Jedzenie w pracy - co?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Jedzenie w pracy - co?

Postautor: kosma » piątek 28 cze 2013, 14:31

ja przede wszystkim namawiałabym wszystkich pracowników aby przekonali swojego pracodawcę do zakupu mikrofali o ile warunki przestrzenne czy finansowe na to pozwalają. niemniej nie jest to wydatek dużego rzędu a możliwości jest naprawdę sporo. chodzi tu zarówno o urozmaicenie diety jak i o oszczędność budżetu - możliwość odgrzania tego co zostało z dania dzień wcześniej. do tego gotowe dania - do podgrzania w mikrofali np. pierogi są o wiele tańsze niż w przypadku dowozu. zatem to naprawdę świetne rozwiązanie :)
kosma

Postautor: koko » środa 17 lip 2013, 10:56

Oj tak, mikrofala zdecydowanie by się przydała. Napomykaliśmy coś wprawdzie szefowi, ale chyba nie podłapał tematu.
koko

Postautor: Klakier » środa 17 lip 2013, 11:44

Jak ktoś ma pieniądze, żeby codziennie robić wypad po jakieś jedzenie to tak pewnie robi. Ale sporo osób robi sobie nadzwyczajnej kanapki, gdyż jest to tańsza forma aby się pożywić.
Klakier

Postautor: koko » czwartek 18 lip 2013, 06:59

Gdyby tak codziennie zamawiać jedzenie, z tego co policzyłam, miesięcznie kosztowałoby to około 400zł. Zdecydowanie taniej wychodzą kanapki, czy sałatki przygotowywane w domu.
koko

Postautor: Mamusiaaa » piątek 02 sie 2013, 11:24

Ja również jem kanapki przygotowane w domu. Z ciemnego pieczywa i dużo zielska :D i warzyw ;)
Mamusiaaa

Postautor: misiaa5 » piątek 16 sie 2013, 19:03

Sałatka z kurczakiem, pomidorem, czarnymi oliwkami :)
:-)
misiaa5

Postautor: Jimmy_B » poniedziałek 19 sie 2013, 13:56

A ja oprócz standardowych kanapek mam patent na tzw. wyżulanie jedzenia od koleżanek :D Ubieram się w miarę ładnie, staram się być szarmancki. Mówię dużo komplementów, czasami użalę się nad swoim losem (ale tak nie za bardzo). Dodatkowo używam perfumy z feromonami. To też pomaga (a przynajmniej nie szkodzi, polecam szczególnie panom). I tak właśnie koleżankom z pracy robi się mnie szkoda i dostaję od nich jedzenie (tzn. częstują mnie jedzeniem)
Pod pierzyną schował się Jasiu z Katarzyną...
Jimmy_B

Postautor: Maga » poniedziałek 19 sie 2013, 20:35

Zwykle staram się przygotować jedzenie w domu, tak jest oszczędniej. Robię kanapki (szynka, ser żółty, sałata, pomidor i odrobina majonezu) lub sałatkę (najczęściej grecką, albo z czegoś co akurat mam pod ręką). Oczywiście czasami najdzie mnie ochota na jakiegoś fast fooda, ale ćwiczę silną wolę:P
Komfortowe ogrody zimowe - sprawdź!
Maga

Postautor: ada1984 » czwartek 22 sie 2013, 18:26

Najlepsza sałatka Cezar, z resztą każda sałatka idealna jest do pracy :)
ada1984

Postautor: PapierMix_pl » piątek 23 sie 2013, 09:41

Chyba nie warto tak ogólnie chodzić głodnym w pracy,wiec taka lekka sałatka i kanapki z serem i szynką to dobre rozwiązanie,właśnie takie preferuje bo przynajmniej jest zdrowe:)
PapierMix_pl

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic