Biuro podróży

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Re: Biuro podróży

Postautor: karlik » poniedziałek 22 lut 2016, 14:50

My zawsze jeździmy z tym samym biurem podróży. Podrzucam linka, może komuś się przyda http://www.rego-bis.pl nie mają wygórowanych cen, są już długo na rynku, a co najważniejsze, na wakacjach zawsze jest to, czego się spodziewamy i co zostało nam przedstawione w biurze podróży. To niestety standard wszędzie nie jest, ale tu mam pewność, że mogę zaufać i na pewno będzie tak, jak w katalogach, bo oni bardzo o to dbają
karlik

Postautor: Agniecha » poniedziałek 29 lut 2016, 12:03

teraz to chyba Itaka jest najpewniejsza
Agniecha

Postautor: jasiek » środa 07 wrz 2016, 17:55

U mnie w Częstochowie jest www.bpwesley.pl - byłem z nimi już dwa razy i się nie zawiodłem ;) Także za rok chyba też pojadę, bo w tym roku nie dam już rady :(
jasiek

Postautor: Maja28k » niedziela 09 lip 2017, 17:55

Też mam swoje ulubione biuro, z którym uwielbiam podróżować. Wytwórnia Wypraw bo o niej mowa zawsze w planie wyjazdu ma mnóstwo atrakcji w bardzo atrakcyjnej cenie. W tym roku również zaplanowałam wyjazd z nimi, tym razem do Dalmacji. Zwiedzę Bośnię i Hercegowinę, Chorwację, Słowenię. W planie wycieczki oprócz zwiedzania jest również zaplanowany odpoczynek na plaży. Lubię w ten sposób spędzać urlop, dzięki pilotom wycieczki poznaję historię danego regionu, która mnie zawsze bardzo interesuje.
Maja28k

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:49

Trzeba się tylko upewnić, oczywiście w miarę możliwości, jak dane biuro podróży stoi z finansami. Bo coraz częściej zdarzają się przypadki, że biura bankrutują, a z wymarzonego urlopu robi się wielki problem dla wczasowiczów.
Petersen

Postautor: Komen » wtorek 05 wrz 2017, 12:43

Ja tylko raz przejechałem się na „wspaniałej” ofercie biura podróży i od tamtej pory, co by się nie działo, zdecydowanie bardziej wolę na własną rękę zająć się organizacją wszystkiego. W tym roku byłem na dwóch wyjazdach, które organizowałem razem z grupą przyjaciół i niczego nam nie brakowało. Bilety na pociąg kupiliśmy przez internet na stronce firmy EuroPodróże - europodroze.pl/, co pozwoliło nam na zwiedzenie wielu wspaniałych, europejskich miast. Na własnej skórze przekonałem się, że bez biur podróży (które niejednokrotnie wszystko tylko utrudniają) bez problemu można podróżować. ;)
Komen

Postautor: Kujawiak75 » poniedziałek 27 lis 2017, 14:11

Jakiś czas temu korzystałem z biura podróży itaka - nie mialiśmy żadnych problemów ... Jak dla mnie okej.
Kujawiak75

Postautor: Nowaczek12nowaczek » poniedziałek 27 lis 2017, 15:11

Ja też mam dobre zdanie na ich temat . Byłem raz na wycieczce z ich firmą w Grecji i nie miałem żadnych problemów.
Nowaczek12nowaczek

Postautor: Marcin2 » piątek 09 mar 2018, 15:52

Mam swoje ulubione biuro podróży, które ma niepowtarzalne propozycje kierunków wyjazdów i rewelacyjne ceny. Dzięki nim zwiedziłam wiele ale i zrażam tym podróżowaniem swych znajomych jak i rodzinę. Siostra np. już niebawem jedzie do Iranu by odkryć uroki tego kraju, zobaczyć po raz pierwszy pustynny krajobraz czy delfiny. Trafiła jej się wyjątkowa okazja podróżowania przez dwa tygodnie podczas których pilotem wycieczki będzie autor przewodnika po Iranie Zbigniew Mielczarek. Dzięki takim ludziom udaje zobaczyć się więcej i poznać niesamowite opowieści i historie o odwiedzanych miejscach.
Marcin2

Postautor: JUREX » środa 14 mar 2018, 17:11

W zeszłym roku korzystałem z oferty biura podróży redotraveli bylem na wycieczce w Turcji i bardzo milo wspominam tą wycieczke. Wszystko było tak jak w ofercie a może jeszcze lepiej, hotel o wysokim standardzie. Polecam to biuro bo onic nie będziemy musieli sie martwić.
JUREX

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic