Suplementy diety

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Suplementy diety

Postautor: fester » środa 16 maja 2018, 08:49

Ja korzystam wyłącznie z ziół oraz witamin. W zupełności wystarczają one do prawidłowego funkcjonowania mojego organizmu oraz odpowiedniego stanu zdrowia. Potrafię o nie dbać za sprawą aptekapultusk.pl/ oraz szerokiej oferty artykułów z ich oferty. Wszystko, w co jestem przez nich zaopatrywany stoi na najwyższym poziomie. Są to produkty o bardzo wysokiej jakości.
fester

Postautor: koziolek » środa 23 maja 2018, 08:55

Suplementy to jest dobra sprawa jak człowiek nie ma czasu zdrowo się odżywiać jak ja. Jedzenie w biegu, stres itp. Żona zamawia witaminę C i jakiś wyciąg z lucerny na healthprotector.pl codziennie to łykamy i oboje mamy wyniki w normie.
koziolek

Postautor: mikamika » sobota 26 maja 2018, 21:48

ja zdecydowanie też odradzam działanie na własną rękę, bo to może się odbić na zdrowiu. A wiem to niestety z własnej autopsji ;/ na rynku jest full leków, które źle dobrane mogą spowodować problemy z jelitami. Ja podczas eksperymentowania (a uwierzcie że było tego naprawdę sporo), stosowałam przeróżne metody, aż skończyło się wizytą w szpitalu ;/ problemy z zaparciami i wzdęcia no była norma. Aktualnie aby usprawnić swój system trawienny stosuję kurację Intestą zaleconą przez lekarza i to chyba jedyna pamiątka jaka mi została po czasie odchudzania - oczywiście waga nie zmalała ;/
mikamika

Postautor: Madzix3o5 » środa 30 maja 2018, 14:39

Polecam sobie poczytać ciekawe artykuły odnośnie suplementów na: runners-world.pl
https://poznajrodo.pl/
Madzix3o5

Postautor: wawa111 » środa 30 maja 2018, 19:25

Moim zdaniem nie zaszkodzą ale moga pomóc.
http://www.ingai.pl
wawa111

Postautor: puma85 » poniedziałek 11 cze 2018, 12:26

Branie sprawdzonych suplementów to dobry pomysł.
Prawda, jak dzikie zwierzę, jest zbyt silna, by pozostać w zamknięciu.
puma85

Postautor: Gość » czwartek 21 cze 2018, 13:27

Gość pisze:Oleje konopny Hempro jest bardzo skuteczny. Dobry, z wymaganymi atestami i w najtańszej cenie jest tutaj - cbdcentral.pl

Pomocny jest także w terapii cukrzycy.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic