Skuter dla biznesmena

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Skuter dla biznesmena

Postautor: Gość » sobota 27 wrz 2014, 15:43

Jaki jest koszt utrzymania skutera, ktoś się orientuje? Ubezpieczenie, benzyna itp.
Gość

Postautor: naturczek » wtorek 30 wrz 2014, 23:32

Za skuterem przemawia ekologia i ekonomia. Ile czasu można zaoszczędzić jeżdżąc skuterem po mieście. Nie trzeba w korkach stać. Fakt, może w Polsce to rzadki widok - skuter i garnitur, ale będąc za granicą zauważyłem, że to całkiem normalne. Poza tym garniak można zapakować i przejechać się w normalnym ubraniu, jeśli komuś tak bardzo to przeszkadza.
Tylko tak swoją drogą - ważny jest też wybór skutera. Radziłbym poważnym biznesmenom szukać czegoś np. od Kawasaki lub BMW. Śmiesznie by wyglądał poważny Pan Prezes na brzęczącej chińszczyźnie :D
naturczek

Postautor: sergi » środa 01 paź 2014, 16:46

Skuter, jak wszystko, ma plusy i minusy. Często z zazdrością patrzę na ludzi pomykających boczkiem na skuterku, podczas gdy ja sterczę w korku. Ale niestety, kierowcy skuterów, muszą się też liczyć z chamstwem niektórych kierowców. Kolejnym minusem są anomalia pogodowe. Jeśli na trasie złapie nas deszcz... to już średnio. :)
No, a koszty utrzymania to już same zalety.
sergi

Postautor: Gość » czwartek 02 paź 2014, 20:33

Jazda skuterem to sama przyjemność, a z tymi kosztami to bez przesady - tanio możesz go w cuk ubezpieczyć.
Gość

Postautor: kawas » wtorek 21 paź 2014, 17:08

No dokładnie, to nie jest duży koszt a Cuk ma świetny kalkulator - szybko przelicza oferty. Ja tam motor ubezpieczyłem.
kawas

Postautor: Artek » czwartek 23 paź 2014, 18:16

A wiecie, że ten pomysł mi się podoba. Nie myślałem wczesniej, żeby kupić skuter, ale teraz poważnie rozważam zakup, przejrzałem ofertę Kawasaki, Kymco etc., bo nie chcę wyglądać trochę jak błazen na jakimś chińskim skuterku. Tak praktycznie to na skutecze można zaczać jeździc od marca/kwietnia do połowy października. Z pewnością będzie to miła odmiana dla korków i przepłnionej komunikacji miejskiej.
Artek

Postautor: naturczek » piątek 31 paź 2014, 19:41

Hej, przypomniał mi się ten wątek z jednego powodu - mój przyjaciel kupił sobie ostatnio Kawasaki J300 :D dojeżdża do biura nim. Garniak pakuje w taki pokrowiec i śmiga. Miejsce na teczkę i na garnitur się znajdzie. Skubany mieszka na tym samym osiedlu co ja, a zawsze pierwszy z pracy przyjeżdża.
naturczek

Postautor: safona » wtorek 13 sty 2015, 00:41

OC będzie pewnie jakieś śmiesznie niskie (duże znaczenie ma pojemność silnika) ale warto to sprawdzić na jakiejś prównywarce, ja korzystam z Rankomatu - jest tam porównanie wszystkich liczących się towarzystw, można wybrać najtańszą/najlepszą ofertę.
safona

Postautor: Gość » sobota 24 sty 2015, 14:09

Ubezpieczenie skuteru to nie są duże pieniądze,a jeśli chodzi o porównywanie cen polis, to kalkulator CUK jest do tego świetnym narzędziem.A tak w ogóle to kupiony ten skuter?
Gość

Postautor: eurydyka » wtorek 03 lut 2015, 09:51

Ja chciałąm właśnie skorzystać z CUK-a ale tam nie można wszystkiego załatwić online więc wybór padł na Rankomat - konsultant oddzwonił, podał cene ubezpieczenia i wszystko załatwiłąm nie wychodząc z domu.
eurydyka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic