Skuter dla biznesmena

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Skuter dla biznesmena

Postautor: Gość » środa 25 lut 2015, 10:15

Niedługo będzie można więcej skuterów zobaczyć, w końcu cieplej się robi.A jeśli chodzi o takie rzeczy jak ubezpieczenie, to metoda żeby porównywać ceny polis na kalkulatorze cuk -a jest faktycznie skuteczna, u mnie sprawdziła się przy ubezpieczeniu auta. Skuter mam w planach kupić.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 30 sie 2015, 13:09

Gość pisze:Ubezpieczenie skuteru to nie są duże pieniądze,a jeśli chodzi o porównywanie cen polis, to kalkulator CUK jest do tego świetnym narzędziem.A tak w ogóle to kupiony ten skuter?

Muszę zajrzeć na ten kalkulator, mam auto do ubezpieczenia a teraz trochę dużo płacę. Skuter by mi się przydał, ale to na wiosnę chcę się rozejrzeć.
Gość

Postautor: Gość » wtorek 29 wrz 2015, 12:25

Do polisy dostajesz w cuk pakiet porad prawnych.Jak brałem OC auta to mi taki prezent zrobili. W pakiecie jest 5 porad.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 25 paź 2015, 20:44

To jest chyba unikalna oferta na rynku, bo nigdzie mi takiego pakietu nie proponowano.
Gość

Postautor: Gość » czwartek 26 lis 2015, 10:28

Tak, tylko w CUK dostajesz go do ubezpieczenia.
Gość

Postautor: Gość » środa 30 gru 2015, 22:41

Ale tak konkretnie to przydał się wam już ten pakiet? bo też myślę czy do cuk-u nie podejść.
Gość

Postautor: Marta32 » wtorek 05 sty 2016, 10:14

Jak lubi to czemu nie :) Nie będzie stał w korkach.
Marta32

Postautor: karlik » piątek 22 sty 2016, 08:29

Niby fajna sprawa, ale co zimą albo jak będzie padać? Przecież nie przyjedziesz w mokrym garniturze do pracy. Zresztą, moim zdaniem biznesmen powinien mieć porządne trzy rzeczy: garnitur, samochód i zegarek :) Oczywiście, co kto lubi, ale pamiętaj, że reprezentujesz firmę więc zawsze musisz wyglądać idealnie

------------------------------------------------------------------------
Polecam naprawa Toyota Ruda Śląska http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy
karlik

Postautor: Raenna » poniedziałek 25 sty 2016, 09:12

dla biznesmana skuter nie wypada. Jednak pojazd to rodzaj wizytowki. Gdybys przyjechal na spotkanie skuterm straciłbyś pozycję...
Raenna

Postautor: Gość » czwartek 28 sty 2016, 14:07

Gość pisze:Ale tak konkretnie to przydał się wam już ten pakiet? bo też myślę czy do cuk-u nie podejść.

Masz w nim porady z różnych dziedzin prawa, nie tylko ubezpieczeniowego i może z niego korzystać też najbliższa rodzina.
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic