Gdzie umyć samochód w Szczecinie?

Rozmowy ogólne, zupełnie nie na temat. Co ciekawego w kinie.

Gdzie umyć samochód w Szczecinie?

Postautor: baaart-szczecin » poniedziałek 28 wrz 2015, 11:22

Witam, szukam jakiejś dobrej myjni ręcznej w Szczecinie, gdzie można porządnie umyć auto. Wiem, że prawie przy każdej stacji benzynowej jest myjnia automatyczna, ale nie zależy mi na takiej, tylko na ręcznej, gdzie osoba, która się na tym zna, wyczyści mi samochód, umyje kołpaki, nawoskuje i wypoleruje. Ważna też oczywiście jest cena takiej usługi - zależy mi też żeby było raczej tanio.

Możecie coś polecić?
baaart-szczecin

Re: Gdzie umyć samochód w Szczecinie?

Postautor: aska » poniedziałek 28 wrz 2015, 12:58

Ostatnio byłam na Wernyhory 17, niedaleko kebaba, środkowa brama i potem w prawo. Firma nazywa się czystko.pl i wszystko robią metodą rzemieślniczą, czyli dokładnie i porządnie. Ceny też nie są wygórowane, więc myślę, że tam możesz umyć samochód tanio i dobrze. Ja nie narzekam :)
aska

Gdzie umyć samochód zimą w Szczecinie?

Postautor: Magda » czwartek 01 paź 2015, 11:56

Czy zimą też będzie można przyjechać i umyć samochód? Jak wygląda mycie samochodu przy ujemnej temperaturze? Czy nie szkodzi to karoserii? Zwykle korzystałam z myjni automatycznej, ale wiadomo jak to wychodzi jakościowo... najczęściej slabo
Magda

Postautor: Kkluseek » wtorek 19 sty 2016, 03:11

Ja lubię myjnie bezdotykowe, samemu można sobie fajnie umyć samochód;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Gdzie umyć samochód w Szczecinie przed sprzedażą

Postautor: Paweł Szn » poniedziałek 06 lut 2017, 14:18

Czytałem na innym forum, że ta myjnia CZYSTKO używa sprzętu do parowego czyszczenia. Czy ktoś z Was korzystał z takiej myjnio parowej ? Jest naprawdę tak dobra jak to wszyscy piszą ? Zależy mi na ambitnym przygotowaniu auta do sprzedaży i jednocześnie nie chciałbym za to za dużo zapłacić.
Paweł Szn

Postautor: Kokosz » wtorek 21 mar 2017, 13:20

Nie wiem jak jest w tej firmie Czystko, ale w Poznaniu korzystałem z myjni parowej i muszę powiedzieć, że furka mnie zaskoczyła. Błysk jak nówka.
Kokosz

Postautor: Welmer » środa 22 mar 2017, 14:06

Najlepiej korzystać z myjni ręcznych, za niewielkie pieniądze można mieć auto porządnie umyte, a żadna maszyna nie umyje lepiej.
Welmer

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko i nic