Jaki materac do łóżka wybrać?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Jaki materac do łóżka wybrać?

Postautor: Tomek.L » poniedziałek 08 sty 2018, 13:45

Z żoną kupiliśmy materace kieszeniowe (abra-meble.pl/sypialnia/materace/?p=2/filtr/rodzaj-materaca/kieszeniowe) świetnie się sprawdzają, wygoda spania, nie poci się ciało od nadmiaru oddawanego ciepła i nic się z nim nie dzieje po ponad roku użytkowania
Tomek.L

Postautor: greta » środa 10 sty 2018, 12:31

Zależy co kto woli, kto jaki materac lubi. Są tacy, którzy preferują miękkie, są tacy, którzy śpią tylko na twardych, to już trzeba dobrać sobie indywidualnie. Plus jeszcze patrzeć przy tym na kondycję naszego kręgosłupa, bo nie wszystko się nadaje na poszczególne schorzenia. No ale nie wnikając już w jakieś indywidualne przypadłości to zatrzymujemy się raczej stricte przy upodobaniach. One się też z kolei zmieniają. Kiedyś kochałam spać na super twardych łóżkach, teraz na samą myśl o tym mnie wzdryga, wolę jednak coś miększego (choć też nie do przesady). W zeszłym roku zmieniałam materac w sypialni i wzięłam nowy w Abra meble, bo cenowo wychodził tam chyba najlepiej. Swoją drogą te ceny, które gdzie indziej widziałam... Masakra. Tym bardziej przy wymiarach 180x200. Dałam za niego finalnie nieco ponad 800 zł, więc całkiem okej. Za to jaki jest wygodny, idealny jak dla mnie, bo nie jest za miękki, ale też nie twardy jak kamień. Stary był gorszy, do tego zużyty i "wygnieciony", nie sądziłam że to może mieć aż takie znaczenie, bo teraz się o wiele lepiej wysypiam niż wcześniej. Warto jednak zainwestować w coś lepszego do spania, latami będzie się to nam pozytywnie odpłacać.
greta

Postautor: mańkaSZ » sobota 20 sty 2018, 14:07

My dokladnie tydzien temu zainwestowalismy dokladnie w nowy materac z salonu agata. Zamawilalismy przez internet. Materac z pianka plastyczną i termoplastyczna. Po tygodniu mozna smialo stwierdzic ze nam pasuje. Bardzo wygodny, solidny, wspolpracuje z cialem w nocy - swietnie sie uklada wlasnie przez swoja polastycznosc
mańkaSZ

Postautor: Dembsey » czwartek 08 mar 2018, 16:16

Ja mogę zaproponować materac, który był dla mnie poniekąd zagadką, słyszałam o nim tylko z opisów w internecie i opinii. Zachęciło mnie to, że firma (Bedding) ma raptem 5 modeli materacy, a biorąc pod uwagę, że mniej znaczy więcej zdecydowałam się na model Energika, sprężynowo kieszeniowy. Na prawdę czuć, że materac jest zrobiony ze świetnych materiałów dobrej jakości, w porównaniu z moim wcześniejszym materacem sprężynowym wypada bez porównania lepiej.
Dembsey

Postautor: Baniolka » wtorek 08 maja 2018, 13:40

Kurczę, myślałam, że odkryłam Amerykę jeśli chodzi o te materace a tu się okazuje, że coraz więcej osób się poznało na Beddingu. Ja akurat mam model Fortuna, w całości piankowy, dwie warstwy gęstej i termoelastycznej pianki. Efekt jest cudowny, zasypia się jak na chmurce.
Baniolka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic