Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach?

Postautor: anja87 » czwartek 01 sie 2019, 09:25

Macie pomysły Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach? Szukam jakiś możliwości odłożenia kasy co miesiąc a niestety ubrania, buty i inne rzeczy kosztują :(
anja87

Re: Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach?

Postautor: lelo » środa 07 sie 2019, 10:33

Z tego powodu ja kupuję w sieci. Codzienne zakupy mogą byc trudne ale polecam kupowanie na zapas. W domu często są rzeczy, które z pewnoscia sie zużyja i kupujemy je co kilka dni. Warto wtedy zrobić większe zakupy korzystając z promocji. Jeśli planujesz zakupy to przeglądnij sieć czy nie ma aktualnie na ten produkt promocji. Sprawdź sobie na przykład kuponiarnia gdzie jest sporo ciekawych ofert z różnych branż.
lelo

Postautor: Asia_Jarosz » piątek 09 sie 2019, 09:23

Ja też często korzystam z takich portali jak kuponiarnia czy inne bo zawsze można coś zaoszczędzić. Poza tym przydają sie te portale np przed urodzinami czy świętami, kiedy dość sporo się kupuje - wtedy każda złotówka się liczy :)
Asia_Jarosz

Postautor: anja87 » poniedziałek 19 sie 2019, 13:13

dzięki dziewczyny sprawdziłam i faktycznie wygląda to spoko - można coś zaoszczędzić :D
anja87

Postautor: michauu » wtorek 20 sie 2019, 10:49

ja również polecam, tak samo jak apki z gazetkami promocyjnymi - zawsze na początku mc planuje co potrzebuje kupić i szukam taniej
michauu

Postautor: Malwina » środa 21 sie 2019, 14:30

Ja szukam promocji w sklepach internetowych i kupuję na przecenach za połowę ceny. Ostatnio kupiłam w ten sposób srebrną zawieszkę w Aparcie.
Malwina

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic