Stres w pracy - iść na terapię?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Stres w pracy - iść na terapię?

Postautor: Gość » wtorek 22 sie 2017, 09:03

Wypróbuj olej konopny CBD Pharma.Obniża poziom stresu, działa też na stany lękowe.Można go bezpiecznie zażywać, bo nie uzależnia.
Gość

Postautor: Gość » niedziela 22 paź 2017, 13:29

Gość pisze:Wypróbuj olej konopny CBD Pharma.Obniża poziom stresu, działa też na stany lękowe.Można go bezpiecznie zażywać, bo nie uzależnia.

On jest także w schizofrenii stosowany i w zaburzeniach obsesyjno -kompulsyjnych.
Gość

Postautor: Sybil » środa 06 gru 2017, 12:52

Nie zawsze terapia jest konieczna, choć pewno konsultacja ze specjalistą nie zaszkodzi. Ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że na stres dobra jest fototerapia. Sama korzystam z lampy Camry CR 2166. Jest stosunkowa tania, a efekty zdecydowanie widoczne. Taka lampa tworzy też przytulną atmosferę w pomieszczeniu przy okazji, więc na tę porę idealnie, wszyscy domownicy skorzystają :)
Sybil

Postautor: ObywatelKracy » wtorek 12 gru 2017, 15:58

Hej, rozmowa z szefem i współpracownikami, a jak nie da ulgi to niestety ale zmiana pracy. Nie jesteśmy wszyscy stworzeni na jedno kopyto, jedna osoba dobrze się sprawdza w mocno stresującej pracy i stres ją motywuje, inna potrzebuje spokojniejszego środowiska aby osiągać maksimum wydajności. Inne środowisko pozwoli ci odetchnąć, na pewno twoja rodzina też na tym skorzysta :)
ObywatelKracy

Postautor: xanara » czwartek 14 gru 2017, 20:42

Warto spróbować z terapią. W końcu zdrowie jest tylko jedno!
xanara

Postautor: Gość » sobota 16 gru 2017, 13:29

Gość pisze:Wypróbuj olej konopny CBD Pharma.Obniża poziom stresu, działa też na stany lękowe.Można go bezpiecznie zażywać, bo nie uzależnia.

Wygodnie się go stosuje- w kroplach pod język.Opakowanie na długo wystarcza.
Gość

Postautor: wika2 » niedziela 04 lut 2018, 21:12

Najlepiej byłoby zmienić pracę na mniej stresującą ale sama nie wiem czy takie istnieją... myślę, że terapia pomoże lepiej sobie radzić ze stresem ale jeszcze spróbowałabym czegoś innego na Twoim miejscu. Mówię o Biovitalu - to tonik z żelazem i głogiem o działaniu łagodzącym napięcie nerwowe. Mnie pomaga, jestem po nim spokojniejsza, mniej podatna na wytrącanie z równowagi które zdarzało mi się w pracy notorycznie. Pracuję efektywniej i nie zawalam.
wika2

Postautor: reksi » czwartek 08 lut 2018, 14:51

sama mam taką pracę ze każdy dzieńt o dla mnie nerwówka, ciągle szuakm czegoś innego, a jak na razie trzymam się dzięki nervomixowi control, przed praca biorę, mniej czuję się wtedy spięta i jakoś udaje się przetrwać dni,jakby miała tylko inną opcję już by mnie w tej pracy nie było
reksi

Postautor: neville91 » czwartek 08 lut 2018, 17:38

Niestety, ale nie mam wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Dlaczego serce kocha tylko to, co może stracić?
neville91

Postautor: vegeMaja » poniedziałek 12 lut 2018, 15:28

Lepiej pomyśleć o ewentualnej zmianie, akurat w tym przypadku może być zmiana jak najbardziej na plus i żadna terapia nie będzie konieczna.
vegeMaja

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic