Stres w pracy - iść na terapię?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Stres w pracy - iść na terapię?

Postautor: Grecia11 » środa 27 maja 2015, 14:59

Psychoterapeuci sa od tego aby uświadomić Nam o problemie i o sprawach jakie się na niego składają. Zdajesz sobie sprawę z faktów , które wpływają na Ciebie negatywnie, a później uczysz się innego podejścia do sprawy. Terapia to na pewno dobra lekcja samego siebie :)
"Mówienie jest rzeczą głupców, mil­cze­nie – tchórzy, a słucha­nie rzeczą mędrców. " Zafón

[,_,_,]

Eko opał - Sek POL
Grecia11

Postautor: heweea » niedziela 07 cze 2015, 18:16

hmm a może na początek zacząć od jakiś ziołowych tabletek na uspokojnie? Ja biorę forstres i mi pomaga przetrwać dzień w pracy .
heweea

Postautor: Gość » czwartek 23 lip 2015, 12:39

Melisa dobrze działa.
Gość

Postautor: zarzadzaj_gip » piątek 24 lip 2015, 12:48

Psychoterapeuta w takiej sytuacji to bardzo dobra opcja, może pomóc w rozwiązaniu problemów i nakierować na odpowiednie wyjście.
zarzadzaj_gip

Postautor: Marecki1967 » poniedziałek 26 paź 2015, 16:40

Weź znajdź jakąś odskocznię od tej pracy. O choćby oglądaj głupie komedie. Na https://filefox.pl możesz sobie pobrać i oglądać do woli. Do tego zjedz coś dobrego i wyluzuj. To działa ;)
Marecki1967

Postautor: Kenia » wtorek 03 lis 2015, 15:55

Jezeli czuje sie taka potrzebe to warto.
Kenia

Postautor: mirano » środa 02 gru 2015, 13:42

stres jest dzisiaj powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza na tak odpowiedzialnych stanowiskach. Zawsze warto spróbować sobie pomóc.
mirano

Postautor: Marta32 » wtorek 05 sty 2016, 10:09

Myślę, że lepiej się wyspać. Przed spaniem wywietrzyć okno. Zacząć pić mniej kawy bo wypłukuje potas i magnez.
Marta32

Postautor: karlik » środa 20 sty 2016, 13:12

Moimz daniem przede wszystkim nie powinieneś brać żadnych tabletek. Terapeuta zapewne powie ci, że stres powoduje u Ciebie praca... no, ale może nauczyć Cię, jak sobie z tym radzić. Ja akurat postanowiłem iść w sport, kupiłem rower i codziennie staram się jeździć i oczyszczać głowę, bardzo pomaga. Na zimę mam rowerek treningowy tanio kupiłem go przez stronę http://blog.e-candy.pl/kup-rowerki-treningowe-i-cwicz-w-domu/ dzięki temu nie muzę rezygnować z trenignów. Znajdź swoją pasję, dzięki której zapomnisz o pracy choć na chwilę i łatwiej będziesz sobie radził ze stresem ;)
karlik

Postautor: Bendzik » poniedziałek 18 lip 2016, 14:15

Jeśli stres jest tak duży, że uniemożliwa Ci codzinne normalne funkcjonowanie to warto iść na terapię do dobrego specjalisty np. z https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ . To żaden wstyd, wręcz przeciwnie, lepsze to niż pozwalać by stres Cię powoli wykańczał...
Bendzik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic