stafanioo

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wydarzenia