Skuter dla biznesmena

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Skuter dla biznesmena

Postautor: Dariusz » wtorek 24 cze 2014, 14:45

Co sądzicie o skuterze jako środek transportu? Ostatnio czytałem sobie recenzję Kawasaki J300 i niby idealnie sprawdza się w podróżach z domu do pracy i z powrotem. Jest łatwy w prowadzeniu i wygodny, ale czy faktycznie nadaje się, by nim jeździć do pracy? Widziałem, że na zachodzie ludzie w garniturach pomykają na skuterach, ale czy u nas nie wygląda to jeszcze trochę śmiesznie? Czy warto kupić do jazdy miejskiej skuter?
Dariusz

Re: Skuter dla biznesmena

Postautor: symm » poniedziałek 30 cze 2014, 13:03

jeśli Cię stać to jak najbardziej możesz sobie kupić Kawasaki J300, zapoznałem się z jego parametrami i przyznam, że w porównaniu z konkurencją wypada naprawdę całkiem nieźle, w szczególności jeśli chodzi o cenę - konkurencja oferuje podobne skutery o kilka, kilkanaście tysięcy droższe np. BMW, moim skromnym zdaniem możesz początkowo budzić zdziwienie, bo skuter + garnitur to jeszcze u nas nietypowe połączenie, ale ludzkie oko szybko się przyzwyczają, poza tym jeżdżenie skuterem jest znacznie ekologiczniejszym środkiem transportu niż np. samochód
symm

Postautor: Upsetter » poniedziałek 07 lip 2014, 21:00

No nie wiem, czy skuter u nas jest dobrym pomysłem dla biznesmena. Co jeśli będziesz jechał na ważne spotkanie, ubrany w ładny garnitur i nagle złapie Cię deszcz? Dodatkowo będziesz cały pobrudzony od innych samochodów przejeżdżających obok Ciebie ;)
Upsetter

Postautor: MichalSlivka » wtorek 29 lip 2014, 12:16

Skuter czy motocykl to zawsze ryzyko, że spotka nas zła pogoda. Ale ten skuter od Kawasaki, jak dla mnie to prawdziwa rewelacja - pod względem parametrów i ceny. Jak Cię stać to kupuj, gdy pogoda będzie niepewna to wtedy pojedziesz samochodem - pogoda w ostatnich dniach naprawdę zachęca do zakupu skutera.
MichalSlivka

Postautor: Gość » środa 27 sie 2014, 20:24

Fajnie mieć skuter, tylko u nas to krótko jest odpowiednia pogoda na jazdę skuterem.
Gość

Postautor: Teddy » czwartek 28 sie 2014, 14:34

Jak kupisz sobie takie Kawasaki J300 to moim zdaniem będziesz z niego korzystał co najmniej przez 5-6 miesięcy w roku, zimy sa łagodne i w sumie już nawet pod koniec marca możesz pośmigać, a sezon skończyć nawet pod koniec października. Moim zdaniem taki porządny skuter to dobra inwestycja, warto zwrócić uwagę, że oplaca się nim bardziej jeździć niż samochodem do pracy, a nie każdy chce się gnieść w komunikacji miejskiej. No i jeszcze jeden pozytyw: ekologia, mniejsza emisja spalin.
Teddy

Postautor: krzyzak » poniedziałek 01 wrz 2014, 11:01

Również wydaje mi się, że fajnie by wyglądał facet w garniturze na skuterze, ale niestety u nas chyba klimat nie jest na to odpowiedni. Latem w garniturze za gorąco, a zimą za zimno, o deszczowej jesieni nie wspomnę. Poza tym, musiałbyś też gdzieś wozić teczkę, co może być trochę nieporęczne na tym środku transportu. Ale z drugiej stron to lepsze niż rower. Nie ma nic zabawniejszego niż biznesmen na rowerze, a jeździ taki niedaleko mnie. Doprawdy zabawy widok :D
krzyzak

Postautor: frogg » środa 17 wrz 2014, 10:37

Dla przedsiębiorcy najbardziej liczy się chyba oszczędność czasu, a skuter bezwątpienia to gwarantuje. bardzo dobry pomysł!
frogg

Postautor: Joanna.darc » poniedziałek 22 wrz 2014, 14:15

Nie jest to codzienny widok biznesmena w garniturze, który porusza się po mieście skuterem. zdarzyło mi się widzieć coś takiego może kilka razy i czemu nie! Na Zachodzie to już całkiem popularne, w naszym kraju, jak zawsze z opóźnieniem - taki widok jeszcze dziwi, ale głównie chodzi o wygodę i szybkie przemieszczanie się, skutery nie stoją w korkach, przynajmniej biznesman nie spóźni się na ważne spotkanie :)
Joanna.darc

Postautor: HeniuU » wtorek 23 wrz 2014, 07:58

Zgadzam się całkowicie z forumowiczami;] faktycznie utrzymanie skutera zamiast auta jest bardziej ekonomiczne:mniejsze spalanie, ubezpieczenie itp.. ale to jest środek transportu jak ja to mówię"sezonowy";] no i w delegację nie za fajnie skuterem i z plecakiem;] no i zimówek na skuter chyba nie ma;] biznesmen może pozwolić sobie na taką pasję, hobby;] jazda po pracy raczej będzie bardziej wskazana;]
HeniuU

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic