Triki niskich kobiet

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Triki niskich kobiet

Postautor: Bizneswoman1 » piątek 20 kwie 2018, 11:08

Pytanie do wszystkich niskich kobietek! Jak radzicie sobie ze swoim wzrostem? Jakie znacie sposoby na wydłużenie swojej sylwetki? :) Ja mam 150 cm wzrostu i postanowiłam, że zacznę wprowadzać w życie różne modowe sztuczki na oszukanie swojego wzrostu. Gdy ostatnio pokierowałam się radami z tego artykułu zippini.pl/blog/jak-korzystnie-dobrac-stroj-dla-niskich-kobiet i zaczęłam nosić asymetryczne ubrania w drobne wzorki to faktycznie zauważyłam różnicę w wyglądzie mojej sylwetki! Jednak to dla mnie trochę za mało, chciałabym poznać jeszcze inne tego typu triki. Macie jakieś?
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Re: Triki niskich kobiet

Postautor: karmelito » środa 25 kwie 2018, 20:55

Uważam, że nie ma co udawać wyższej. Niskim kobietom wystarczą szpilki. Wyglądają w nich, moim zdaniem, bardzo seksownie. Ostatnio na sexting.pl poznałem bardzo atrakcyjną Panią, która miała lekko powyżej 150 cm wzrostu. Uważam, że takie kobiety mogą mieć bardzo dużo seksapilu i cieszą się powodzeniem u mężczyzn.
karmelito

Re: Triki niskich kobiet

Postautor: igiuelka » piątek 15 cze 2018, 09:13

Ja tam się nie przejmuję. Mam 160cm wzrostu i skórzana ramoneska z Karibu pasuje na mnie idealnie ;) czasem zakładam szpilki, ale raczej nie po to, żeby sobie dodać wzrostu.
igiuelka

Wróć do Wszystko i nic